Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 29.03.2024 20:45 | Alba Berlin maçı (3856. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.897
Cevap
212
Favori
2.066.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38543855385638573858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heurtel’in savunduğu westerman 8 saniyede yarı sahayı geçemedi, gerçekten komedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mirotice kadromuzun yarısı kadar maaş veriyorlar çok da şey yapmamak lazım.

kalite farkı direkt ortaya çıkıyor iki takım arasında ki.

euroleague 'inde ffp benzeri bir sistem getirmesi lazım bu lige. yoksa barça, real futboldan kazandığı payın azıcığını baskete ayırıyor hayvan gibi takım kuruyor, cska zaten keza öyle. diğer takımlar napacak?

• Bizi pota altında ezecekleri belliydi. Dışarıdan da yüzdeli atınca savunma iptal oldu, ne içeri gömülebiliyoruz ne dış atışlara yetişebiliyoruz.

Savunmada bizi zaten yok ettiler. Oyuna tutunmak için tek şansımız boş üçlükleri sokmaktı, onlar da girmeyince maç ilk yarıda bitti.

Yapacak bir şey yok, arada siklet farkı var. F4 neden bu sene imkansız gösteren maçlardan biri.

• Acele bir 4 ve 1 numara alınmazsa ise bu sene boş geçer.. Barthel ve Westerman olmayacak ama sanmam ki hamle olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Haftalar önce yazmıştım.
    Tam bir toplama siyah takımı olduk.
    Savunma yok,
    hücum ise bireysel kalıyor,
    Oyunda taktik yok,
    perde üzerinden hücum hep yarım yamalak,
    3 sayı atışını hissedip rebound’a giden yok,
    yok oğlu yok.

Şimdi anlaşılıyor Obranın marifetleri.
    20 gün önce yazmıştım.
    sonra sivri akıllı biri yorum yapmıştı “aksine çok iyi bir takım kurduk diye”
    işte görün takımı
    hücum yok,
    savunma yok,
    atış yok,
    tam bir mahalle takımı olmuşuz.
    2. yarının ortası 20 sayı fark....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lorenzo Brown Fenerbahçe Beko | 29.03.2024 20:45 | Alba Berlin maçı 

• Bu tabloda söylenecek hiçbir söz yok!

Yani şöyle böyle diyerek hiç ayrıntılara girmeyelim. Bu tablonun bir açıklaması olamaz. Adamlar iğrenç şekilde alay ediyorlar, güle oynaya davranıyorlar.

Ayrıca Šarūnas Jasikevičius eski oyuncumuz olması nedeniyle genelde bizim taraftar tarafından sevilir ama nedense ben ezelden beri o adamı itici buldum.

Bugün fark 20 sayıdan 16'lara düştüğünde hemen mola alması sinir bozucu bir davranış.

Yani diyor ki, ''Siz bu Fener'den 20 sayıdan az farklı galibiyet alamazsınız, fark 30 ve üstü olmalı!''

• Valla bizim takımın kalitesinin bu maçı kaldırmayacağı belliydi. Dış şut atamıyoruz diyoruzda kullanan adamlardan Pierre ve Brown zaten dış şut konusunda vasat adamlar. 1 ve 4 numaranın dış şut tehditi yoksa ne yaparsan yap zaten iddaalı bir takım olamıyorsun. Bizde kalite farkını yaratan tek adam nando oda yoksa birisi çok ekstra bir şeyler ortaya koymazsa sıradan bir takım oluyoruz. Takımın kadrosu hem yeni hem de kapasitesi az çok bu, çokta şaşılacak bir durum yok aslında.

• Güç farkı çok olur, gününde olmazsın, her şey anlaşılır. Ancak oyuncularda en ufak inanç yok. Takım dağılmış durumda, oyuncular birbiriyle de kavgaya başladılar maçın ortasında. Bu kadar kötüsünü geçen sene bile görmemiştik Fenerbahçe Beko | 29.03.2024 20:45 | Alba Berlin maçı 

• Bu oyun kadro kalitesi ile falan açıklanamaz. Sıfır mücadele var. Ayrıca artık Ahmet'i izlemeye dayanamıyorum :(

• Barcelona oyunu geçen seneden çok çok farklı artık.Diyordum Pesic ile yapamazlar diye .

Fenerbahçe için ise zaman lazım zaman...

• 3 çeyrekte 33 sayı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Barcelona oyunu geçen seneden çok çok farklı artık.Diyordum Pesic ile yapamazlar diye .

Fenerbahçe için ise zaman lazım zaman...

barça acaba şuan sahada yüzde kaçıyla oynuyor? her maç daha da iyi olacaksa bunlar rahat lider bitirirler sezonu. bugün beklenenin bile üzerinde iyi oynuyorlar

• son yılların en fiyasko maçı. nba'de fikstür mühendisliği çok yapılır bazı maçlar off geçilir bence biz de off geçiyoruz valencia baskonia falan onları yenmeye odaklanmak lazım.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Bence yarısında bile değiller.Saras daha iyi yapar bu takımı.10 yıl önce Tanjevic falan var iken yine böyle maçlar izliyordum ,tam bir dejavu oldum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 13 Kasım 2020; 0:29:17 >
  • Leo artık gitse de küfretmesem adama ben utanır oldum 😡

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasai -- 13 Kasım 2020; 0:33:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulanovas ve westerman çöpleri zaten sarunas'ın zalgiristen eski öğrencileri adam tüm eksilerini biliyor kilit atmış onlara

lorenzo çöpü zaten fb tarihinin en kötü transferlerinden biri nefret ediyorum bu adamdan

• bu adamlara karşı oynadığımız son 9 maçın 7’sini kazanmışız. Bir de bu seneki kalite farkımıza bakın

• Yiyorsa futbola gelin lan allahsızlar ( )

• 
Sayfa: önceki 38543855385638573858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.