Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (1262. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
85.001
Cevap
213
Favori
2.068.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
67. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seviye biraz yükselince kadrosu zayıflamış cska karşısında bile eziliyoruz. Bir de real i ve barça yı düşünelim. O seviyelerde yine tokatı yiyeceğiz. O değil de Nerde o transfer lazım değilciler..

• Yahu dünden beri Bogdan'a Bojan diyorlar insaf be.

• Bence Fenerbahçenin yenilmesi iyi oluyor yarın Olimpiakos ile oynayacak böylelikle..

• Cska şut antremanında böyle yüksek yüzdeli atmıyordur...

3 sayı savunmamız geçen seneyi aratmıyor.
  • 3 periyotda 75 sayı çok güzel 100 yemeye bu yıl da devam

• Defans yine yok. 3 çeyrekte 74 sayı yediler. CSKA çok yüzdeli oynuyor

• Geçen seneki Banvit maçını hatırladım. Itoudis de hatırlıyordur... 91-76 bitmiş...
  • Emir, vesely den başka oynayan oyuncumuz yok. Savunma allaha emanet.

• Obra aldığın paranın hakkını ne zaman vereceksin merak ediyorum. Cska dan 20 sayı fark yemek 2. Lig koçuyla da mümkün zaten. Sen ne iş yaparsın orda? Beni tr şampiyonluğu kesmes kusura bakma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 25 Eylül 2014; 21:48:41 >
  • Bu seviyeleri oynayamıyoruz.

• Tüm oyuncular atıcılardan oluşuyor, bu oyunculara savunma öğretmek kolay olmayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Aha 100 yemedik. Gelişme varr. Bravo obra reis..

dostum sen trolmüsün ?* bu adamların ılk cıddı macı yuksek sevıye macı gelıp sacmalıosun surda kac yasındasın merak edıyorum ?
  • Bu seneden ümitsizim, can,serhat bu takıma neden alındı belirsiz,sut atmaya korkuyorlar.Zoric küçük maçların oyuncusu, Semih sakatlandi kim var kenarda belli değil, geçen seneden daha kotuyuz bence.

Edit:bunları yenildik diye söylemiyorum, umut goremedigim için soyluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizz19 -- 25 Eylül 2014; 22:11:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aBouT

quote:

dostum sen trolmüsün ?* bu adamların ılk cıddı macı yuksek sevıye macı gelıp sacmalıosun surda kac yasındasın merak edıyorum ?

Asıl sen troll müsün? İnatla benden alıntı yapıp laf sokuyorsun kendince. Muhatap olmak istemediğimi anlamak bu kadar mı zor?

• CSKA maçını kesin kazanacağız diyen biri vardı demek ki o dandik takımları bile vurup geçerek yenemeden cska gibi bir takımı yeneriz demekle olmuyormuş. Takımın kimyası en başından beri yanlış basketbolda OYUN KURUCUN kadar konusursun 2 2 daha 4 bu kadar net. Barcelona huertas sada Madrid saymakla bitmez yazmıyorum cska teodosic oly spa sloukas pana diamantidis bu takımların pivotlarına bakalım tomic dunston kaun hines gibi oyuncular 1 numarada yokuz 5 numarada 3 gömlek aşağıdayız. Ligde şampiyon rahat oluruz ne efes bize rakip olabilir ne gs ama avrupada kimse bişey beklemesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Asıl sen troll müsün? İnatla benden alıntı yapıp laf sokuyorsun kendince. Muhatap olmak istemediğimi anlamak bu kadar mı zor?

bazı bebe bebe yorumlarını kendıne sakla ozaman koskoca 9 euroleague sampıyonu kazanmıs avrupanın en ıyı kocu hadı onu bıraktım daha adamlar yenı oyynuyor cıkmıs cocuk cocuk şeyler yazıyorsun burası bebek yerı degıl gıt baska yerlere yaz ozaman mılletın sınırını zıplatma
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bazı bebe bebe yorumlarını kendıne sakla ozaman koskoca 9 euroleague sampıyonu kazanmıs avrupanın en ıyı kocu hadı onu bıraktım daha adamlar yenı oyynuyor cıkmıs cocuk cocuk şeyler yazıyorsun burası bebek yerı degıl gıt baska yerlere yaz ozaman mılletın sınırını zıplatma

Zorla ban yedirmeye çalışıyorsun galiba. Senin gibileri gerçek hayatta görmek isterim. Ama düşmez ki stres atalım şöyle. Beni çıldırtma da akıllı ol adamın asabını bozma.. sana soracak değilim ne yazacağımı . Hadi işine..

• Bu takım bas bas oyun kurucu lazım diye bagiriyor, teknik ekip bunu nasıl göremiyor anlamiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zorla ban yedirmeye çalışıyorsun galiba. Senin gibileri gerçek hayatta görmek isterim. Ama düşmez ki stres atalım şöyle. Beni çıldırtma da akıllı ol adamın asabını bozma.. sana soracak değilim ne yazacağımı . Hadi işine..

gerçek hayatta karşıma cıksan neolur ? geliyorsun 1 maç uzerınden koskoca 1 yılı yorumluyorsun sızın gıbıler harbı baydı . hala adam akıllı 1 numara almadık dıyorsunuzda varda bizmi almadık arkadaş anlamıyorum ben alınabılecek en ıyı oyuncuları en ıyı kadroyu kurduk geçen sene biz cskayı 26 sayı farkla yendık bu sene tam tersı bıze oldu hıckman gou bogdan serhat hala sıkıntı yasıyor takım yepyeni bukadar agır elestiri hele hele obraya bak sen hehe dersen benım karısma hakkım dogar anladın? anlıyorum sınırlısın evet bızde sınırlıyız ama bu yaptıgın yorum HAKSIZLIK .
  • 
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.