Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (2373. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85.003
Cevap
213
Favori
2.068.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23712372237323742375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Obradovic hariç bizden kimse kasmıyor ki Obra'nın normal hali bu.

Efesin rezalet oyununa maç kaybetmek için koşmamak lazım. Efes önceki maçlarına yansın. Kaç kez 10+ farktan son çeytekte maç verdiler.

Laboralliler biz zaten çıktık Real maçına asılmayalım diyor mudur acaba?

Efesin ya da Duda'nın aklına kazanmaları gerektiği son 2dk kala geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavaklar0 -- 1 Nisan 2016; 22:08:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 1 dakika geldi akılları başlarına
  • Son 2 dakika uyusak da, tebrikler takım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonsuzLaz

quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar maçı izleyemiyorum kasıyor muyuz yoksa rahat olduğumuz halde mi öndeyiz?

Obradovic cok kasıyor ya sinir oldum

Kasacaklar tabi.....Belgrad işi garantilicek

• Datome yine mi dip çizgi de?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• sezon başından beri ilk defa eurolig maçımızı izleyemedim internet leş gibi gece yayınlanır tekrarı bi kanalda mutlaka

iyi oldu kazanmışız içerde efsane oynuyoruz
  • Shinku kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız. Lakin olay Madrid'in peşpeşe üç mağlubiyetinin içinde yer alıyor. Strazburg, Khimki, Kızılyıldız.
    Gönül ister ki Khimki gelsin.

Efes maçları tarafsız hakemle oynandığı müddetçe kazanma ihtimalimiz zaten çok yüksek. Son iki yıldır sadece ligde kaybettik bunlara. Sebepleri de malum.
    Bugünkü galibiyet normal sonuç.
  • quote:

quote:

arkadaşlar maçı izleyemiyorum kasıyor muyuz yoksa rahat olduğumuz halde mi öndeyiz?

hocam kasacak tabi. obradovic ciddiyeti bıraktığı an takım cıvıtıyor. rakibin kim olduğunun bir önemi yok zaten geçen maçta 30 sayı yedik bu maçta da yenilseydik hem iç galibiyet serisi gidecekti hem de moraller iyice düşecekti.

bu arada 2. yarıyı izledim ve sloukas'ın oyununu beğendim umarım top 8'de beklediğimiz sloukas olarak oynar artık. bir de antic için parantez açmak lazım adam herhalde sezon boyunca bu maçı bekliyormuş faulleri bile eli titremeden soktu. kalinic bile çabaladı gerçekten duygulandım.
  • Bir ara İvkovic ve Antic bir şeyler konuştu, orayı kaçırdım ne oldu orada ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizz19 -- 1 Nisan 2016; 22:40:47 >
  • quote:

quote:

quote:

hocam kasacak tabi. obradovic ciddiyeti bıraktığı an takım cıvıtıyor. rakibin kim olduğunun bir önemi yok zaten geçen maçta 30 sayı yedik bu maçta da yenilseydik hem iç galibiyet serisi gidecekti hem de moraller iyice düşecekti.

bu arada 2. yarıyı izledim ve sloukas'ın oyununu beğendim umarım top 8'de beklediğimiz sloukas olarak oynar artık. bir de antic için parantez açmak lazım adam herhalde sezon boyunca bu maçı bekliyormuş faulleri bile eli titremeden soktu. kalinic bile çabaladı gerçekten duygulandım.

Hocam fenerbahçeliyim ama efeside gerçekten gönülden destekliyorum. Bahçelievlerde oturuyorum abdi ipekciye yakın oldugu icin efeste bu sene kombine bile almıştım. Ama böyle olmasına üzüldüm doğrusu. İki türk takımı top 8 yapabilirdi. Efes cok hatalar yaptı dogru ama fener zaten garantiledi bu maçı verse bence bişey kaybetmezdi zaten etmiyicekti. Galibiyet serisi biticekti ama verse iyi olurdu bence ya. Cidden üzüldüm diğer grupta laboral reale yatıyor biz türkler birbirimizi yiyoruz. Bence böyle olmamalıydı efes elenmeyi haketti ama son bi şans daha olabilirdi. Fenerbahçede bir türk takımı olarak o şansı efese tanıyabilirdi ama olmadı. Umarım fener bu ciddiyetini top 8 de dahada güçlendirir ve final four olursa geçen seneki gibi olmazda finale çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 1 Nisan 2016; 22:39:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde bugün Berk niye hiç oynamadı yav, bi ara fark ciddi açılmıştı orda bile sokmadı oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

O değilde bugün Berk niye hiç oynamadı yav, bi ara fark ciddi açılmıştı orda bile sokmadı oyuna

Obradovic kızılyıldız için oynadı. Bu cok açık ortada bence. Adam bu maçta bile sinirden kıpkırmızı oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Loboral-Real maçı tamamen formalite. Sıralamaya hiç bir etkisi yok .Mühim olan haftaya oynanıcak Real-Khimki maçı
  • quote:

Obradovic kızılyıldız için oynadı. Bu cok açık ortada bence. Adam bu maçta bile sinirden kıpkırmızı oldu

Partizanlı Obradovic mi ezeli düşmanı Kızılyıldız için oynayacak? Ayrıca, Obradovic'in maçı vereceğini düşünenler Obradovic'i hiç tanımamışlar.
  • kızılların dünkü darüşşafaka maçını izlemiştim bunlar bu oyunla cska karşısında hazırlık maçı oynarlar anca. top 8'deki en rahat eşleşme olacak.

gerçi cska'nın grup liderliği daha garanti değil galiba ama olacaklar bi şekilde
  • Acımamız yok.
  • mike james 3.çeyrekte 18 sayı 5/5 üçlük.

Totalde 6/6 üçlükle 25 sayı.

Realde Nocioni sakatlandı, durumu ciddi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: mexicana

Loboral-Real maçı tamamen formalite. Sıralamaya hiç bir etkisi yok .Mühim olan haftaya oynanıcak Real-Khimki maçı

Neden formalite olsun ki yenerse 3. Olma şansı gayet yüksek olmuyor mu? Hatta yenmesi işimize gelmez mi bu 2 maçı yenerse 4. Olmazlar muhtemelen

• Efes her sene deli bütçe harcıyor ama sonuç ortada

• Büyük ihtimal 4. Khimki olacak barcada olabilir oda olumlu aman Madrid gelmesin umarım khimki gelir bi daha Rus tokatlariz

• 
Sayfa: önceki 23712372237323742375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.