Şimdi Ara

Fenerbahçe Basketbol | Euroleague-TBL |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
77.111
Cevap
216
Favori
1.772.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 2823
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 382
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 165
  • Favoriye Eklediklerim 220
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Johnny B. Goode (3186 mesaj) D. (1746 mesaj) BlackLead (1619 mesaj) echelon246 (1586 mesaj) bianconera (1457 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (26895 mesaj) Mobil (23859 mesaj) Tablet (2012 mesaj) (13 mesaj) Mini (3892 mesaj) Uygulama (407 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol | Euroleague-TBL |
Giriş
    13895 Mesaj
    transfer dönemi bitti mi? sanki takımda bizim bir eksik var ya...
    |
    |
    |
    |

valla helal olsun ne denir ki başka. tamam obradovic'in yerini doldurmak kolay değil ama genç ve istekli bir koçumuzun olması da güzel bir şey be.
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • DH Yönetici
    8670 Mesaj
    ilk hazırlık maçı itibariyle biz obra dönemini çok ararız gibime geliyor. vesely üçlük atıyor, dixon pota altına ribaund almaya koşuyor. umarım ben yanılıyorumdur lakin şu an gördüğüm durum bu.

hocam beşiktaş maçını diyorsanız ben izleyemedim ama resmi twitter hesabında skor dağılımına baktım oyuncuların bir kısmı oynamamış sanırım. hatta de colo falan da yoktu galiba. bence bu sezon underdog olarak yer almak avantaj olabilir. ayrıca obra kalsaydı da bu sezon kolay olmayacaktı bence. şimdi en azından beklentimiz düşük, üzülme ihtimalimiz daha az.
    |
    |
    Thomas Anderson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yarbay
    13895 Mesaj

|
    |

|
    |
    |
    |
    Su tarik biberovic copune yetenekli diyenin aklindan suphe ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    658 Mesaj
    Şu an hazırlık maçını izliyorum. Kalite düşmüş durumda. Bence 1-2 tane daha sağlam transfer şart diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Maçta de colo yoktu nasıl sakatlanmayı başarmışsa... Lorenzo brown bu seviye için yetersiz oyun kurma yeteneği yok topu alıp potaya gitmek tek marifeti üçlükleri berbat olduğunu biliyordum da bu kadar kötü olmaz amatörde bu kadar kötü atmıyorlar. Diğer oyunculara gelirsek uyum sağlanamamış zaman gerekiyor. Koç'un molalarda nba'deki gibi önce yardımcılarıyla toplanması ilginçti avrupada basketbolunda ilk defa gördüm. Takım hazır değil kazanıp finalde efes ile eşleşip rezil olmaya gerek yok her şeyin rayına oturmasını bekleyeceğiz. Belki 1-2 ek transfer yapılırsa Eurolig için daha iyi olur gibi.
    |
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Yarbay
    3805 Mesaj
    1.Daha 1. mac...
    2.Kalacak 3 adamdan 2 si kaldı.Datome gemiyi terk eden ilk kisi oldu.Vesely,De Colo kaldı.
    3.Melih,Westermann dısında kimseyi begenmedim.
    4.De Colo takıma sart kere sart...
    |
    |
    bu sene eski yıllarda ki gibi hezimet maç sonuçlarına hazır olmak lazım

bu sene takımın geçiş senesi, daha uyum problemleri büyük sorun teşkil ediyor. kimse öyle obra dönemi gibi makine gibi takım görmeyi beklemesin.
    |
    |
    Molada oyuncularin yanina gitmek yerine yardimcilariyla saha ortasinda toplanti yapiyor, sonra takimin yanina gittiginde mola suresi bitmis oluyor,
    Bugun takimin oynadigi oyun gibi gülünc bir durum !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 9 Eylül 2020; 23:12:33 >

Orijinalden alıntı: BlackLead

aga be koça da üzüldüm. gidiyor cenk renda'nın yanına, kaldır başını dik dur diyor.

Üzülüyor mu uyuyor mu belli değil

|
    |

|
    |

finalde daçka geliyor hazırlık turnuvası kazanarak başlamak güzel olurdu

|
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Yarbay
    2704 Mesaj
    Hazırlık maçlarını nereden izliyorsunuz gençler?

Edit: Sanırım GS maçı TRT Spor 2’de. Yeniden yapılanmadan sonra takımı ilk kez izleyeceğim sorun olmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 18 Eylül 2020; 20:41:10 >
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.