Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (1265. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gökhanataç
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.970
Cevap
213
Favori
2.067.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım gerçek anlamda bu turnuvada çok kötü. Amacım eleştirmek değil ama gerçekten ne oynadığımız 2 sezondur belirsiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En az yorumcu kadar kötüyüz.

• Emir in net sportmenlik dışı faulü sonrası bize yapılan faulde yorumcu, bu da sert faul buna da versene demesine sesli güldüm Goudelock a da kafayı takmış durumdalar..

• İşte istediğimiz bu son pozisyondaki gibi savunmada savaşmak,yoksa yenilmemiz problem değil.

Yalnız en hazır oyuncumuz Melih Mahmutoğlu.
  • 69-60 ben tatmin oldum.

• eski tweet ama iyi güldüm hickman da internet yasakları mağduru , herkes dns yazmış adam onu da bilmiyor

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Bogdanın ufak bir sakatlığı var ondan yok dostlar...

Sol bacaginda bandaj vardi

• Hickman goudelock takıma çalıştığında daha iyi olacak Boğdan bjelica da keza zaman bizim için gerçekten ilac

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam milyon euro aliyor, filmi torrentten cekiyor.

• bir dahaki hazırlık maçı ne zaman ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hickman muhtemelen game of thrones gibi devam eden dvd gibi satın alınamayan dizileri indirmek için torrent kullanıyordur. herkes bizim gibi illegal paylaşım için kullanmıyor

asvel 53 - 39 unics kazan ilk yarı sonucu.. euroleague e son kalacak takımı belirleyecek maçta david andersen 14 sayı ile en skorer isim şu anda
  • Bugün öncesi takım hakkında olumlu olan düşüncelerim, bugünkü altı takımı seyrettikten sonra olumsuza dönüştü.

Yeniyiz, hazırlıktayız, zamana ihtiyaç var vs diyoruz ama takımda ciddi sorunlar olduğunu düşünmeye başladım. Öncelikle takımın oyuncuları nerede ne yapacaklarına karar veremiyorlar. Hangi oyuncunun rolü nedir belli değil. Diğer takımlara bakınca hepsi kimin nereye hareket edeceğini biliyor, kimin pasla nerede buluşacağını biliyor ve oyunu zorlamıyorlar. Burada elbette açıklama bizim yeni birlikte oynamaya başladığımız, diğer takımların Oly, Malaga, Cska uzun zamandır birlikte oynayan oyunculardan kurulu olması. Buna çok katılmayacağım. Bogdan ve Bjelica sonradan gelmiş olabilir ama diğer oyuncular bir süredir birlikte ve yapmış oldukları hatalar birlikte oynamamaktan kaynaklanmıyor. Gördüğüm eksiklik oyun planının olmayışı. Aramızda yine oyun kurucu bu kadar önemli değil diyen arkadaşlar çıkacaktır, düşüncelerine saygım var ancak katılamayacağım. Takımda oyun ve düzen bir türlü kurulamıyor. Oly ısrarla neredeyse oyunun tamamını 2 oyun kurucuyla oynuyor. Bu oyuncular herşeyden önce oyunu yönlendiriyor. Oyun kurucular oyundayken diğer oyuncuların rolleri daha net ortaya çıkıyor ve şutörler ve pota altı oyuncuları uygun pozisyonda topla buluşuyorlar. Bizde bu söz konusu değil, kimin nerede ne oynadığı belli değil ve sayılar zorlama sonrası geliyor. Eleştirdik durduk ama Teodosic'in saha görüşü inanılmaz. Adam iğne deliğinden topu uygun pozisyona aktarıyor. Loser ya da ne derseniz deyin, uygun pozisyonda olan oyuncu varsa kaçırmıyor.

Hickman sadece top getiriyor, olursa bir iki sayı pası veriyor. Suçlama manasında demiyorum ama adamın işi diğer oyunculara servis yapmak değil. Bo'nun şut çeken versiyonunu görüyorum ben. Kenan için de ben üzülerek söylüyorum, pek ışık görmüyorum. Bu biraz da oynadığı pozisyondan kaynaklanıyor. Efes'in gençleri 2-3 oynadıkları için sorumlulukları nispeten az ve takım içinde hata yapma ihtimalleri düşüyor. Bu sene için de Kenan'dan fark yaratmasını beklememek lazım. Goudelock'ın sayı potansiyelini itirazım yok. Ancak adamı ısrarla uygun pozisyonda topla buluşturmuyoruz. O da sayı atma zorunda hissediyor kendini ve sonuç olumsuz hale geliyor. Top kendisine gelince de takım duruyor.

Neyse, uzatmayayım, derdimi paylaşmış olayım...
  • hocam ıyı guzelde kenandan bırsey olmaz nıye ? hıckmandan 1 tam olmaz . ama bukadar asagılanmaz sızde goruyorsunuz cok uyumsuz takımız . cska ve dıger takımlar dıkkatlı ızleyın guardları belirli yok işte hocam calathes ı ıstedk yok teo ıstedık yok yok arkadaş yok nabacaksın bunlar son adamlar kenanı sen ben destekleyıp gelişimine destek gostermezsek avrupa basketbolunun hali ne spa ne dia ne calathes ne teo hiçbirini salmıyor herıfler haklı olarak teo yıllık 3.5 milyon euro alıyor şuan cskadan belırtıyım bıze nedden gelsin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

hickman muhtemelen game of thrones gibi devam eden dvd gibi satın alınamayan dizileri indirmek için torrent kullanıyordur. herkes bizim gibi illegal paylaşım için kullanmıyor

asvel 53 - 39 unics kazan ilk yarı sonucu.. euroleague e son kalacak takımı belirleyecek maçta david andersen 14 sayı ile en skorer isim şu anda

Kazan EL de.. Orta seviye bir takım gibi top16 yaparlar. En fazla play off oynarlar.. Bu arada James White kazana gelmiş..

• aBouT kullanıcısına yanıt
    Umarım ben yanılırım, neticede hepimiz takımın başarılı olmasın istiyoruz.
  • Pg isteyenler 1 sene daha sabretsin koponen fa oluyor

• Bence obra bu hzirlik maclarini tamamen rotasyon hazirlamak.icin kullaniyor , yoksa serhatin canin hickman goudelock emirin sureleri normal degil

• quote:

Orijinalden alıntı: echelon246

Bugün öncesi takım hakkında olumlu olan düşüncelerim, bugünkü altı takımı seyrettikten sonra olumsuza dönüştü.

Yeniyiz, hazırlıktayız, zamana ihtiyaç var vs diyoruz ama takımda ciddi sorunlar olduğunu düşünmeye başladım. Öncelikle takımın oyuncuları nerede ne yapacaklarına karar veremiyorlar. Hangi oyuncunun rolü nedir belli değil. Diğer takımlara bakınca hepsi kimin nereye hareket edeceğini biliyor, kimin pasla nerede buluşacağını biliyor ve oyunu zorlamıyorlar. Burada elbette açıklama bizim yeni birlikte oynamaya başladığımız, diğer takımların Oly, Malaga, Cska uzun zamandır birlikte oynayan oyunculardan kurulu olması. Buna çok katılmayacağım. Bogdan ve Bjelica sonradan gelmiş olabilir ama diğer oyuncular bir süredir birlikte ve yapmış oldukları hatalar birlikte oynamamaktan kaynaklanmıyor. Gördüğüm eksiklik oyun planının olmayışı. Aramızda yine oyun kurucu bu kadar önemli değil diyen arkadaşlar çıkacaktır, düşüncelerine saygım var ancak katılamayacağım. Takımda oyun ve düzen bir türlü kurulamıyor. Oly ısrarla neredeyse oyunun tamamını 2 oyun kurucuyla oynuyor. Bu oyuncular herşeyden önce oyunu yönlendiriyor. Oyun kurucular oyundayken diğer oyuncuların rolleri daha net ortaya çıkıyor ve şutörler ve pota altı oyuncuları uygun pozisyonda topla buluşuyorlar. Bizde bu söz konusu değil, kimin nerede ne oynadığı belli değil ve sayılar zorlama sonrası geliyor. Eleştirdik durduk ama Teodosic'in saha görüşü inanılmaz. Adam iğne deliğinden topu uygun pozisyona aktarıyor. Loser ya da ne derseniz deyin, uygun pozisyonda olan oyuncu varsa kaçırmıyor.

Hickman sadece top getiriyor, olursa bir iki sayı pası veriyor. Suçlama manasında demiyorum ama adamın işi diğer oyunculara servis yapmak değil. Bo'nun şut çeken versiyonunu görüyorum ben. Kenan için de ben üzülerek söylüyorum, pek ışık görmüyorum. Bu biraz da oynadığı pozisyondan kaynaklanıyor. Efes'in gençleri 2-3 oynadıkları için sorumlulukları nispeten az ve takım içinde hata yapma ihtimalleri düşüyor. Bu sene için de Kenan'dan fark yaratmasını beklememek lazım. Goudelock'ın sayı potansiyelini itirazım yok. Ancak adamı ısrarla uygun pozisyonda topla buluşturmuyoruz. O da sayı atma zorunda hissediyor kendini ve sonuç olumsuz hale geliyor. Top kendisine gelince de takım duruyor.

Neyse, uzatmayayım, derdimi paylaşmış olayım...

+1907
  • uRcHiN U kullanıcısına yanıt
    çok iyi oyuncuları var ve ters bir takım olabilirler , langford - jerrels - dor fischer , kaimakoglou - zizis gibi isimler var play off u küçümsememek lazım, en fazla play off dediğin bizim yıllardır hasret olduğumuz bir tur...... , eurocup dan gelen takımlar tehlikeli oluyor bilbao - unics - valencia daha önceleri eurocup şampiyonluğu yaşayıp f8 yapmış takımlar

james white ın akşamki smacı

bu da fenerbahçe deki yıllarında all star smaç şovu

• quote:

Orijinalden alıntı: Scavenger Of Human Sorrow

çok iyi oyuncuları var ve ters bir takım olabilirler , langford - jerrels - dor fischer , kaimakoglou - zizis gibi isimler var play off u küçümsememek lazım, en fazla play off dediğin bizim yıllardır hasret olduğumuz bir tur...... , eurocup dan gelen takımlar tehlikeli oluyor bilbao - unics - valencia daha önceleri eurocup şampiyonluğu yaşayıp f8 yapmış takımlar

james white ın akşamki smacı

bu da fenerbahçe deki yıllarında all star smaç şovu

En fazla f8 oynar derken küçümsemedim.. Zaten favorimdi kazan.. EL renk katacaklar :)

• 
Sayfa: önceki 12631264126512661267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.