Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3861. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: bianca
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.005
Cevap
213
Favori
2.068.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38593860386138623863
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nba’de takım bulamazsa mecbur dönecek hocam. Bir de alacağı kontrat önemli. Madrid yüksek ücretler ödeyebilecek bir takım, biz o paraları ödeyemeyiz şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

Ersan'ı da isterdim ama 2-3 milyon Euro veremeyiz maalesef. Lakers'in yerinde olsam İbaka hamlesi olmazsa Ersan'ı kapardım.

• Geldik Real Madrid maçına.

Yenileceğimiz bariz. Daha Ege Arar’a önlem alamıyoruz, Tavares en iyi zamanımızda canımıza okuyordu, bu maç içimizden geçer.

Şöyle keyifli ilerisi için umut veren bir oyun oynarız umarım.

Edit: Vesely de yokmuş, hayırlı işler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 20 Kasım 2020; 22:56:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahada yokuz.

Her hücum top kaybı. Savunmada sayı bulana kadar ribaund alıyorlar.

Farkı kapatsak da oyun olarak sabaha kadar oynansa ben bu maçı alırım mesajı veriyor Real.

• İçler acısı bir oyunumuz var şuan.

• Maçı kapatsak mı ne yapsak!

Sanırım izlememek daha iyi. :(

• rakipte campazzo, fenerde kenan oynuyor ..

• Kabus Devam Ediyor Vol.3

• Eski Fener olsa, geri döner diye sonuna kadar izlerdik ama şimdi ışık da vermiyor, hani bu sene kayıp sezon ,tamam ama arkaya yaslanip ezilmelerini izlemek de koyuyor

• 2. Çeyreğe iyi başladık, maç başından beri ilk defa basketbola benzer birşeyler sundular. Bakalım kaç dk sürecek.

• İlk çeğrek mikemmel savunma yaptık. Böyle giderse rekor kırabiliriz.

Ahanda bizimkiler nasıl olsa yenilicez bari rahat oynayalım deyince 1 dakkada 8 sayı birden buldu.

Takım üzerinde çok büyük baskı ve stres var anlaşılan.

Edit: Top çaldıktan sonra pota altına kadar gidip sonra topu rakibe vermek nedir ya ? Fark 10 sayıya inecekken 16 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi os_lnx -- 20 Kasım 2020; 23:28:56 >
  • Şu takıma bu kadromuzla 10 - 14 sayı arası bir farkla kaybetmek insana koymaz ama bir anlık kopma maçta 30 sayı üstü farkları getirir.

Barcelona ve Baskonia maçları sonrasında bu maçta oluşacak uçuk bir farkı görmeye tahammül etmek pek mümkün değil!

• Valla şu maçı göğüs ağrısı ve nefes darlığını unutmak için izliyorum.

Malum pozitif olduğu halde hasta sayılmayanlardan o tabloda yer almayanlardanız.

Bu maç daha kötü yapmaz inşallah.

Bugün zaten kaybedeceğiz ama çok kötü kaybedersek ve yarında futbolda GB ne kaybedersek Corona - virüs bilmem ama Fenerbahçemiz kesin öldürür.

• quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Valla şu maçı göğüs ağrısı ve nefes darlığını unutmak için izliyorum.

Malum pozitif olduğu halde hasta sayılmayanlardan o tabloda yer almayanlardanız.

Bu maç daha kötü yapmaz inşallah.

Bugün zaten kaybedeceğiz ama çok kötü kaybedersek ve yarında futbolda GB ne kaybedersek Corona - virüs bilmem ama Fenerbahçemiz kesin öldürür.

Hocam geçmiş olsun ama farklı bir aktivite tercih etseydiniz keşke.

• os_lnx kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun.

Boşver, spordan tat almaya bakalım. Takımın bu yılki haline alıştık ve yapabileceğimiz bir şey yok! Çünkü eldeki malzeme ortada. Şu an anca bu kadar oluyor. Yanlış transferler yapıldı.

Bolca soğan, sarımsak yemeye çalış. Bir de günde bir aspirin su içinde eritip iç. Kan biraz sulansın ki virüs damarlara bir şey yapamasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: himone

Hocam geçmiş olsun ama farklı bir aktivite tercih etseydiniz keşke.

Alıntıları Göster

@piyanist2014

İkinizde sağolun. Şu asprin bana iyi geliyordu bugün atmayı unuttum.

Soğan sarmısak asprin. Unutmayalım.

İlk defa bir maçı kazanma kaygısı olmadan izliyorum zaten. Neyse ağrı arttı zaten. Baş dönmeside başladı. Ben başka şeyler yapayım bari.

• Abi her maç aynı şeyler olurmu ya,şaka gibi vallahi. Maç başladı 3 top kaybı üst üste, devamında her maç yaptığımız gibi elden verilip kaybedilen, arkadaşına diye dışarı atılarak kaybedilen,pota altına kadar gidip potaya atmak varken dışarı çıkarmaya çalışıp kaydedilen toplar. Her maç rakibe ilk çeyrekten fark atma şansı verip maç boyu yetişmeye çalışıyoruz. Ribaund falan hak getire. Bakalım,Allah sonumuzu hayır etsin 😔😔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fark 9 a inecekken pota altında boş pozisyonu bakete çeviremedik döndü geldi bizim potada sayı.

Ben buna kızıyorum işte.

• Ulanovas’tan beklentim büyüktü. Hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor.

Barthel ayakta kalan nadir oyuncularımızdan.

Real 3. çeyreğe bizi yok etmek için çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 21 Kasım 2020; 0:9:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Ulanovas’tan beklentim büyüktü. Hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor.

Barthel ayakta kalan nadir oyuncularımızdan.

Real 3. çeyreğe bizi yok etmek için çıkmış.

Onların yok etmek için çıktıkları falan yok. Biz yok olmak için çıkmışız. Melih M. oyuna girer girmez fark açıldı. Okadar kötü 3 lük atıyorki; topun birisi çembere değmedi.

Basket atamıyoruz hiç bi şekilde, inanılmaz top kayıpları yapıyoruz hemde fazlaca ve hiç ribaund alamıyoruz.

Maç sonu 35 sayı civarı rahat fark olacak.

• 
Sayfa: önceki 38593860386138623863
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.