Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3924. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.974
Cevap
213
Favori
2.067.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39223923392439253926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

eee ikili averajı kim aldı şimdi? macların biri 100 92 biri 71 79 ikisinde de 8 fark var

Sanırım bu durumda Genel avaraj bakılacak. Kalan maçları iyi çıkarırsak büyük ihtimal önlerine geçeriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet maalesef ikili averajı alamamışız

@os_lnx alamamışız maalesef, maç sonu erdem can açıkladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Mart 2021; 1:1:0 >
  • Ah gigim 🥺

• Muhtemelen @himone'nin yazdığı gibi üçlü dörtlü averajlara kadar gidecek iş ama bildiğim kadarıyla genel averaja bakılacak Milan'la, onu da ilk yarıdaki maçlarda çok kötü dağıttığımız için toparlamak kolay değil.

Önemli olan formumuzu sürdürmek. Peri masalını yarıda bırakmayalım. Biz çıkıp oyunumuzu oynadığımız sürece ilk 8'e adımızı yazdırırız. O noktadan sonra rakibin kim olacağı mühim değil.

Yarın akşam Asvel maçını vermezsek çok şık olacak.

• Asvel maçı zor olacak. Zalgris’ e yenilmeleri benim için sürpriz oldu. Çok iyi bir coachları var. İsimlerle değil, takım oyunu oynuyorlar. Kazanırsak müthiş olur.

• Duygulandım

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Harbiden fark etmeden 1 sene oldu bile, ne kadar garip bir süreçten geçiyoruz...

• Dünkü maç tekrar gösterdi ki katkı veren oyuncu sayısı 4, 5 veya 6'ya çıktığında pek sorun yaşamıyoruz. Efes maçında 2 oyuncu dışında kimse iyi oynamamıştı, dün ise Brown ve Guduric'in 2. yarı yaptığı katkı çok önemliydi. Asvel maçında da bu oyuncular biraz iyi oynarlarsa kazanırız ama savunma konusunda birşey yapmamız gerekiyor, ikili sıkıştırma yapmak bize hiç yaramıyor her türlü boş üçlük veriyoruz. Ve kısalarımız birebir savunmalarda çok yetersiz kalabiliyorlar, yıllardır en büyük sorunumuz bu zaten kısa savunmasını biraz daha iyi yapabilseydik şuan en az 1 belki 2 şampiyonluğumuz daha vardı.

Yine de ağır Efes yenilgisinden sonra milano deplasmanında böyle bir galibiyet muhteşem oldu, artık takımın playoff yapmasıyla ilgili hiçbir şüphe yok aklımda. Maç maç düşünüp ilerlemeye devam etmemiz gerekiyor. Playoff yarışında bizi tehdit eden takımlar çok zor maçlar oynayacaklar, Asvel, Valencia ve Zalgris maçlarını kazandığımız takdirde iş biter zaten, arada kayıp yaşarsak da sorun değil çünkü takımın mücadelesi son derece tatmin edici.

Geçen hafta Efes yenilgisi sonrası burada garip garip eleştiriler yapıldı, kesinlikle üzücü bir yenilgiydi ama olabilecek birşey sonuçta. Neyse ki takımın inancıyla bazı taraftarların bakış açısı birbirinden çok farklı. Obra gibi bir koçu kaybedip, üstüne lig ortasında tamamen dağılmış bir takımın ayaklanarak bu seviyeye gelmesi başlı başına saygıyı hak ediyor, arada yenilginin de olduğunu hatta 30 farkla da yenilebileceğimizi unutmamak lazım. Ayrıca açın bakın Obra zamanında da her sene 20-30 sayı farkla yenildiğimiz 1-2 maç olurdu, sanki dünyada bir tek bizim başımıza geliyormuş gibi davranmamak lazım.

Vesely için de ne kadar şey söylesek azdır, o kötü süreç olmasaydı şuan çok net MVP adayıydı. Uzun süredir ısrarla söylüyorum, ligde ikamesi olmayan yegane oyuncudur hiçbir oyuncu takımına bu seviyede katkı vermiyor. Dün akşam 2 asist daha yapsa triple double olacaktı, bir pivotun 8 asist yaptığını görmek kuyruklu yıldız görmek gibi bir şey. Savunma katkısı, pota altındaki tehdidinden bahsetmeye gerek bile yok.

• Bütçe küçüldü, hoca değişti ve yeni oyuncular geldi. Geçiş sezonunda Cska ve Milano deplasmanında kazanıp 10 maçlık galibiyet serisi de yaptık. Bu takım ilerde çok iş yapacak.

• Günün sorusu, sizce barthael bu pozisyonda kime pas vermiştir? Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

A ) Guduriç

B ) Vesely

C ) Pierre

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Mart 2021; 13:30:20 >
  • 3 sayılarda ne kadar iyiysek o kadar iyi oynuyoruz, hoca sezon başında ribaundları takımın aşili olarak göstermişti ama ben 3 sayıları görüyorum. Ben sezon sonu ne olursa olsun takımdan memnunum. Yıllardır yerli rotasyonumuz berbat durumda bu sene daha da geriye gitti. Seneye umarım yerli rotasyonunda iyileştirme yapılmalı. Yabancı rotasyonu da şişti, yazın yine gidenler gelenler çok olacaktır.
  • Maçlara bir göz atayım dedim.

Zenit-Real kafa kafaya. Kritik maç. Real son nefeste aldı maçı.

Efes-CSKA 47-17 Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı İnanılmaz bir skor. CSKA’da kazan kaynıyor muhtemelen. Huzursuzluğu çözemezlerse sene sonu dağılırlar, Real-Barça falan çöker oyuncularına.

Derken Bein içerik bulunamadı diyerek maçları izletmiyor. Umarım yarın bizim maçta sorun çıkarmazlar Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

Maccabi Valencia’yı yenecek gibi. Haftaya bir de biz vurabilirsek maçlar azalmışken Valencia’yı devre dışı bırakabiliriz.

Bayern maçları biz şekilde kazanıyor, onlar artık play-off biletini kapmaya çok yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 5 Mart 2021; 1:42:36 >
  • Efes değişik şeyler deniyor yine cskayı 30 sayıya yatırmış

• peş peşe 5 hücumda attığı 3’lüklerin tamamı girdi yani yapacak bir şey yok. pc oyunu mu bu

• Valencia 16 sayı fark yiyerek iyi direnmiş Efes’ e 😂 Adamlar CSKA’ nın içinden geçti.

• Maccabi’nin Valencia’yı yenmesi güzel oldu.

• Aslında kalan maçlarda direk mağlubiyet yazabileceğimiz Barça maçı var tek. Diğer hepsiyle başabaş ya da daha yukarıda şu anki oyunumuz. Barça da öyle müthiş oynadığı için değil de son senelerde bize kurdukları psikolojik üstünlükle bir tık öndeler.

Asvel maçını alamazsak da dünyanın sonu değil, yine play-off yapabiliriz ama son 8'de avantaj yakalamak için galibiyet şart.

Play-off'a kaçtan girdiğimiz önemli bence. İlk 3 sıra Barça, CSKA, Efes olacak gibi. Üçünden de uzak durmak lazım F4 öncesi. Real tahminim bunlarla eşleşir ve harcarlar Real’i. Saha avantajının da önemi olmadığını düşününce 4 ya da 5 fark etmez, iki sıradan birini alabilirsek müthiş olur. Muhtemel Milan olur rakip ki diğerlerine bakınca yine en tercih edilebilir onlar var. Diğer herhangi rakiple eşleşmemiz zaten ballı lokma tatlısı olur bizim için, kaymaklı ekmek kadayıfı olur, ne bileyim, sevdiğiniz tatlı neyse o olur işte

Doğmamış çocuğa don biçmeye gerek yok ama maçlar bu kadar azalmışken kendimce bir beyin fırtınası yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 5 Mart 2021; 10:7:36 >
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Aman hocam playoff yapalım da kim gelmiş hiç umurumda değil. Playoff ta süpürülsek bile önemli değil. Bu takımın seneye bir adım ileri gidebilmesi için bu sene playoff şart. Obra sonrası Pana gibi olmak istemiyorum.
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

Orası kesin de takım oyununu bu kadar yukarı çekmişken, Real, CSKA gibi devler sezonun ikinci yarısında hiç beklenmeyen sorunlarla boğuşuyorken F4 neden olmasın? Yazık olur saçma sapan maç kayıplarıyla tepedeki rakiple eşleşip süpürülürsek. F4 sonrası zaten her şey mümkün, geçmişte gördük. Bu senenin Maccabi’si neden biz olmayalım?

Hayal kurmak da mı yasak kardeşim Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı 

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    O hayalleri ben de kuruyorum
  • 
Sayfa: önceki 39223923392439253926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.