Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (1352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.005
Cevap
213
Favori
2.068.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temiz galibiyet oldu.Gou'nun fazla ortalarda olmadığı,Hickmanın vasat olduğu maçı rahat kazandık.İkinci yarıdaki düşüş farkın getirdiği rehavetti.Takım ev sahibi avantajını da kullanarak coşkulu tempolu oynayıp kazandı.

Son olarak Nemanja Bjelica çok özel oyuncu.Allah başımızdan eksik etmesin.
  • Dün 2. çeyrekte mükemmel oynadık.Bizim oyun tarzımız belli hızlı hücum.Başka türlü işimiz zor.Ama 2.yarıdaki gibi hücum ribaundlarını verirsek hızlı hücumda yapamayız.Yine de güzel bir akşam oldu.Tebrikler iki takıma da
  • Dün pek dikkat çekmedi ama Kenan'ı ilk defa iyi savunma yaparken gördüm.

• adamsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painkiller1907 -- 18 Kasım 2014; 13:05:57 >
  • Takımı herkes gibi ilk yarı çok beğendim 2.yarı aktif dinlenme şeklinde geçti sonuçta takım İtalya'ya uçacak o nedenle birşey demiyorum.Glock ve Bogdanın fazla devreye girmediği maçı kazanmamız da takımın kadro kalitesini ve genişliğini gösterdi. Barcelona maçından itibaren takımda bir yükseliş var Milano maçında bu yükselişimiz devam eder umarım...

Güzel Foto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 18 Kasım 2014; 13:15:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milano maçının istatistikleri yayımlanmış:

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=68&seasoncode=E2014#!preview

Bir hafta önceki GS-Oli maçı istatistikleri geliyor aklıma. Ondan önceki haftalarda Pana maçında da biz favoriydik. Neler olduğunu herkes biliyor.
    İstatiksel olarak açık ara favoriyiz ancak ben yenileceğimizi düşünüyorum. Bu maçı alabilirsek eğer gruptan 7-3 yaparak 2.çıkma şansı bile doğar.
  • "Eze eze"

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

Dün pek dikkat çekmedi ama Kenan'ı ilk defa iyi savunma yaparken gördüm.

Obra da hatta Kenani kenara alinca alkisladi , sarildi. Bos uclugu soksa daha bi guveni gelecekti kendine ama olsun. Onlar da olacak yavas yavas.

• Arkadaşlar kenan daha kaç maç oynadıki eleştiriyorsunuz mesela bakın cediye geçen yıldan beri efeste güzel süreler buluyor ve kendisini geliştirdi.Ayrıca kenanın sakatlıktan çıktığını da unutmamak gerek.
  • http://www.euroleague.net/news/i/145127

Bo, Bayern'de

Kaldırdılar haberi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aradesh -- 18 Kasım 2014; 19:12:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schraderbrau

http://www.euroleague.net/news/i/145127

Bo, Bayern'de

Bo'yu yollayıp hickmanı alan kafadan istiyorum

• Hickman kalitesini gösterecek, biraz sabır.. Ama biz motivasyonunu düşürüp baskıyı arttırmaya devam ediyoruz.. Laf meclisten dışarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

Bo, Bayern'de

Bu adamı ilk defa burda mı izliyorsunuz? Hickman 1 numara oynarsa tabi fazla katkı vermez koçun aklındaki olay gerçekleşmedi ama top 16 ya kadar beklemek gerek belki hepimizi şaşırtır

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

quote:

Bo, Bayern'de

Bu adamı ilk defa burda mı izliyorsunuz? Hickman 1 numara oynarsa tabi fazla katkı vermez koçun aklındaki olay gerçekleşmedi ama top 16 ya kadar beklemek gerek belki hepimizi şaşırtır

Haklısın da,koçun aklında olan olay neydi? ya da nedir?
  • Bo'nun gidişinin performansla alakasi yok ki.Koca sorsaniz geçen seneye en iyi katkı veren 2 3 isimden biri der zaten.Șut atamamasi ve maaşı Boyu yollamamiza neden olan şeyler

• Biraz önce fb tv de fbülker-bayern maçının klibini gördüm. Asfsdlssks. Arkadaş biz ne ara bu kadar vizyonsuz olduk? Bayern kimdir? Futbolda yensen yaparsın baskette yenince özel klip hazırlamak?? obra cv sine ekler artık deplasmanda bayern i yendim diye..

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
  • Gs maçına giden arkadaşlar var mı bilmiyorum ama beni çok rahatsız eden bir durum var salonda.

En üstte karşılıklı taraftar grupları var ne diye bağırdıkları belli değil,sonra pota arkasında var bir tane onların ne bağırdıkları belli değil ve bu yüzden salon baskımız yok gibi bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Biraz önce fb tv de fbülker-bayern maçının klibini gördüm. Asfsdlssks. Arkadaş biz ne ara bu kadar vizyonsuz olduk? Bayern kimdir? Futbolda yensen yaparsın baskette yenince özel klip hazırlamak?? obra cv sine ekler artık deplasmanda bayern i yendim diye..

Tipik holigan bir futbol izleyicisi olduğun o kadar belli ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsalih37

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Biraz önce fb tv de fbülker-bayern maçının klibini gördüm. Asfsdlssks. Arkadaş biz ne ara bu kadar vizyonsuz olduk? Bayern kimdir? Futbolda yensen yaparsın baskette yenince özel klip hazırlamak?? obra cv sine ekler artık deplasmanda bayern i yendim diye..

Tipik holigan bir futbol izleyicisi olduğun o kadar belli ki..

Futbol seyircisi mantığıyla düşünsem sevinirdim bayern maçındaki oyuna. Ve üçlüklere. Büyük başkanınız üçlük atın diyor ya.. 20 milyon euro bütçeyle bi zahmet yen bayern i. Top 16 da olypiakos u içerde dışarda yenebiliyor musun benim için odur standart bu sahip olduğumuz bütçeyle. Tr şampiyonluğu yeter diyorsanız buyrun konvoy yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 20 Kasım 2014; 9:41:02 >
  • 
Sayfa: önceki 13501351135213531354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.