Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 29.03.2024 20:45 | Alba Berlin maçı (3823. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.897
Cevap
212
Favori
2.066.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38213822382338243825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 26 yaş kollar uzun veselyy den daha atlatik smaçları korkusuz savunması nasıl acaba yani fiyatta uygun galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fener dackadan pivotu almış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Hamilton kupa finalinde vesely'i baya yormuştu ligde en çok göze batan pivotu aldık 2,13 atletik 26 yaşında bence eurolig macerasına tutunur ve kendini geliştirirse önü açık bir pivot
  • elel E kullanıcısına yanıt
    Hocam bu adamlarin ikisinde de euroleague tecrunesi dahi yok.Cok buyuk kumar oynadi gene gherardini.Ben pek bisey beklemiyorum bu sene.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Su takımı bir gommeye doyamadınız.2 yıl boyunca Obradovic in kurdugu pahalı kadro ile basarısız olundu.Obradovic hepsine 3 yıl uzattırıp cekip gitti.
    Oldukca atletik ve potansiyelli adamlar alınıyor.De Colo ve Vesely etrafına takım kuruluyor.20 saniye topu tutan Sloukas olmayacak.
    Canavar gibi takım kuruluyor ustelik de yarı maliyetine yok play off yapamaz vs
  • sloukas'ın gitmesi ile ilgili haber var mı? hepimiz gidecek gözüyle bakıyoruz ama belli mi bu durum?

aynı şey kalinic için de geçerli.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Sports Digitale Youtube kanalında Murat Murathanoğlu ile program yapan Cenk Duruk İstanbul'a geldi demiş. Geldiyse 1-2 gün içinde açıklama yapılır.

https://twitter.com/CENK_DURUK/status/1281185117013147648

Bütçe küçüldüğünden dolayı riskli transferler yapacağız. Tutarsa çeyrek final ya da final four oynarız. Tutmazsa erkenden havlu atarız. Şu yoruma katılıyorum.

• Johnny Hamilton büyük ihtimalle alınacak tek uzun olmayacak, başka bir uzun transferi daha yapılacaktır. Çünkü takımdan hem Derrick Williams hem de Malcolm Thomas ayrıldı. O transfere göre Hamilton’ı yorumlamak daha mantıklı olacak bence

• bu nasıl transfer? yeni açıklandı

• Yanlis transferler bunlar.Cok buyuk kumar oynaniyor.pierre,hamilton,barthel bu adamlar bizim kalitemizde kesinlikle degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir iki iyi transfer yapip sonrasinda neden boyle saçma transferler oluyor anlam vermedim? bu iki oyuncuda J.Thompson'dan pek farkli olmayacaktir,
    Piyasada bunlarin degerinde alacak baska oyuncumu kalmadi ? Bütçe düstu diyede eurocup seviyesindeki adamlarimi almak zorundalar ???

Herkes önumuzdeki sezon Tanjevic donemindeki gibi kangrenlik olmaya hazir olsun !

• beyler ne kadar farkındasınız bilmiyorum ama bütçe 10 milyon civarı düştü geçen seneye göre. gerçekçi olmakta fayda var. şuan barçanın, realin, cska ın yaptığı gibi yıldız isimler transfer edilecek sanmadınız umarım?

şuan zaten de colo ve vesely gibi 2 tane yıldızımız var. 3. sünün geleceğini sanmam.

fb bu sene a takımı kategorisinden b+, b kategorisine düştü. bu senede böyle deneyeceğiz. ülkenin ekonomisi belli, kuru belli. yapacak pek bir şey yok maalesef. futbol takımımızda deli dehşet para kazanmıyor real, barça gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 10 Temmuz 2020; 0:28:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu nasıl transfer? yeni açıklandı

Gayet iyi transfer Hamilton ve Vesely gibi atletik uzunların yanında daha agır,aklıyla oynayan zaman zaman 4 zaman zaman 5 kullanabilecegimiz iyi bir oyuncu Danilo Barthel...
    Bizim icin su anda en onemli olay 1 numaraya delici ve sutu olan bir gard en onemli parca o olacak.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

beyler ne kadar farkındasınız bilmiyorum ama bütçe 10 milyon civarı düştü geçen seneye göre. gerçekçi olmakta fayda var. şuan barçanın, realin, cska ın yaptığı gibi yıldız isimler transfer edilecek sanmadınız umarım?

şuan zaten de colo ve vesely gibi 2 tane yıldızımız var. 3. sünün geleceğini sanmam.

fb bu sene a takımı kategorisinden b+, b kategorisine düştü. bu senede böyle deneyeceğiz. ülkenin ekonomisi belli, kuru belli. yapacak pek bir şey yok maalesef. futbol takımımızda deli dehşet para kazanmıyor real, barça gibi.
    Tamamda kardeş bütçe 15 milyon euro ise o kadar da düşük değil.Bu adamların ederi 1 milyon euro bile değil.
  • Ne kadar resmi olarak açıklanmasa da bütçe hatırı sayılır bir miktarda düşecek bu yıl. Bu yüzden zaten oyuncu havuzu son 3 yıldır iyice daralan Avrupa piyasasında iyi transferler yaptığımızı düşünüyorum. Elbette yeni koç yeni oyuncu toplluğu olmanın çok büyük sıkıntılarını yaşayacağız. Son 5 yılda gelen başarılarla belki büyük hayal kırıklığına uğrayacağız ancak şimdiden taraftar kendini alıştırsa iyi olur. Umarım uyum sürecini en hızlı şekilde atlatırız ve keyif veren bir oyun oynarız. Bu sene playoff oynamak bana yetecektir. Playoffun üzerine çıkamazsa takım kimseye laf söylemem.
  • Hamilton için de resmi açıklama geldi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingOfShadows

Sloukas gidiyor mu yani?

• 
Sayfa: önceki 38213822382338243825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.