Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı (3858. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38563857385838593860
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-4 yıl önce Efes'e sallıyanlar. Biz şöyle büyüğüz böyle büyüğüz diyenler. Ben o zaman da söylüyordum. Sizin burda durabileceğiniz 5 sene, 6 sene. Febe'lilerin günahı da bu.Kibirli olmak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilsah

3-4 yıl önce Efes'e sallıyanlar. Biz şöyle büyüğüz böyle büyüğüz diyenler. Ben o zaman da söylüyordum. Sizin burda durabileceğiniz 5 sene, 6 sene. Febe'lilerin günahı da bu.Kibirli olmak

Fenerin yanında Anadolu efes kim la?Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı 

İsterse fener euroleague Her yıl Son sırada olsun fener 100 tane Anadolu efese bedel büyüklükte bir takım sen neyin hesabını yapıyorsun üç yıl beş diye hahahah

Şaka gibi adam bira markasıyla koca feneri kıyaslıyorFenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı 

• fenerbahçe beko Jordan Loyd'a şimdiden anlaşma sunmalı seneye biz kapmalıyız adam tek başına takımı sırtlıyor bobby'nin genç hali gibi

• elonardo kullanıcısına yanıt
    Brown bize gelmeden önce Kızılyıldızı taşıyordu. Kızılyıldız her zaman çıkarıyor bu adamları. Çünkü sistemlerine göre adam alıyorlar, aldıkları adamlara göre sistem kurmuyorlar.
    Obra yıllarca bundan bahsetmişti bir kültür oluşturmalıyız diye, bu kültür sayesinde yöneticiler, koçlar, oyuncular da değişse de sistem oyun kültürü değişmemesi gerekiyordu. Ancak bizim ülkede bu hayalden öte ütopya malesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oynadığımız maçlara şöyle bir baktım. 4 galibiyet 4 yenilgimiz var. Uzay takımı Efes, Pana maçını alacak görünen, 4 galibiyet 3 yenilgi.

F4 adayı takımlardan Barça ve CSKA ile oynamışız. Uzay takımı Efes'in F4 gediklileriyle oynadığı maç yok henüz.

Uzay takımı Efes'le Euroleague'de oynadığımız maçı kazanmışız.

Euroleague'de 5 defa üst üste F4 yapmış, 1 şampiyonluk alıp 1 şampiyonluğu hakemlerce gaspedilmiş takım hakkında böyle rahat rahat konuşuyorsunuz.

Fazla havaya girmeyin 20 senedir Nağmoğğğskiiiğğğ diye ağladığınız gibi Lağğğğrkiiiiğğğn diye ağlarsınız bir 20 sene de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 14 Kasım 2020; 0:0:24 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Kupasını aldığımız turnuvayı bize öğretmeye çalışıyor Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı 

• bilsah kullanıcısına yanıt

O küçümsediğin Fenerbahçe sizin 25 senede yapamadığınızı yaptı. Müessese kulübü olarak bütçe sorununuz yok. Biz bi yeri terketmedik, ekonomik açıdan rahatladığımızda yine zirveye oynarız. Fenerbahçe 50 sene sonra da olacak. Sizin kulüp kapanabilir. Geçmişte örneklerini çok gördük. Eczacıbaşı, Paşabahçe, Ülker, Çukurova vs.

Not: Efes düşmanı değilim. Sadece bu tarz kişilere gerektiği cevabı veriyorum. Yaklaşık 15 sene önce Efes ile ilgili açtığım konular.

https://forum.donanimhaber.com/benetton-efes-pilsen-94-87--6271615#6271615

https://forum.donanimhaber.com/efes-pilsen-cska-moskova-elendik--6526482#6526482

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Oynadığımız maçlara şöyle bir baktım. 4 galibiyet 4 yenilgimiz var. Uzay takımı Efes, Pana maçını alacak görünen, 4 galibiyet 3 yenilgi.

F4 adayı takımlardan Barça ve CSKA ile oynamışız. Uzay takımı Efes'in F4 gediklileriyle oynadığı maç yok henüz.

Uzay takımı Efes'le Euroleague'de oynadığımız maçı kazanmışız.

Euroleague'de 5 defa üst üste F4 yapmış, 1 şampiyonluk alıp 1 şampiyonluğu hakemlerce gaspedilmiş takım hakkında böyle rahat rahat konuşuyorsunuz.

Fazla havaya girmeyin 20 senedir Nağmoğğğskiiiğğğ diye ağladığınız gibi Lağğğğrkiiiiğğğn diye ağlarsınız bir 20 sene de.

Adam felsefi matematiğe döktü olayı :) Maçı da takip etmiş hani, tüh kaybetmemiş Efes :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilsah -- 14 Kasım 2020; 3:0:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Kupasını aldığımız turnuvayı bize öğretmeye çalışıyor  

Alıntıları Göster

Siz mi oldunuz birden canikom :)

• Bu da hep Fener'in kötü, Efes'in iyi olduğu periyodlarda damlıyor. 5 maç önce Efes'e koyduğumuzda ortalarda görünmüyordu sincap. Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı 

• quote:

Adam felsefi matematiğe döktü olayı :) Maçı da takip etmiş hani, tüh kaybetmemiş Efes :)

Alıntıları Göster

Şuraya yanlış bilgi vermeyim diye maçın sonuna bir göz attım, onu bile kardan saydı ya maçımızı 1 kişi daha takip ediyor diye Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı 

GS, BJK, TS bir sürü ezik taraftar grubu tanıdım ama bu Efes’lilerin kompleksi bambaşka bir boyuttaymış Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı 

• quote:

Alıntıları Göster

Sen ne anlatıyorsun be dingil?

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt

yok hocam bu adam lorenzo çöpü gibi donuk ve hissiz değil çok daha iyisini bulmuşlar

• Biz nba’den bekliyorduk :(

Fenerbahçe Beko | 20.04.2024 15:30 | Daçka Maçı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fakat ben bu olumsuz yoruma katılmıyorum. Perez'i geçen yıl bir maçta izlerken ''Bu adam bizim takımda bile iş yapar'' demiştim ve özellikle Brown'dan çok daha faydalı olacağı kesin.

Bu bence olumlu bir transfer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piyanist2014 -- 14 Kasım 2020; 16:19:57 >
  • Tek maç ile yorum yapmayın arkadaşlar size 22 Mart 2011 Olimpiakos-Siena maçinı hatirlatirim:

Macin ilk yarisi 47-9 Siena üstünlüğüyle geçilmişti. Teodosicli Spaounilis'li Olumpiakos şampiyonlugun çom güclü adayiydi.

Maç 89-41 bitmişti. Hepimiz iş bitti diye dusunduk sonra ne oldu?

Kalan maçları Siena:

oly-siena: 65-82
    siena-oly: 81-72
    siena-oly: 88-76

Kazanarak yari finale kaldi.

Bu maç bize ders okur, yol kazasi kabul edip önümüze bakmamiz lazim.

Takim keyifli , güzel bir takim destek olalim.

• Ali Koç takımın başındaki 3. senesini geçiriyor, ilk yılında zaten basketbol takımına net bir müdahalesi olmadı. istese de olamaz takımın başında Avrupa'nın en iyi menajeri ve koçu vardı. 2. senesinde Nando De Colo ve Derrick Williams alındı, bu transferler de kesinlikle yönetim kararı değil teknik ekip isteğiydi. buna rağmen takım son derece kötü bir sezon geçirdi ama sonlara doğru toparlanma ibareleri vardı. Zaten kadro nasıl olursa olsun, her takımın ve oyuncunun kötü geçirdiği sezonlar olabilir. Ama özellikle koçun ve bazı oyuncuların motivasyonlarının düştüğü çok netti.

Takımın zaten yeniden yapılanma zamanı gelmişti, üstüne bir de inanılmaz mali sorunlar olunca koça bütçeyi düşürerek devam etmesi için teklif yapıldı. Koç da reddetti ve hemen Sarunas'a teklif yapıldı, o barcaya gidince olabilecek en iyi seçeneğe gittik. Gerardhini'n de takımda kaldığını atlamayalım.

Bu sırada Covid-19 sebebiyle NBA'den oyuncu bakmak ihtimal dışında kaldı, Avrupa'da düşen bütçeyle alınabilecek oyuncular alındı. Belki 1-2 oyuncu yerine başka oyuncu alınabilirdi ama en fazla 1 seviye iyisi bulunurdu, daha iyisi mümkün değildi. Burada şu oyuncu leş bu oyuncu çok kötü diyen kişilerin, bu oyuncuların yerlerine aynı maliyetlerle alınabilirdi dediği 1 tane bile oyuncu yok. Çünkü bu tarz konuşanların tamamı 30-50 milyon Euro arası bütçe olsun, herkes süperstar olsun rekabet dahi olmadan kupayı alalım yoksa başarılı değiliz tarzda olan kişiler.

Bu kadroya rağmen seneye de gayet iyi başladık, istekli ve arzuluyduk. Oynanan oyun keyif verirken facia bir Bayern maçı 2. yarısı geçirdik. Bundan sonra işler biraz kötü gitmeye başladı. Tüm bunlara rağmen 4 galibiyet 4 mağlubiyetteyiz. Barca maçı rezaletti kimsenin bunu savunduğu falan da yok, bütçe ne olursa olsun takımın bu şekilde oynamaya ve yönetilmeye hakkı yok. Ama galibiyet mağlubiyet sayılarımız gayet normal. Zaten lig bitiminde de bu tarz dengeli sayılar bekliyorum. Bizim bu seneki asıl sorunumuz bütçe falan değil, takımın baştan sona yeniden yapılanması. Koç değişti, basketbol anlayışı değişti, oyuncular değişti. Bu kadar köklü değişimle bana başarılı olan takımları söyleyin lütfen. En başından beri söylüyoruz, bu takım F4 takımı değil, playoff mücadelesi verir. O da olabilir de olmayabilir de. Önemli olan bu sene oyun anlayışımızı oturtup, seneye gerekli takviyeleri yapıp daha istikrarlı ve iyi bir takım haline gelmek. Zaten kadroda birçok oyuncu ile 1 yıllık sözleşme yapıldı, ya tutarsa denilen oyuncular tutmazsa hepsi seneye gidecekler.

Tamam futbolda son 2 yılda durum hiç iyi değil ama şurada başkan ne yapacaktı ne bekleniyordu gerçekten merak ediyorum. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi, neredeyse hiç geliri olmayan bir branşa 15 milyon bütçe bile gayet fazla, ayrıca futbol takımının da bütçesi düşüyor. Sanki tüm para futbola akıtılıyor basketbolu umursamıyorlar gibi bir durum da yok.

Lütfen artık ezbere konuşmayın, yapacağınız yorumlara alakasız konuları dahil etmeyin. Ligin daha 4'de birlik kısmı oynanmışken sanki, takım ligi son sırada bitirmiş gibi davranılması çok yanlış.

• Allahinizi seviyorsaniz Corona var zaten bu sene kayip, bence çok bile iyi takim kurduk.

Seyirci yok birsey yok, ligin devam edecegi belirsiz, niye para verelim.

Dikkatinizi cekerim gecen sene harcadigimiz 30-40 milyon euro, lig yarida kaldigi icin çöpe atildi.

Bu açıdan bakin, bu seneyi unutun ve keyfinize bakin

• hasanmerto kullanıcısına yanıt
    Bu sene yapılan en iyi yorum tebrikler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom maçının tekrarını izledim.

Tyler Ennis'i sağlıklı sahada görmek güzeldi. Sakatlandığı pozisyonu izlemedim ama görüntünün kötü olduğunu okudum buralarda.

Türkiye ligini izlemiyor çoğu renktaş nasılsa maçları rahat rahat kazanıyoruz diye ama çok şey kaçırıyorsunuz. 3 haftadır maçlar son dakikaya, hatta son topa kadar geliyor. Kalite olarak belki çok üst düzey değil ama heyecanlı-çekişmeli maçlar oluyor.

Devre arasında videoyu hızlı hızlı geçerken baktım Bahçeşehir-Bursa maçının önemli anları var, atlamadım izledim. Alex Perez'in oyununa şöyle bir alıcı gözle baktım. Aralarda görebildiğim kadarıyla en azından elimizdekilerden daha özgüvenli oynuyor. Ancak pas verecek bir adam bulamayınca 3 gün sonra Sloukas ve Lorenzo gibi buna da saydırmaya başlarsınız.

@himone yanlışlıkla ekledim, forumun yeni editörü iğrenç gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 15 Kasım 2020; 16:37:38 >
  • 
Sayfa: önceki 38563857385838593860
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.