Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 12.04.2024 21:15 | Olympiacos Piraeus deplasmanı (3826. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38243825382638273828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Kim üçlük atacak la bizde
    Sağlam forvet alacaklar diye duydum. Kim olacağını Varlas yazar. Transfer bitmedi daha. High Class birisi gelecek

• Lorenzo resmi olarak açıklandı

• takım baştan sona değişti nasıl bi sezon olacak baya merak ediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar butce bence 15 m euro falan.Hatta daha da dusuk olabilir.20 m euro olsaydi bu kadar adi duyulmamis dandik adamlari almazlardi.Bu alinanlar kokoskovun sisteminedr uymaz cok yanlis transferler yapildi bence.10 veya 13. bitiririz ligi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. Ace -- 14 Temmuz 2020; 18:21:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarım Lorenzo Brown son transferimiz olmaz, yoksa bu sene Playoff bile zor görünüyor. Takıma hala üst düzey bir uzun ve oyun kurucu lazım. Bir de Nunnally’nin de kesinlikle kalması gerekiyor yoksa harbiden dış şut tehdidi olan oyuncumuz kalmayacak nerdeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 14 Temmuz 2020; 18:36:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D. Ace

Arkadaslar butce bence 15 m euro falan.Hatta daha da dusuk olabilir.20 m euro olsaydi bu kadar adi duyulmamis dandik adamlari almazlardi.Bu alinanlar kokoskovun sisteminedr uymaz cok yanlis transferler yapildi bence.10 veya 13. bitiririz ligi
    final four imkansıza yakın bu sene. ama playoff için umudum var benim.
  • D. Ace kullanıcısına yanıt
    Bütün mesajlarını okudum neredeyse yok final four yapamaz yok el takımı değiliz bilmem ne. Hocam mahalle takimi degil basında iyi bir menajeri olan iyi bir yapılanmaya sahip bir klup. Öyle her gelene tu kaka demeden önce bir izleyelim sonra eleştirilecek bir şey varsa eleştiririz.

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Hocam kadro kalitesi gercekten cok dustu.Pierre,hamilton,barthel,brown bunlar gercekten kalitesiz oyuncular.Yakismiyor bizim gibi takima.Cok kotu bir sezon olacak bizim icin.Ha yildiz bir 4 numara ve 2 numara alinirsa o zaman isler degisebilir.

• Bu kadar kısa sürede bu kadar çok oyuncuyu art arda duyurmaları garip geldi, daha önceden takip ediyorlar mıydı yoksa elde para ile anca bunu alırız deyip günü mü kurtarmaya çalışıyorlar anlamadım. Sanki çok da düşünerek, plan kurularak oluşturulmuş bir kadro gibi durmuyor. Gerçi geçen sene de o kadro ile şampiyon oluruz diyorduk rezilleri oynadık, belki bu takım sürpriz yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Bu kadar kısa sürede bu kadar çok oyuncuyu art arda duyurmaları garip geldi, daha önceden takip ediyorlar mıydı yoksa elde para ile anca bunu alırız deyip günü mü kurtarmaya çalışıyorlar anlamadım. Sanki çok da düşünerek, plan kurularak oluşturulmuş bir kadro gibi durmuyor. Gerçi geçen sene de o kadro ile şampiyon oluruz diyorduk rezilleri oynadık, belki bu takım sürpriz yapar.
    hocam gherardini reisin başında olduğu bir klüpte plansız iş olmaz gibime geliyor ya.
  • 1 tane daha oyuncu lazım skorer bir oyuncu gerekir
  • İyi bir transfer gelirmi bu sene

• Milanda acayip geliyor bu sene

CSKA, Milan, real, barca, Efes

Bir yandan maccabi, pana, oly, fener

• benim rütbemi admin niye düşürmüş ne ayaksınız siz
  • şu ana kadar yapılan 4 transferden 3 ü çok iyi transferler bu kriz ortamında. bakmayın siz laga luga yapanlara. Ulanovas ve lorenzo brown en önemli adamlarımızdan 2 si olacaklar bu sene. hamiltonda daçkada ki gibi oynarsa pota altında iyi iş yapar lakin tek sıkıntılı iş barthel transferi. adamı yıllardır bayernde izleyenler bilir dedovicle falan birlikte. gününde olduğu zaman melli gibi iyi pasör oynayabiliyor ama gününde olmayınca sahada ruh gibi gezinen birisi çok 2 ucu keskin bıçak bir adam. şuan en çok ihtiyacımız olan adam Anthony gill'i kapmamız lazım. kac haftadır lorenzo brown ile birlike anthony'le anlaştığımız konuşuluyordu ilki tamamlandı ama bu adamı da almamız lazım gerçekten avrupa da eşine zor rastlanan bir oyuncu anthony gill. khimki gibi kaç yıldır shved'in batırdığı takım bile gill sayesinde nerelere geldi özellikle shvedin sakat olduğu maçlarda izleyenler bilir . shved ne zaman iyileşip takıma dönse takımın kimyasını bozup kaybetmeye başlıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Bu kadar kısa sürede bu kadar çok oyuncuyu art arda duyurmaları garip geldi, daha önceden takip ediyorlar mıydı yoksa elde para ile anca bunu alırız deyip günü mü kurtarmaya çalışıyorlar anlamadım. Sanki çok da düşünerek, plan kurularak oluşturulmuş bir kadro gibi durmuyor. Gerçi geçen sene de o kadro ile şampiyon oluruz diyorduk rezilleri oynadık, belki bu takım sürpriz yapar.
    bu transferler bir anda yapılmadı sadece pierre transferi beklenmedik şekilde oldu. lorenzo brown ve anthony gill ile kaç haftadır görüşüyor Fenerbahçe ama brown'un nba play offlarında bi takıma gitme hayali falan yüzünden iş uzamıştı yabancı basında yazanlara göre. şimdi anlaştılar ve sırada Gill var umarım. bu seneki ulanovasla birlikte en kritik transferimiz olacak gill gelirse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

şu ana kadar yapılan 4 transferden 3 ü çok iyi transferler bu kriz ortamında. bakmayın siz laga luga yapanlara. Ulanovas ve lorenzo brown en önemli adamlarımızdan 2 si olacaklar bu sene. hamiltonda daçkada ki gibi oynarsa pota altında iyi iş yapar lakin tek sıkıntılı iş barthel transferi. adamı yıllardır bayernde izleyenler bilir dedovicle falan birlikte. gününde olduğu zaman melli gibi iyi pasör oynayabiliyor ama gününde olmayınca sahada ruh gibi gezinen birisi çok 2 ucu keskin bıçak bir adam. şuan en çok ihtiyacımız olan adam Anthony gill'i kapmamız lazım. kac haftadır lorenzo brown ile birlike anthony'le anlaştığımız konuşuluyordu ilki tamamlandı ama bu adamı da almamız lazım gerçekten avrupa da eşine zor rastlanan bir oyuncu anthony gill. khimki gibi kaç yıldır shved'in batırdığı takım bile gill sayesinde nerelere geldi özellikle shvedin sakat olduğu maçlarda izleyenler bilir . shved ne zaman iyileşip takıma dönse takımın kimyasını bozup kaybetmeye başlıyorlar
    JL, Thomas, Kalinic gibilerden sonra ilaç gibi gelecek.

• Dragan Bender boşta sanırım alsak çok iyi olurdu
  • 
Sayfa: önceki 38243825382638273828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.