Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı (2372. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23702371237223732374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dzanan Musa fenerbahçe transfer dedekoduları varr kulupüde dogruladı haydi bakem hayırlısı

http://www.eurohoops.net/tr/featured-tr/217697/mamic-fenerbahcenin-ilgisini-dogruladi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredydexter -- 1 Nisan 2016; 19:54:51 >
  • Ömer Onan maç önü ropörtajında Dzanan Musa'yla ilgili transfer çalışmamız yok ve Vesely playofflarda olmayacak Nisan sonu gibi takıma katılacak dedi.

Ömer Onan açıklama yapınca yıkılıyorum. Sen açıklama yapma kaptan hiç iyi bir şey söylemiyosun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexicana

Laboral maçını R.Madridin kazanıp kaybetmesi birşey farkettirmiyor. Son maçı Khimki ile. Galibiyetler bugün eşitlense bile, testilerden biri haftaya kırılacak.
    Ancak Madrid favori. Khimki'nin bu sezon deplasmanda yendiği iki takım var. B.Münih ve Strazburg
    R.Madrid çirkefi deplasmanda maç vermez. Ne Khimkiye ne bize!

R.Madrid -Khimki maçı çok önemli: Şampiyonu belirleyecek maç bile olabilir.

(Barca'nın haftaya Kaunas'ı yeneceği varsayılmıştır.)

khimki normal sezonda madrid'i iki maçtada yendi
  • Kalinic soyle oynasa hep keske, korkmadan!

• Fenerliyim ama efesin kazanmasını istiyorum iki türk takımı cıksın ne güzel olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barış yine tutturamadı potayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 1 Nisan 2016; 20:52:35 >
  • Yedeklerle çıkalım kasmayalım maçı verelim olsun bitsin ha yenmişiz ha yenilmişiz.
  • Heurtel'in asistlerinin hastasıyım

• Yapma Fener.....asilma su maça

• arkadaşlar maçı izleyemiyorum kasıyor muyuz yoksa rahat olduğumuz halde mi öndeyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar maçı izleyemiyorum kasıyor muyuz yoksa rahat olduğumuz halde mi öndeyiz?

Obradovic cok kasıyor ya sinir oldum

• Maçı izlemek isteyen pm atsın iptv vericem
  • Fenerbahçe için Vesely olmadan nasıl oynayacağımizin provasi. O yüzden ciddiye alıyor. Çoktan doğru. Efes napiyor , yine hoyrat bir basketbol oynuyor. Bir takım 2 sene içinde nasıl bu denli bireysellesip , geriye gidiyor anlamıyorum. Yazık bize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

quote:

Orijinalden alıntı: sroad

arkadaşlar maçı izleyemiyorum kasıyor muyuz yoksa rahat olduğumuz halde mi öndeyiz?

Obradovic cok kasıyor ya sinir oldum

Kasacaklar tabi.....Belgrad işi garantilicek

• Abi cedevitadan 30 sayı fark yedin ver maçı efese ne olacak yani ya

• Acımak yok Dopingle elimizden aldıkları şampiyonluğu ne çabuk unuttunuz. Bu form grafiğiyle gruptan çıksalar bile zaten çeyrek finalde tokatlarlar bunları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Schuey -- 1 Nisan 2016; 21:42:26 >
  • Fener yenmeye ant icmis.şov yapiyorlar...gecmis olsun Efesliler , bugün bize ekmek yok.

• Bu ulkede çoğu rakip takım taraftarı bizi sevmiyorken kimse bizden bilerek yenilmemizi beklemesin.

• Efesin zaten çıkma şansı çok çok azdı.

O bir yana Fener daha geçen hafta 30 fark yedi bu sene Fener'in üst üste reaksiyon vermediği 2 Euroleague maçı yok şanssızlık o oldu Efes adına.

Efes bundan önce kaybettiği maçların derdine yansın Fenere suç atılmasın

• Obradovic gibi hayatını kazanmaya adamıs birinin mac vermesini beklemiyordunuz herhalde? Kaldı ki biz bu efes'e yatsak bile bunlar bizi yenemez :D

• 
Sayfa: önceki 23702371237223732374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.