Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3818. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: AsoBey
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85.003
Cevap
213
Favori
2.068.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38163817381838193820
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IGOR KOKOSKOV ile anlaşılmış çok iyi bir tercih gherardini dedemin elinden öpüyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yemedi ama yeni anlaşılan igor yabancı gelmedi yav video filan varmı tavırlar nasıl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu vatandaş yazdıysa bence artık oldu bitti iş.Soru işareti falan yok.

Yani bayağı sürpriz oldu.Hatta bence Saras'ın gelme ihtimalinden bile daha iyi oldu.Avrupa final maçındaki oyunu hamlelerini çok beğenmiştim o zaman bir şeyler var bu adamda diye iç geçirmiştim.

Geriye kaldı düzgün planlama.Bu adama 1-2 yıl için gelecek adam değil yani.
  • CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam (ki sanmam) Gürcistan'ı tarihinde ilk defa Eurobasket şampiyonasına taşıyan kişi ve tabi Slovenya şampiyonluğunu bilen biliyordur.2005 yılında Obradovic 'in Sırbistan takımında yardımcısı idi.Ama tabi o takım bir felaket şampiyona geçirdi bu pek başarı gibi görünmez bu yüzden Ve uzun bir dönem NBA takımların teknik ekiplerinde yer aldı , son olarak Phoenix Suns ile anlaşarak ilk Avrupa'lı coach oldu
  • Bilemedim ama başka alternatif yok galiba bizim oyuncuları dovmessen oynamaz

• CemalSanane kullanıcısına yanıt
    Bilemeyecek şey yok..Gayet iyi hamle işte Alternatif yok Avrupa arenasında yani .

Bizim oyuncular dediğin kaç tane ki zaten ? Rahat olun eğer aksilik olmazsa iyi maçlar bekliyor . Pianigiani gibi çıkmaz yani.Ayrıca transferler için önemli bir detay.Özellikle Amerika piyasası.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Sana katılıyorum özellikle türk oyuncu kısmına ki yok

• igor kokoskov

71 doğumlu yani 49 yaşında.

basketbol kariyeri 1990 yılında bir araba kazasında diz kapağının parçalanması sonucu bitmiştir.

2000 yılında los angeles clippers ile nba hayatına adımını attı. alvin gentry'nin yardımcısı olarak los angeles clippers teknik ekibine katılmış ve amerikalı olmayan ilk tam zamanlı asistan koçu olmuş.

2004'te şampiyon olan bir diğer güzel takım detroit pistons takımının antrenör ekibindeydi.

2004-2005 yıllarında efsanemiz obradovic'in sırbistan milli takımında asistanlığını yapmıştır.

2008 yılında gürcistan milli takımında baş antrenör olmuş, 2011'de gürcistan'ı tarihinde ilk kez avrupa şampiyonasına götürmüştür. gürcistan cumhurbaşkanı mikheil saakashvili , 18 aralık 2011'de gürcistan'ın en yüksek madalyası olan onur madalyası ile koçu onurlandırmıştır.

2017'de ise slovenya milli takımıyla namağlup bir şekilde avrupa şampiyonu olmuştur.

2018'de phoenix suns'a ikinci kez döndü ancak çok başarılı olamadı.

2019'da ise sırbistan milli takımının baş antrenörü olmuştur.

2020 yılında ise fenerbahçe beko'nun başına geçmiştir.

• Hayırlı olsun.

• nikos varlas reis bile inanamamış son son 1-2 gün içinde olup bitenlere.

boşuna gherardini miz var diye övünmüyoruz

• Valla sizi bilmem ama beni Saras'tan daha cok heyecanlandirdi. Kadro nasil olacak bilmiyorum ama alinacak isimlere gore cok daha tempolu cok daha goze hos gelen bir hucum takimi izletebilir Kokoskov. Saras gelseydi playoff ihtimali cok yuksek olurdu fakat nereye kadar gotururdu bilemem. İgor'da ise sonuncu mu olur sampiyon mu olur kestiremedigim icin daha heyecanli bir secim oldu. Hayirli olsun, bakalim kadro nasil sekillenecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla yavaş yavaş umudumu kesmiştim ama Gherardini sağ olsun bizi tekrar heyecanlandırdı. Ne bağlantı varmış la bu adamda, medyada hiç ismi çıkmadan pat diye getirdi adamı
  • Kings ile anlaşılmasında Bogi'nin katkısı var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: adRenaliN57

Valla yavaş yavaş umudumu kesmiştim ama Gherardini sağ olsun bizi tekrar heyecanlandırdı. Ne bağlantı varmış la bu adamda, medyada hiç ismi çıkmadan pat diye getirdi adamı
    Zamanında Naumoski operasyonu da yapmıştı. https://www.youtube.com/watch?v=BVSGc9g59CY

• Baskonia'nın son hücumu güzelmiş. https://www.youtube.com/watch?v=U-hZe7CxmHQ&t=5510s
  • 
Sayfa: önceki 38163817381838193820
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.