Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı (1344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13421343134413451346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayernli olsam goudelock u kesin öldürürdüm galiba. Bune arkadas naapmiş oyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

euroleague de bir garip. goudelock 10 tane üçlük atmış 34 sayısı var maçın özetinde tek bir sayısını koymamışlar

Adama özel videolar hazırlamışlar , maç özetine gerek kalmamış
  • Son lig maçından sonra buraya Vesely ve Hickman'ı kazandık sıra Bogdanovic'te yazmıştım.Bogdanovic'i de bu maçta kazandık yazmak istiyorum ama Hickman'da yanıldığım için korkuyorum Dün bizimkiler Pana'nın bize yaptığını Bayern'e yaptı.Goudelock efsane oynadı ama takım savunması ve top paylaşımı konusunda çok kötüyüz.Top paylaşıp boş adama 3lük attırsak tamam diyeceğim de zorlama ile teke teklerde 3lükler her maç olmaz işte.ilk yarıda hatırlıyorum 3-4 tane top çevirip boş 3lük attık.Bunu geliştirmeliyiz.Son olarak yine de G-lock
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-3PO

Harika görmüşsün hocamBu resim sevindirdi beni.Malum dedikodular aldı başını gidiyor bu ara.Koçun ayağını kaydırmak isteyenler var deniyor tıpkı vaktinde Aydın Örs'e yapıldığı gibi.

-----------------

Orkun Çolakoğlunun twiti güldürdü

Goudelock harika oynuyor gerçekten yine onunla ilgili bir şeyler demekten kendimi alamıyorum Goudelock'u 1 yıldır isteyen ve beğenen @Cellar Door hocam bile kendisinin bu kadar iyi oynayacağını tahmin edememiştir herhalde.

Bu tarz fantastik şeyler(yani 13'te 10 değil de Loftonvari maçlar bekliyordum diyelim) bekliyordum ama bu kadar çabuk olacağını tahmin etmemiştim.Bu arada Goudelock'ın NCAA 3pt contest final performansı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cellar Door -- 14 Kasım 2014; 10:53:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Slaughter' ın OAKA' da bize yaptığının daha acımasızını Goudelock Bayern' e yaptı Benim dikkatimi çeken bir diğer husus, aynı yaş grubundan olan Micic ve Kenan' ın arasında ki fark. Kenan son Avrupa şampiyonasının da MVP' si olmuştu yanlış hatırlamıyor isem. Bu çocuğun Tofaş' dan alınmaması ve 2 sene daha pişmesini söylüyordum sürekli ama adamı erken aldılar ve bitirdiler. Micic' e bakıyorum, bir de Kenan' a... Sanki MVP olan geleceğin yıldızı Kenan değil de Micic gibiydi. Yazık gerçekten.

Micic Kenan ornegi ilk degil ne yazik ki .DAha once cok yasadik genclerimizde.Son da olmayacak malesef.

Metecan da hayal kirikligi olmadi mi sizce ? Bunu sormak isterim ayrica .Ben coktan kendini gostermeye baslamasi gerektigini disunuyordum..ama onda baska bir tutukluk var ? Isteksiz bitik hirsli degil gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cellar Door C kullanıcısına yanıt
    Acaba günde kaç atış yapıyordur. Eminim muazzam bir çalışmanın ürünü bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Slaughter' ın OAKA' da bize yaptığının daha acımasızını Goudelock Bayern' e yaptı Benim dikkatimi çeken bir diğer husus, aynı yaş grubundan olan Micic ve Kenan' ın arasında ki fark. Kenan son Avrupa şampiyonasının da MVP' si olmuştu yanlış hatırlamıyor isem. Bu çocuğun Tofaş' dan alınmaması ve 2 sene daha pişmesini söylüyordum sürekli ama adamı erken aldılar ve bitirdiler. Micic' e bakıyorum, bir de Kenan' a... Sanki MVP olan geleceğin yıldızı Kenan değil de Micic gibiydi. Yazık gerçekten.

Micic Kenan ornegi ilk degil ne yazik ki .DAha once cok yasadik genclerimizde.Son da olmayacak malesef.

Metecan da hayal kirikligi olmadi mi sizce ? Bunu sormak isterim ayrica .Ben coktan kendini gostermeye baslamasi gerektigini disunuyordum..ama onda baska bir tutukluk var ? Isteksiz bitik hirsli degil gibi.

Metecan' da hayal kırıklığı dediğiniz gibi. Gerçi Metecan' ın pozisyonu itibariyle gelişmesi biraz daha uzun süreç alabilir. Ama pekte umut vaad ettiği söylenemez bence. Kenan kendini Obra' nın elinde geliştiremediyse suçu kendisinde aramalı. Ne top kontrolünde, ne de şutlarında hiçbir gelişme olmadı. Maç boyunca iki şut kullandı. Birisi airball oldu zaten, diğeride çemberin alakasız bir yerine çarptı. Biz bu çocukla ne yapacağız bilmiyorum. Oynatsan bir türlü, oynatmasan bir türlü. Benim görüşüm, uzun süreler alabileceği başka bir takıma kiralanması yönünde.
  • Hücum gücüyle değil şut gücüyle kazandık. Savunmada da ekstra birşey yapmadık. Daha çok yol var çoook
  • Goudelock Milano maçını da kritik üçlükle kazandırmıştı. Geçen sezon Bojan sırtlıyordu takımı bu sezon ise Goudelock sırtlıyor takımı. Üçlük atmaya uygun bir takımız ancak bu işin böyle gitmeyeceği çok açık.

Melih gibi önemli bir şutörümüz şans bulamıyor. Kenan geçen sezonki formundan çok uzak. Oğuz desen Pao maçında gördük alçak postlarda hantal olduğundan blok manyağı oldu. Vidmar bizim için çok önemli bir oyuncuymuş ben onu anladım. Hickman konusunda ümitliyim. Taraftarın olarak arkasında durmamız gerekli. Bogdan üzerine takımı kurduğumuzda verim alabileceğimizi düşünüyorum. Takım daha oturmadı. Yine de bizim için GS maçının -ileriye dönük - iyi bir sınama maçı olacağı kanaatindeyim.
  • Kenana yapılan eleştirilerin yersiz olduğunu düşünüyorum çocuk sakatlıktan yeni çıktı hemde sorumluluk vermiyorsun. Miçiç ile karşılaştırma yapılmışta micıc kadar sorumluluk veriyor muyuz acaba ? Biraz da bunları düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Metecan' da hayal kırıklığı dediğiniz gibi. Gerçi Metecan' ın pozisyonu itibariyle gelişmesi biraz daha uzun süreç alabilir. Ama pekte umut vaad ettiği söylenemez bence. Kenan kendini Obra' nın elinde geliştiremediyse suçu kendisinde aramalı. Ne top kontrolünde, ne de şutlarında hiçbir gelişme olmadı. Maç boyunca iki şut kullandı. Birisi airball oldu zaten, diğeride çemberin alakasız bir yerine çarptı. Biz bu çocukla ne yapacağız bilmiyorum. Oynatsan bir türlü, oynatmasan bir türlü. Benim görüşüm, uzun süreler alabileceği başka bir takıma kiralanması yönünde.

Kenan her şeyden önce katkı veremiyor ki. Silahı yok , potaya gidip faul bile alamıyor. Orta veya uzak mesafe de atamıyor. Kenandan çok daha geri planda olmasına rağmen geçen sene Cedi kazandırıldı milli takıma , çok daha geliştirdi kendini. Onu geçtim 17 yaşındaki Furkan bile şut atarken gram korku duymuyor. Berk'e Kenan kadar süre verilse en az 8 sayı 4 asist ortalaması yakalardı geçen sene.
  • Cedi Osman Madrid'e 16 sayı attı bu akşam,4 tanesi üçlük. Yani diyeceğim atan atıyor, Kenan'ın kendini geliştirmesi şart.
  • 2 yıl önce Kenan neredeydi, Cedi nerede. Ah Kenan ah, yaktın kendini. Cedi bugün Real Madrid'den maçı alıyor, Kenan ise istatistik dahi üretemeden maçları geride bırakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny B. Goode

2 yıl önce Kenan neredeydi, Cedi nerede. Ah Kenan ah, yaktın kendini. Cedi bugün Real Madrid'den maçı alıyor, Kenan ise istatistik dahi üretemeden maçları geride bırakıyor.

Metecan'ın halinden bahsetme gereği duymamışsın. Eskişehir'de Fenerbahçe'de aldığı süreyi bile alamıyor. Geçen sezon Obradovic'in verdiği şansları da değerlendiremediler. Metecan'da inanılmaz bir özgüven eksikliği var. Kenan kafasını kaldırıp potaya bile bakmıyor.Resmen basketbolu unutmuş. Mental anlamda güçlü olan potansiyelinin hakkını veriyor. Kural bu.
  • gorkemm4 G kullanıcısına yanıt
    Eskişehir zaten Metecan'ın gelişimi için kötü bir takımdı, kaybetmeye mahkum bir takımda oyuncunun mental olarak güçlü olması zor. Tabi Kenan ve Metecan'ın çalışma azimleri de ayrı bir tartışma konusu.
  • Olay tamamen ego meselesi obradoviç ben yaptım oldu havasında olduğu sürece bu takımdan fazla bir şey beklemeyin bunu şimdi değil sezon başından beri yazıyorum.

Efes maçını izleyenler bir takımın potansiyelini sonuna kadar nasıl kullanabileceğini görmüşlerdir umarım. İvkoviç oyunun en kritik dakikalarında bile gençlere şans vererek onlara güvendiğini hissettirdi, bizim takımda kenan dan metecan dan yaşı 25 olmuş izzet ten birşey beklemeyin bu anlayışla. Şu grup maçlarında melih in savunma direncine, şutlarına o kadar ihtiyacımız varken can denen ve ne maksatla alındığını bi türlü çözemediğim adam her maç 15-20 ya yakın süreler aldı.

Ne doğru kadroyu kurabildik ne de takım kimyasını keşfedebildik obra bizim yapımıza uygun bir koç değil, kötü koç mu değil belki bugün daha alt seviye takımlara gitse daha üst seviye başarılar yakalayabilir ama bize uymadı uyamıyor.

Olayı Obra fanlığına kraldan çok kralcı olmaya da gerek yok. Aşı tutmadı.
  • Kenan TOFAŞ'ta kalmalıydı.Bugün Cedi'yi izleyip ağlamıyorsa ve spor salonuna koşup çalışmıyorsa soracak soru kalmamış demektir kendisi için.
  • Milos Teodosic 16 sayi 4 ribaund 12 asistle oynamis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13421343134413451346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.