Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (1342. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
85.002
Cevap
213
Favori
2.068.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13401341134213431344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Castieello

Hickman yerine daha iyisini bulmamız lazım çok kaçırıyor

sezon ortasinda alinan oyuncular basarisiz oluyor
  • smaccccccccccccccccccc
  • Efsane smaçlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayern'den 82 SAYI YEDIK !!!! yaziyla "SEKSENIKI"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 13 Kasım 2014; 22:58:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devcity

quote:

Orijinalden alıntı: Castieello

Hickman yerine daha iyisini bulmamız lazım çok kaçırıyor

sezon ortasinda alinan oyuncular basarisiz oluyor

Başarısız oluyor ama adam maçı satacak nerdeyse, kaçırmanın da bir sınırı olmalı. kaç haftadır iyi değil zaten
  • Bayern iyi direndi valla. Helal olsun. 86 sayı yedik. Onun dışında iyiydik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi evinde yüksek skor bulan bir takım zaten Bayern.Tabiki savunmamız çok iyi değildi ama bu çok şaşırılacak bir şey değil. Bir oyuncunun hem çok iyi atıp hem de çok iyi tutmamasını bekleyemeyiz. Bu sayıları içeride yemeyelim yeter bence.
  • Goudelock'în indeks puanı 40 olarak gözüküyor
  • 30da 17 ucluk isabeti

• Adamlar Barca'ya da deplasmanda 82 sayi attilar. Saniyorum EL nin en iyi ucluk yuzdesine sahipler. Biz bugun atamasaydik kesinlikle yenemezdik bence.

• arkadaşlar hickmanda kıpırdanma guzel hıckman patlayan bomba degıl suan ozguven ve motıvasyonu cok dusuk duzeldıgınde top16 zamanlarında o ucluklerı sokacaktır. bogdan da kıpırdandı ve harıka maç cıkardı takım olgusunu benımsemeseydık kazanamazdık bayernın son şansnıydı ölümüne oyynadılar bu arada goudelock bızım takıma gelmiş en skorer ınsanmı desem nedesem bılemedım 13/10 ucluk muthıs.
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Şimdi ne diyeceksin merak ediyorum :)

Yazıyla #DOKSANÜÇ# sayı attık deplasmanda. Olaya nereden baktığınıza bağlı
  • Pianigiani zamanında bizim sahada Milano maçı vardı hatırlarsanız, 92 atmamıza rağmen 98 yemiştik Bobby Brown sağolsun. Bu maçta da yine dış çizgide hallaç pamuğu olan savunmamız sayesinde aynı seneryoyu yaşayacaktık, kıl payı atlattık. Maçı takım almadı, Andrew-Bogdan aldı. Bu yüzden sadece bu maça dayanarak senenin devamı için çok iyimser olmamamız lazım. Bireysel performanslar hiçbir zaman, hele ki FB gibi bir takımda süreklilik göstermez.

• Kenan'da potansiyel göremeyen tek ben miyim? Tamam genç, tecrübesiz, sakatlıktan çıktı ama takımda oynadığı sürece kendini hiç geliştiremedi, ne oyun kurucu ne de şutör özelliklerine sahip, bence bu kadroda yer vermek yerine kendini geliştirebileceği bir takıma kiralanmalı.
  • Beyler halı saha maçındaydım Vesely ve Bogdan nasıldı Gou uçmuş zaten
  • Slaughter' ın OAKA' da bize yaptığının daha acımasızını Goudelock Bayern' e yaptı Benim dikkatimi çeken bir diğer husus, aynı yaş grubundan olan Micic ve Kenan' ın arasında ki fark. Kenan son Avrupa şampiyonasının da MVP' si olmuştu yanlış hatırlamıyor isem. Bu çocuğun Tofaş' dan alınmaması ve 2 sene daha pişmesini söylüyordum sürekli ama adamı erken aldılar ve bitirdiler. Micic' e bakıyorum, bir de Kenan' a... Sanki MVP olan geleceğin yıldızı Kenan değil de Micic gibiydi. Yazık gerçekten.
  • Milan - Turow macini izliyorumda Milano sadece ucluk atarak kazandi maci.. 4 ceyrege girerken 1 sayi ondeydi Milano

Obradovic takimi gece gunduz 3'luk calistirmali
  • Neuchatel N kullanıcısına yanıt
    Yalniz bu macta takim adina iyi olan bir sey vardi;

Basta Bogdan surukledi. Sonra Goudelack aldi sazi eline. 3. Ceyrek Goudelack 3 ucluk ile basladi sonta durdu. Ondan sonra o anlara kadar sahada sadece sacmalayan Bjelica ceyrek sonuna kadar muazzam oynadi. 4. Ceyrekte yine Bjelica iyi basladi ilk bir kac dakika. Bjelica durunca Goudelack bir ucluk daha sikistirdi. Sonra epey bir bocalayinca ilk ceyrekten sonra skor anlaminda hic ortada gorunmeyen Bogdanovic bir ucluk, bir ikilik ve bir de asist ile tekrar rahatlatti bizi. En sonunda da faul atislari ile Hickman biraz katki verdi.

Ozetle bireysel olarak belki de EL nin en iyi takimiyiz. Ozellikle Hickman - Goudelack - Bogdanovic - Emir ve Bjelica nin hepsinin birden vasatin ustunde oynadigi tum maclarda favori oluruz ya da son topa kadar macin icide oluruz. 5 i birden degil en azindan bugunki gibi 2 si muazzam oynasa, diger ikisi vasat oynasa ve besincisi vasat alti oynasa yeter. Bir de bunlarinin yanina Zoric - Vesely - Oguz - Semih 4 lusunden alacagimiz katki kadayifin kaymagi olur.

Sezon basindan beri bu 5 silahsorden en fazla ikisi iyi gununde oluyordu. O da bri vasat ustu digeri cok iyi oluyordu. Diger 3 u ise (Hickman - Bogdanovic ve Vesely) hic ortalarda olmayinca istemedigimiz sonuclar aliyorduk.

Karsiyaka maci ve bu mac Vesely'nin, bu mac Bogdanovic'in onumuzdeki amc da Hickamn'in donusu olsun insallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

Beyler halı saha maçındaydım Vesely ve Bogdan nasıldı Gou uçmuş zaten

Bogdan atesledi sayilir glock i. Vesely yine yapistirdi smaclari iyiydi.

• 
Sayfa: önceki 13401341134213431344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.