Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 29.03.2024 20:45 | Alba Berlin maçı (3812. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.897
Cevap
212
Favori
2.066.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38103811381238133814
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kötü gidiyordu, belki pahalı kadrolarla çalışıp çok para alıyordu fakat takımın ismi bugün biliniyorsa ve F4'a kalamamak başarısızlık deniyorduysa bu Obra sayesindeydi. kimse kusura bakmasın bu saatten sonra playoff potasına yaklaşmanın başarı sayılacağı günler bekliyor Fenerbahçe basketbolunu. En azından EL şampiyonu yapıp öyle gitti
  • Hayatımda ki hiç bir ayrılık bu kadar koymadı. Obradovic.. Kelimeler kıfayetsiz. Hakkını ödeyemeyiz. Herşey için teşekkürler... Çok büyük adamsın çok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    Seneye %90 barça yapar

Panadan ayrıldığı zamanda aynı böyle bir sene arada verip fb ye gelmişti sonrasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali koç defol git lan

• Koçun yolu açık olsun. Her şey için teşekkürler.

Takımda birçok oyuncunun kontratı devam ediyor ama piyasaları var, başka takımlara gidebilirler.

Üzücü olsa da dünyanın sonu değil. Bir reset atmak lazım.

• Kulübün içinde bulunduğu maddi manevi durum çok zorlayıcı ama yine de bu kadar yıldır hizmet ediyor, ailem oldu diyordu. Bu zor zamanda bence kalabilirdi, ayrılmak istemiş olması beni çok şaşırttı. İyi günde yer alıp, zor zamanda gitmesi yakışmadı.
  • Sonsuza kadar kalacak hali yoktu. Beklenen oldu.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saras 'ın gelmesi çok çok zayıf ihtimal.

• elonardo kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ama İtoudis çok daha uzun süre Obradovic'in yanındaydı.Ayrıca Rusya ile Türkiye bir değil.Hem maddi hem lig zorluğu hem saha dışı baskılar taraftar baskıları açısından.Erdem Can 4 maç kaybetsin abow yani.

Ama tabi bence gelsin.Ufuk Sarıca Ertuğrul Erdoğan gibi isimlerin yerine daha doğru tercih olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

Bu mesaj silindi.
    Çok mu sevindin doğa sigortalı

• Ali Koç evine yahu. Seni ne kadar sevsekte, desteklesek de... Obradovic başka bir dünya yahu. İstifa et, artık bu son damlaydı. Obradovic gibi koç bulamayacağız, Obradovic gibi adam gelmeyecek. Türk basketboluna çağ atlatan adam... Obra bir devri kapattı. Ali Koç sıra sen de. Bir daha Fenerbahçe'yi destekleyemiyeceğim ve bir daha hiçbir maçı izlemeyeceğim. Emeği geçen herkesin.
  • Obra reise sonsuz teşekkürler....

Pili bitmeye yakın Eurolig için yatırım yapmaya gerek yoktu zaten.

Şampiyonlar ligi albenisi yok olmadığı gibi sıkıntılı bir süreçleri var.
  • ali koç istifa et bu son kredin defol git artık azizi arar hale geldik
  • Ali Koç 3 ay önce “satmayın beni” demişti. Sen bizi sattın Başkan. Biliyorsun bu taraftarlar Obradoviç hastası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    erdem can'ın her yazı nba'de geçiyor şuanda en potansiyelli yerli koç adayı şans verme zamanı geldi artık
  • Ali Koç'u başından beri desteklemedim.

Şuraya yazanların çoğu da samimiyetsiz. Adam gitti diye Ali Koç'a sitem ediyolar. Biraz kurcalasak konuyu takım kötü giderken artık Obra gitsin diyen tipler.

İyi ki basketbol şubesi küçülüyor bilet fiyatları düşer, o Ataşehir'de tiyatro izleyen zengin tayfadan kurtulur tribünler. Eski Abdi İpekçi'de ki atmosfer gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Ali Koç'u başından beri desteklemedim.

Şuraya yazanların çoğu da samimiyetsiz. Adam gitti diye Ali Koç'a sitem ediyolar. Biraz kurcalasak konuyu takım kötü giderken artık Obra gitsin diyen tipler.

İyi ki basketbol şubesi küçülüyor bilet fiyatları düşer, o Ataşehir'de tiyatro izleyen zengin tayfadan kurtulur tribünler. Eski Abdi İpekçi'de ki atmosfer gelir
    Şu an yazdıklarınız beni de kapsiyor diye bir not geçmek istiyorum. Bir defa Obradovic istifa etsin dediysem üyeliğimi sonlandıracağım. Aksine, Ali Koç’u bu ana kadar hep desteklemiştim ama Obradovic’in gidişiyle ben de bütün mumlar söndü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Şu an yazdıklarınız beni de kapsiyor diye bir not geçmek istiyorum. Bir defa Obradovic istifa etsin dediysem üyeliğimi sonlandıracağım. Aksine, Ali Koç’u bu ana kadar hep desteklemiştim ama Obradovic’in gidişiyle ben de bütün mumlar söndü.

Alıntıları Göster
    Bence buda çok yanlış düşünce... Ali Koç borç var diyerek geldi zaten bunu da seçim günü de söyledi sonra da söyledi. Ali Koç daha resmi takılıyor, Obradoviç ile Obradoviç - Aziz Yıldırım ilişkisi yok aralarında bu çok belli. Obradoviç'in Aziz başkanı baya sevdiği belliydi zaten.

İlla Ali Koç'un başarısızlığı diye de olaya bakmak yanlış belki de Obradoviç mental olarak yönetemeyecekti, bu sene başarılı da diyemeyiz. Oyunculara suç attı çoğu zaman ama sonuçta sende bu takımın liderisin. Biraz da şu açıdan bakalım Ekpe'den beri pota altına bir adam tutturamadı mesela.

Sırf bunun için Ali Koç'un istifa etmesini beklemek çok saçma ki ben açıkca desteklemediğimi de söylüyorum seçimde.

Şahsen basketbolda küçülmenin şart olduğunu düşünüyorum. Avrupa basketbolu Eurolig ve diğer organizasyonlar artık bir şeyler yapmak zorunda. Eurolig sponsor bulmakta zorlanıyor bunu biliyoruz, reklam veren firmaların hepsi Türkiye'den.

Başarı tayfası gidecek tribünlerden ben mutluyum özellikle zengin tiyatro seyircisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Bence buda çok yanlış düşünce... Ali Koç borç var diyerek geldi zaten bunu da seçim günü de söyledi sonra da söyledi. Ali Koç daha resmi takılıyor, Obradoviç ile Obradoviç - Aziz Yıldırım ilişkisi yok aralarında bu çok belli. Obradoviç'in Aziz başkanı baya sevdiği belliydi zaten.

İlla Ali Koç'un başarısızlığı diye de olaya bakmak yanlış belki de Obradoviç mental olarak yönetemeyecekti, bu sene başarılı da diyemeyiz. Oyunculara suç attı çoğu zaman ama sonuçta sende bu takımın liderisin. Biraz da şu açıdan bakalım Ekpe'den beri pota altına bir adam tutturamadı mesela.

Sırf bunun için Ali Koç'un istifa etmesini beklemek çok saçma ki ben açıkca desteklemediğimi de söylüyorum seçimde.

Şahsen basketbolda küçülmenin şart olduğunu düşünüyorum. Avrupa basketbolu Eurolig ve diğer organizasyonlar artık bir şeyler yapmak zorunda. Eurolig sponsor bulmakta zorlanıyor bunu biliyoruz, reklam veren firmaların hepsi Türkiye'den.

Başarı tayfası gidecek tribünlerden ben mutluyum özellikle zengin tiyatro seyircisi.

Alıntıları Göster
    Obradovic bizim için farklıydı hocam. Herkes giderken o vardı sadece. Bu sene ne olacak peki? Taraftar kendine yedirebilecek mi bütçe küçültmeyi vs.
  • 
Sayfa: önceki 38103811381238133814
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.