Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3977. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.001
Cevap
213
Favori
2.068.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 39753976397739783979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-EFAE9B29C

Kafalar karismis yine pangos 2m e yakin aliyor zenitten nasil getireceksin ? Ustelik pangos bu takimin ihtiyaci olan oyun kurucumudur ? Pangos olmadi prepelic ne alaka 2 si ayri dunyalar , wilbekin brown un sutor versiyonu aman uzak dursun bizden , Henry madrid ile anlasti zaten keske biz alsaydik bize uygundu topa baski yapicak savunmaya azda olsa sertlik getirebilecek karakterli bi oyuncuydu , suanda takima 1 degil 2 oyun kurucu lazim de colo oyun kurucu oynamamali mutlaka switch yapabilecek atlet savunmaci uzun lazim , mumkunse kalinic gibi sertlik yapabilecek geri adim atmayacak bi kanat lazim , sutu olan oyunu acacak bi forvet lazim lazimda lazim .. bu takimin kirilma noktasi a dan z ye savunma ne kadar sevsemde oquinn hic ama hic bu lige uygun bi oyuncu degil yapilacak transferlerde öncelik mutlaka oyunu 2 yonlu oynayabilen oyuncular olmali ozellikle savunma on planda ve fiziksel defosu olmasin ..

Pangos’ un Zenit’ ten 1,4 milyon aldığı söyleniyor. Pangos tam da bu takımın aradığı oyun kurucudur. Bu adamı almayacaksın da kimi alacaksın ? Bize oyun aklı ve saha görüşü iyi olan, oyunu yönlendirebilecek bir oyun kurucu lazım. Pangos’ u alamıyorsan Prepelic’ de buna uygun bir oyuncu. Çokta ayrı dünyalar değiller. Tabiki farklılıkları mevcut ama ikiside bizim aradığımız tipte oyuncular. Henry ise bizim delici, atletik ve iyi savunma yapan oyuncu açığımızı kapatabilirdi ama gitmiş diyorsunuz. Resmi açıklama geldi mi bilmiyorum bu konuyla ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 207m kullanıcısına yanıt

Aynen öyle, Lorenzo da 800 bin Eurodan aşağı almıyor bu bir. 2. olarak da eğer mevcut bütçe 15 milyon Euro ise nasıl Vesely ve De Colo bütçenin çoğunu dolduruyor? Bu ikisi mevcutta en fazla 4.5 milyon euro alıyor toplamda. Vesely ve De Colo bütçeyi bitiriyor diye düşünen bir zihniyet var ondan yazıyorum. Sen şutu olan bir oyun kurucu alamayacaksan Eurolige katılma veya az para yatır. Oyunu kuracak oyuncu ise asla ve asla De Colo olamaz. Bu adam Cska'da da bunu yapmadı zaten hiçbir zaman, oyuna girip 3lüğü atardı vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QualityDommage -- 3 Mayıs 2021; 22:26:43 >
  • QualityDommage kullanıcısına yanıt

Hocam 15 milyon şubenin toplam bütçesi, maaş bütçesi taş çatlasa 10-11’dir. Bunun da yaklaşık %40’ı 2 oyuncuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: QualityDommage

Aynen öyle, Lorenzo da 800 bin Eurodan aşağı almıyor bu bir. 2. olarak da eğer mevcut bütçe 15 milyon Euro ise nasıl Vesely ve De Colo bütçenin çoğunu dolduruyor? Bu ikisi mevcutta en fazla 4.5 milyon euro alıyor toplamda. Vesely ve De Colo bütçeyi bitiriyor diye düşünen bir zihniyet var ondan yazıyorum. Sen şutu olan bir oyun kurucu alamayacaksan Eurolige katılma veya az para yatır. Oyunu kuracak oyuncu ise asla ve asla De Colo olamaz. Bu adam Cska'da da bunu yapmadı zaten hiçbir zaman, oyuna girip 3lüğü atardı vs.

Kesinlikle 👍🏻 Bütçe sanırım 20 milyon euroya çıkacak gibi önümüzdeki sezon. Bu sezonsa 15 milyon euro bile değildi. 10-12 milyon euro civarıydı. Önümüzdeki sezon net bir tane 1 numara, bir tane 1,5’ dan 2 numara, bir tane 3 numara, bir tanede hem 4 hem de 5 numara oynayabilen bir oyuncu şart. İsimleri verdim. Bütçe 20 milyon euro veya yakın olursa bu isimler alınabilir. Pangos ütopik falan değil. Vesely ve De Colo var bu takımda, Pangos’ un aldığı rakamın çok üstünde alıyorlar. Ayrıca elit bir takıma gelecek. Euroleague’ i kazanma şansı var bizde. Gelmezse Prepelic haricinde Walkup’ da olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Kesinlikle 👍🏻 Bütçe sanırım 20 milyon euroya çıkacak gibi önümüzdeki sezon. Bu sezonsa 15 milyon euro bile değildi. 10-12 milyon euro civarıydı. Önümüzdeki sezon net bir tane 1 numara, bir tane 1,5’ dan 2 numara, bir tane 3 numara, bir tanede hem 4 hem de 5 numara oynayabilen bir oyuncu şart. İsimleri verdim. Bütçe 20 milyon euro veya yakın olursa bu isimler alınabilir. Pangos ütopik falan değil. Vesely ve De Colo var bu takımda, Pangos’ un aldığı rakamın çok üstünde alıyorlar. Ayrıca elit bir takıma gelecek. Euroleague’ i kazanma şansı var bizde. Gelmezse Prepelic haricinde Walkup’ da olabilir.

Alıntıları Göster

Pengos beğendiğim bir oyuncu ama ben eger kalacaksa De Colo ile uyumlu bir ikili olacağını düşünmüyorum.Özellikle kısa savunmasında büyük zaafiyet verir bu ikili.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Pangos’ un Zenit’ ten 1,4 milyon aldığı söyleniyor. Pangos tam da bu takımın aradığı oyun kurucudur. Bu adamı almayacaksın da kimi alacaksın ? Bize oyun aklı ve saha görüşü iyi olan, oyunu yönlendirebilecek bir oyun kurucu lazım. Pangos’ u alamıyorsan Prepelic’ de buna uygun bir oyuncu. Çokta ayrı dünyalar değiller. Tabiki farklılıkları mevcut ama ikiside bizim aradığımız tipte oyuncular. Henry ise bizim delici, atletik ve iyi savunma yapan oyuncu açığımızı kapatabilirdi ama gitmiş diyorsunuz. Resmi açıklama geldi mi bilmiyorum bu konuyla ilgili.

Alıntıları Göster

De colo ve pangos ile dis savunmamiz cok zayif kalir kaldi ki kanatlardan biri de guduric olacak karar anlarinda , o yuzden yönlendirici yonunden once savunma ve sertlik yönu guclu bi oyun kurucu daha doğru bi tercih olur bence cunku de colo guduric vesely o isi en ust seviyede yapiyor . Prepelic bildigin skorer 2 numara hocam tabiki bu takimin sutor eksigide cok net ortada ama oyun kurucu icin gece ve gunduz kadar fark var keza prepelic de savunma konusunda ciddi sikinti ..

Bakin isin savunma yonu görünenden daha onemli , normal sezonda en iyi show up yapan takim bizdik savunma konusunda zaaf yasamiyorduk cogu takima karsi ama ne zaman buyuk takimlara ve yetenekli kisalara karsi oynamaya basladik show up yerine switch yapiyoruz vesely ve barthel disinda buna uygun uzunumuz yokken kisalarimizda cok yipraniyor bu konuda kaldiki bu kadar cok 3 luk yememizin temel sebebi bu , bu yuzden efes e karsi direnemiyoruz , cska gibi kisalari kisitli bi takim bile cok bos ucluk atıyor , uzunlar disarda kaldigi icin bol bol ribaund veriyoruz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EFAE9B29C -- 4 Mayıs 2021; 1:23:47 >
  • arkadaşlar asıl noktayı kaçırıyorsunuz, elimizdeki oyuncuların önemli kısmının 1 yıldan uzun kontratı vardı. yani şu anda bu oyuncuların mali yükünden kurtulmak asıl problem. kadroyu kurmadan önce kimleri nasıl gönderebileceğiz o önemli gibi gözüküyor. galiba brown'un kontratı bitiyormuş ama diğerleri devam ediyor. barthel, eddie, ulanovas nasıl gönderilecek kim bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EFAE9B29C

De colo ve pangos ile dis savunmamiz cok zayif kalir kaldi ki kanatlardan biri de guduric olacak karar anlarinda , o yuzden yönlendirici yonunden once savunma ve sertlik yönu guclu bi oyun kurucu daha doğru bi tercih olur bence cunku de colo guduric vesely o isi en ust seviyede yapiyor . Prepelic bildigin skorer 2 numara hocam tabiki bu takimin sutor eksigide cok net ortada ama oyun kurucu icin gece ve gunduz kadar fark var keza prepelic de savunma konusunda ciddi sikinti ..

Bakin isin savunma yonu görünenden daha onemli , normal sezonda en iyi show up yapan takim bizdik savunma konusunda zaaf yasamiyorduk cogu takima karsi ama ne zaman buyuk takimlara ve yetenekli kisalara karsi oynamaya basladik show up yerine switch yapiyoruz vesely ve barthel disinda buna uygun uzunumuz yokken kisalarimizda cok yipraniyor bu konuda kaldiki bu kadar cok 3 luk yememizin temel sebebi bu , bu yuzden efes e karsi direnemiyoruz , cska gibi kisalari kisitli bi takim bile cok bos ucluk atıyor , uzunlar disarda kaldigi icin bol bol ribaund veriyoruz ..

Alıntıları Göster

Hocam savunması çok iyi olan kısayı söyledim zaten; “ Henry “ ama o da Real’ e gitti diyorlar. Sanada kesinlikle 2 kısa oyuncu alınması konusunda katılıyorum, o yüzden hem Pangos hem de Henry’ yi yazdım. Ama oyunu yönlendirecek kısada gerekiyor. Bu konuda ciddi zaafımız mevcut. Topu De Colo getiriyor yahu. Adam bu sene insan üstü performans gösterdi resmen. Aynı anda hem 1 hem 2 oynadı ☺️ Savunma yönü iyi olan Brown var bizde, gördük ki sadece savunma yönü iyi olan kısayla olmuyor. Savunma yönü iyi, aynı zamanda hücumda da etkin adam lazım. Böyle bir oyuncuyu alabilir miyiz, yedirirler mi bilmiyorum. Gerçekten kısa konusunda çok çalışması, kesenin ağzını açması lazım kulübün.

Bu arada Alba’ dan 3 oyuncuya sulanabiliriz. Fontecchio, Sikma ve Lammers. Asvel’ den Yabusele iyi oyuncu, bizimle kendini dahada geliştirebilir. Baskonia’ da Polonara ( alınırsa müthiş olur ) dışında savunması iyi olan Dragic olabilir, Giedraitis olabilir. Zenit’ ten Pangos dışında, Gudaitis ve Ponitka. Milan’ dan Tarczewski, Bayern’ den Lucic’ i söyledim, Zipser olabilir.

• Bugün 2-2 lik serilerin son maçı oynanacak. Güzel bir akşam olacak da bu programı kim hazırladıysa selamlarımı iletiyorum. Euroleague kadar saçma sapan yönetilen başka bir organizasyon yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bugün 2-2 lik serilerin son maçı oynanacak. Güzel bir akşam olacak da bu programı kim hazırladıysa selamlarımı iletiyorum. Euroleague kadar saçma sapan yönetilen başka bir organizasyon yoktur.

Takımlar, oyuncular renk katıyor zaten lige 3 seri de son maça kaldı.Yapmaları gereken tek şey bu maçların çakışmamasını sağlamak onu da beceremiyorlar.Rezalet!

• lig maçımızdan sonra şanlı real madrid için ekran başında olacağımFenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

• Saat 6'da GS maçımız var, üstüne peş peşe hatta aynı saatlere denk gelen 3 EL playoff son maçı. EL yönetimi zaten saçmalamış ta bizimkiler bari derbi maçı başka güne koysaydı, utanmasalar Efes maçıyla aynı saate koyacaklar.

Edit: İlk yarı şut idmanı gibi geçti, 2 takım da öylesine çıkmış sahaya. Kadroda Guduric yerine Eddie var, beni şaşırttı biraz. Bir de Bobby sakatlığını bayağı atlatmış gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himone -- 4 Mayıs 2021; 18:43:11 >
  • Efes reale karşı seriyi 2-0 yaptığı zaman çok net herkesi süpürüp kupayı rahat alacak diyordum ama şuan bütün o korkutuculuğu gitmiş durumda. Eskisi kadar garanti değil kupayı kazanması hatta real i elemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Mayıs 2021; 20:28:43 >
  • Onu bunu bırakın da avrupanın en iyi kadrosu bu gerçek efes elenirse Gergine ne olur benim bötçem yooookkk diyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Efes 3. çeyrekte toparladı ama şuan takımı taşıyan oyuncular aşırı yoruldu, maç sonunda ne olacak göreceğiz. üst üste üçüncü maç ve Efes sorunlarını hala çözememiş, diri kalırlarsa kaybetmezler ama 3-4 oyuncuyla olmuyor bu işler takımın tamamını işin içine sokmak lazım.

Edit: Efes kazandı artık, yalnız Real Madrid ilk defa saygımı kazandı. Bir İspanyol takımına sempati duyacağım aklımın ucundan geçmezdi, dedeler, çoluk çocuklar ve sakat Tavaresle neredeyse eleyeceklerdi Efes'i.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himone -- 4 Mayıs 2021; 21:30:24 >
  • Final havasında bir maçtı. Şimdi hakkını verelim. Bu güzel oyun için iki takıma da teşekkürler.

Madrid için de trajik bir son oldu. 2-0'dan seriyi buraya taşıyıp da son 2 dakikaya kadar öne geçmeyi başarmalarına rağmen sonunu getiremediler. Efes hak etti ve kazandı.

Final four maçlarında olmamamız bizim açımızdan kırıcı olacak ama eminim güzel birkaç maç izleyebileceğiz.

• 3 seri son maça kalmış, hepsi de kıran kırana geçiyor ve euroleauge yine de bu 3 serinin son maçlarını çakışmayacak şekilde ayarlamayı başaramıyor. gerçekten tebrik edilesi. Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

• Ergin'in kötü bir koç olduğu bu maçla artık iyice kanıtlandı; ne yönetebildi ne de son dakikalarda doğru düzgün bir oyun çizebildi. Bireysel yeteneklerin mucizevi ama kelimenin tam anlamıyla mucizevi üçlükleri kurtardı, yatsın kalksın oyuncularının bireysel yeteneğine şükretsin.

• Vay be hiç sürpriz olmadı 2-2 lik serilerde. Avantajlı takımların hepsi final four hakkı kazandı. CSKA - EFES - MILANO - BARCELONA

• 
Sayfa: önceki 39753976397739783979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.