Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 12.04.2024 21:15 | Olympiacos Piraeus deplasmanı (2371. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23692370237123722373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eurocup bizim grupta mahvolan Bayern'in son 8'e kaldığı turnuva mı?
  • Cevap vermeyin beyler. Bizim A lisansı sahibi olduğumuz ve en büyük 2 şampiyonluk favorisinden biri olduğumuz turnuvaya katılmak için kazanmaya çalıştıkları kupa yolunda başarılar dileyelim yeter.

Dzanan Musa ile anlaşma sağlandığı yazıyor yalanlama da gelmedi 1 gündür. Kesinleşti sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

Orijinalden alıntı: Harry Kewell

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Diğer tarafa yazmadım ama EL TOP 16 > Eurocup

eurocup ne ya

yalnız adamlar o kupayı alsa dağıtırlar burayı susmazlar daha. avrupa takımıyız yeaaağlara hazır olun

Avrupa da kupa kaldırmadan Avrupa patronu diye kareografi diye bez parçaları yaparsınız

Avrupa takımıyız, futbolda da basketbol da, her branşta Avrupa kupamız var eze eze.

Al işte tipe bak

Hepiniz karaktersiz olmak zorunda mısınız?

Eurocupta galibiyet alıyoruz, güya bizi takmıyorsunuz ama iki lafınızdan biri Galatasaray.

Zor size zor ama bitmeyecek

Sen git dengin olan banvit trabzon taraftariyla tartış burası seni aşar

Çok acımasızsın

• Top 8de Khimki
    Final Fourda Laboral
    Finalde Olympiakos

Ne super

• İçimden bir ses Brose Top 8 yapacak diyor. Diğeri de Oly olacak. ( ıspanyol takımlarından nefret ettiğim doğrudur ) Khimki'nin niyeyse ben çok uzak olduğunu düşünüyorum. Bireysel olarak çok iyiler lakin takım olarak pek hoşuma gitmiyorlar. Brose'ye çok sempatim var. Yalnız Oly 4 olmasında ne olursa olsun obur tarafta. Fenerbahcenin en zorlanacağı hatta Vesely olmazsa takilacagi yegane takım Oly.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

Fenerbahçe Beko | 12.04.2024 21:15 | Olympiacos Piraeus deplasmanı

• khimki 3 lükleriyle ve keltoşuyla oliyi eziyor resmen
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Diğer tarafa yazmadım ama EL TOP 16 > Eurocup

eurocup ne ya

yalnız adamlar o kupayı alsa dağıtırlar burayı susmazlar daha. avrupa takımıyız yeaaağlara hazır olun

Avrupa da kupa kaldırmadan Avrupa patronu diye kareografi diye bez parçaları yaparsınız

Avrupa takımıyız, futbolda da basketbol da, her branşta Avrupa kupamız var eze eze.

Fenerbahçe Beko | 12.04.2024 21:15 | Olympiacos Piraeus deplasmanı
  • Daçka Kızılyıldıxı deplasmanda yendi ve Efes'in şansını artırdı. Yarın Efes'i yenersek geçen seneki klasik Türk takımının elenmesine sebep oluyosunuz saldırılara hazır olun. Efes dalga geçer gibi oynuyor maç sonlarını sonra suçlusu biz oluyoruz.

Karşı grupta Laboralin çıkması kesinleşti. Muhtemelen Khimki veya Madrid rakibimiz olacak.

• Bu sefer öyle tepkiler olmaz korkmayın. Bu durumda olmamızın sebebi, oyuncuların umursamazlığı ve bunu çözemeyen Duda. Saçma sapan aldığımız mağlubiyetler yüzünden bu haldeyiz. Yine de her türlü şansımız devam ediyor Daçka sağolsun. Yarın ki maçta Vesely olmadığı için Fenerbahçe'yi yenebilecek güçteyiz. Fenerbahçe de ufak kıyak yapsa fena olmaz tabii

• Caner-Medley kullanıcısına yanıt
    Geçen sene de kıyak konuşulmuştu forumda ama tam konsantre çıkmıştık maça. Neyseki Efes son maçta çıkabilmişti. Bu sene de öyle bir tepki gelir diye yazmıştım mesajı. Sanmıyorum kıyak geçileceğini ama Vesely yokken Efes uzunları maçı alabilecek kapasitede.

Hatta bana göre 6 as oyuncuları bi kenara koyarsak kalan 6 oyuncumuz Efesin kalan 6lısının yanında bizimkilerin kalitesi çok geride. 3 4 oyuncumuz rotasyonda boşluk. Efesin öyle sıkıntısı yok. 2 genç oyuncusu canavar, diğer yedekler potansiyelli. Kadro geneline bakarsak ortalama olarak bizden daha iyi denebilir. Ama oyuncular takım benliği kazanamamış. Kendileri için oynuyorlar takım umurlarında değil. Duda da toparlayamadı sezon başından beri.

Yarın iyi direnç göstereceğimizi düşünüyorum ama Efes bize diş geçirebilir. Kazanmak pek umrumda değil açıkçası. Sakatlık olmasın fa gerekirse 18 maçlık seri bitsin bana yeter.

• Saric'i verin maçı verelim
  • Hocam sene başından beri kadro kalitesi iyi diyoruz ama maalesef hiç bir kalite göremedik. Oyuncular lejyoner havasına bürünmüş vaziyette. Duda'nin da emeklilik vakti gelmiş. Fenerbahçe her zamanki ic saha performansını göstersin kazanacaktır. Ama sakatlık olmaması için fazla kasmayin derim. Hem size hem bize yarasin.

@D. Valla NBA'den kapacaklar gibi. Yoksa feda olsun O olmazsa kanser garantili Tyus var elimizde isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Saric'i verin maçı verelim

aynen saric'i verin bu iş huzur içinde çözülsün

şaka bir yana saric'i ben de beğeniyorum keşke bizde olsaydı bu sezon çok faydalı olurdu.
  • Khimki mi madrid mi deseler khimki gelsin isterim,taraftar baskısı,takım tecrübesi ve lobi bakımından khimki her türlü bize daha kolay gelir

Dün izledim oly-khimki maçını,ciddi şekilde oly bitmiş,spanoulis hele tam facia,gariban hunter ve printezis direnmeye çalışıyordu bir tek,papanikolau eski performansından çok uzak zaten

efes maçına gelirsek elbette obradovic sırf türk takımı diye kıyak yapmayacaktır ama şöyle muhtemelen as oyuncularımızı (udoh,datome gibi) fazlasıyla kenarda oturtacağız,top 8 öncesi bir sakatlık daha yaşamak yıkım olur bizim için o yüzden koç oyunculara sakatlık riski açısından fazla yüklenmemelerini söyleyecektir

efes'in kazanma şansı yüksek ama geçen seneyi hatırlıyorum,biz ciddiyetsiz bir şekilde oynamamıza rağmen efes'i yendik,laboral kaybetti diye efes top 8 yapabilmişti

efes ciddi şekilde saçmalıyor zaten bu sene,bakalım görelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Khimki mi madrid mi deseler khimki gelsin isterim,taraftar baskısı,takım tecrübesi ve lobi bakımından khimki her türlü bize daha kolay gelir

Dün izledim oly-khimki maçını,ciddi şekilde oly bitmiş,spanoulis hele tam facia,gariban hunter ve printezis direnmeye çalışıyordu bir tek,papanikolau eski performansından çok uzak zaten

efes maçına gelirsek elbette obradovic sırf türk takımı diye kıyak yapmayacaktır ama şöyle muhtemelen as oyuncularımızı (udoh,datome gibi) fazlasıyla kenarda oturtacağız,top 8 öncesi bir sakatlık daha yaşamak yıkım olur bizim için o yüzden koç oyunculara sakatlık riski açısından fazla yüklenmemelerini söyleyecektir

efes'in kazanma şansı yüksek ama geçen seneyi hatırlıyorum,biz ciddiyetsiz bir şekilde oynamamıza rağmen efes'i yendik,laboral kaybetti diye efes top 8 yapabilmişti

Maç maç değerlendirmek çok doğru değil. Geçen hafta aynı takım o dediğiniz oyuncularla, o zor dediğiniz ekibi sahadan silmişti.

Olimpiakos haftaya galip gelip rakibimiz olursa şaşırmayın.

Bu akşam aşağı yukarı kimlerin çıkacağı belli olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker

Khimki mi madrid mi deseler khimki gelsin isterim,taraftar baskısı,takım tecrübesi ve lobi bakımından khimki her türlü bize daha kolay gelir

Maç maç değerlendirmek çok doğru değil. Geçen hafta aynı takım o dediğiniz oyuncularla, o zor dediğiniz ekibi sahadan silmişti.

Olimpiakos haftaya galip gelip rakibimiz olursa şaşırmayın.

Bu akşam aşağı yukarı kimlerin çıkacağı belli olacak.

Olimpiakos'un şansı kalmadı artık. Real-Khimki maçının galibi %90 rakibimiz olacak.
  • Laboral maçını R.Madridin kazanıp kaybetmesi birşey farkettirmiyor. Son maçı Khimki ile. Galibiyetler bugün eşitlense bile, testilerden biri haftaya kırılacak.
    Ancak Madrid favori. Khimki'nin bu sezon deplasmanda yendiği iki takım var. B.Münih ve Strazburg
    R.Madrid çirkefi deplasmanda maç vermez. Ne Khimkiye ne bize!

R.Madrid -Khimki maçı çok önemli: Şampiyonu belirleyecek maç bile olabilir.

(Barca'nın haftaya Kaunas'ı yeneceği varsayılmıştır.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mexicana -- 1 Nisan 2016; 16:45:44 >
  • Fenerbahçe Beko | 12.04.2024 21:15 | Olympiacos Piraeus deplasmanı

Phoenix Suns’ın Genel Menajeri Ryan McDonough, bu hafta Arizona Sports 98.7 FM‘deki Burns & Gumbo Show’a katıldı ve takımın geleceğini oluşturacak genç oyuncular, Bogdan Bogdanovic ve Devin Booker, hakkında açıklamalar yaptı.

McDonough’a yöneltilen sorular arasında Fenerbahçe’nin yıldızı Bogdan Bogdanovic ile ilgili sorular da vardı. McDonough, Bogdanovic hakkında şunları söyledi: “Bogdan ile sezon sonunda görüşeceğiz. Fenerbahçe ile olan kontratından çıkıp NBA’e gelmesi konusunda birden çok yol var. Ona, kendisine Suns’ın içerisinde nasıl bir rol biçtiğimizi gösteren bir planı sunacağız.

Bizim için heyecan verici olan kısım ise hem Avrupa’da hem de Dünya Şampiyonasında üst seviyede bir performans göstermesi… Oldukça fazla tecrübeye sahip. NBA’e gelme konusunda ise, tabii ki NBA standartlarında bir çaylak olacak ama onu bu yıl getirmeyi başarabilirsek -ki bunu yapabilmeyi isteriz- o zaman 24 yaşında olmuş olacak, bu yüzden onun fazla zaman kaybetmeden katkı verebileceğini ve hemen süre alabileceğini umuyoruz.”

http://www.eurohoops.net/tr/euroleague-tr/217802/bogdanovici-bu-yil-getirmek-istiyoruz
  • @ D. : boggy şu anda datome ve udoh ile birlikte takımın en iyisi,artık potaya çok daha fazla bakıyor,liderlik yapmaya da başladı geçen sezonun sonundaki ve bu sene başındaki bogdanovic'den eser yok,gitmesini istemem açıkçası,bjelica gibi hakettiği değerin %10'unu bile göremeyecek nba'de,giderse de sağlık olsun ben şunu anladım ki başımızda obra varken yeri dolmayacak oyuncu yok

önce drew'a üzüldüm yerini dolduramayız dedim,bogdan son 1,5 aydır aratmıyor onu,bjelica gitti yerini dolduramayız diye üzüldük datome o boşluğu doldurdu,geçen sene vesely gidince yerini dolduramayacağız diye üzülüyorduk ama gördük ki onun da yeri doluyormuş udoh vesely'i aratmayacak derecede iyi oynuyor

boggy giderse de yolu açık olsun,biz kalıp burada efsane olmasını isteriz ama kendi kararı tabi ki de,obradovic varken onun da yeri dolar

• 
Sayfa: önceki 23692370237123722373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.