Şimdi Ara

Fenerbahçe Basketbol | Euroleague-TBL |

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: fredydexter Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (9 Mobil) - 4 Masaüstü10 Mobil
76.577
Cevap
215
Favori
1.734.595
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol | Euroleague-TBL |
Giriş
    10067 Mesaj

Selam.
    Tamamdır yanlış yazmadın haklısın.Ama bu yazdığının burada sorduğunun cevabı Teodosic değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Surfing with the Alien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Açın da kazanmak isteyen takım görün arkadaşlar obradovic izliyordur inşallah. Her yıl en iyi basketi oynuyor real ve cska. Bizden farklı bir şey yapmıyorlar bütçeler de aynı obradovicleri de yok.
    |
    |

Sizin bakış açınıza göre Euroleague’deki en iyi takımların hiçbiri başarılı değil. Sezon sonunda her şey tek maç üzerinden oynandığından yüksek bir yüzdeyle kupa kazanmak hiç kolay olmuyor. Tamamen gününde olmakla alakalı bir organizasyon maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    intercityfirm1895 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teo'yu övmek için yazdım ya onları. Sloukas kazmasından daha iyidir kanımca.
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Sen niye alındın ?
    Efes'i geçeriz diyebilirsin ki bu normaldir.Ben senın mesajını okudum mu bilmiyorum bile, gelmiş bana çocuk mocuk laf sokmaya çalışma şimdi.Efes dünkü takım mı ?

Senin dediğin olay şu durumda etkili olur.Maç başa baş geçer ya da maç içinde çok kritik anlar olur tam rakibe göre pozisyon hamle alman gerekir alamazsın rakip vurur geçer ya da son anları dahil çok yakın geçer işte o zaman çok küçük detaylar ile tecrübe maçı alır.Bireysel olarak farkını hissetirir oyuncular.

Ama bu maç böyle olmadı.Olmayacağı da Efes'in Barca serisinden sonra hemen hemen farkedilmişti Fener'in sakatlık habelerinden sonra ise adeta belli olmuştu.Tecrübe ile doyum noktası arasında çok ince fark vardır.Tecrübe hep zirvede olmak çok avantajdır ama aynı zamanda dezavantaja da dönebilir.

Efes'in kısalarının etkili olacağı çok çok belliydi.Ataman'ın takımlarının en belirgin özelliği bu zaten Luigi de olmayınca James olsun Micic olsun çok çok rahatladılar.Larkin Micic ikilisini hem savunma hem ofans olarak karşılayacak bireysel performanslar yoktu bugün.Olamazdı da.Efes Barca serisinden daha ipuçlarını verdi.Orası adeta hazırlık oldu.Bu maç 4-5 ay önce olsa o zaman senin dediğin tecrübe ile Fenerbahçe maçı çok rahat kopartırdı.Ama şu 1-2 aylık periyotlara bakarsak Efes çok daha avantajlıydı maç için.Bugün maçın 2.periyotunda ben yazdım.Eğer Fenerbahçe sezon boyunca sık sık yaptığı gibi rakibi adeta kapana kıstıramazsa yani kilit yaptığı periyotların benzerini yapamazsa maç gider diye.Tek şansı buydu Fenerbahçe'nin.Çünkü karşıdaki takım dünkü takım değil.Kenarda da dünkü adam oturmuyor.Obra 1 numaraysa Ergin Ataman da Avrupa'nın sayılı antrenörlerinden.

Efes bugün ters geldi.Ve bence Real çıkarsa yine ters geleceğini düşünüyorum.CSKA çıkarsa şampiyon CSKA ama Real Efes eşleşmesi olursa bence Efes'in şampiyonluğu süpriz olmaz.

|
    |
    MambaVino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7115 Mesaj
    bu sene üst düzey rakiplerimizin hepsinde bir winner oyuncusu var hatta cska ve real 1'den fazla efes'de 1 tane biz de yok bogdan'ın yerini bir türlü dolduramadık. Bu sene bir takımı tek başına ateşleyecek bir oyuncu şart uzun rotasyonu içinse joffrey lauvergne'nin yerine baskonia'dan Vincent Poirier veya Tornike Shengelia gelmez mi acaba?

Ama yorumlara bakıyorum s.dik yarıştırma derdinde.Yazık be

|
    |

Farkettim.Sana göre cevap Teo.
    Bana göre değil. Sloukas'a kazma demem ama Teo'ya tercih etmem için bazı faktörlerin oluşması lazım. Sloukas'a haksızlık etmemek lazım.Merak ettim de Teodosic diyorsun adamın oynadığı finalleri hatırlıyorsundur yani. Sloukas'a kazma diyen Teodosic için neler demez. Teodosic yıldız olduğu için daha çok şey beklendiği için daha çok sövülen taraf olur o yüzden dedim

|
    |

Orijinalden alıntı: eyoruk

Farkettim.Sana göre cevap Teo.
    Bana göre değil. Sloukas'a kazma demem ama Teo'ya tercih etmem için bazı faktörlerin oluşması lazım. Sloukas'a haksızlık etmemek lazım.Merak ettim de Teodosic diyorsun adamın oynadığı finalleri hatırlıyorsundur yani. Sloukas'a kazma diyen Teodosic için neler demez. Teodosic yıldız olduğu için daha çok şey beklendiği için daha çok sövülen taraf olur o yüzden dedim
    Teodosic'i beğenmemin sebebi zaten sonucu ne olursa olsun acımasızca oynuyor. Son şut girerse winner, girmezse vay babam sen misin Teodosic. Teodosic çok büyük oyuncu ama seçimleri onun final oyununu çok etkiliyor. Obradovic etkisi olur diye, oyununu olgunlaştırır diye hep Teo üzerinden gittim. Sloukas'a göre daha lider rolünü üstlenebilir, doğru pozisyon yaratırsanız Teodosic affetmez.

• Yarbay
    10067 Mesaj

Mümkün değil böyle bir şey.Bence böyle kalsın zaten.
    Günümüz şartlarında günümüz takviminde böyle 3 maç yaparlarsa oyuncular sahada kalır.Zaten 30 yıldır böyle oynanıyor maçlar.Takımlar oyuncular hep buna göre oynuyor.
    Finallere nice sürpriz takımlar çıktı 4.olarak.Çoğu finalleri göremedi ,fark yiyenler bile oldu ki sanırım 42 sayı idi Bologna fark yemişti o rekor halen duruyor galiba.

|
    |
    coobain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bence hiç yorum yapmaya gerek yok. 5 ay önce gerekenleri Murat Murathanoğlu hepsini söylemiş.

Hocam dinleyin keyif alırsınız en azından burada boş boş yorum görmekten kendinizi 30-40 dakika rahatlatırsınız.
    |
    |
    Bahsedilenler: eyoruk

• Yarbay
    10067 Mesaj

Teodosic Obradovic ile çalışmadı ama ondan neredeyse farkı olmayan hatta bir zamanlar Obradovic'den bile daha iyi olan Ivkovic ile çalıştı.Etkisi olmuştur yani adam basketbolu bırakacak daha kimin etkisi olacak.. 5'lik oyuncuyu 7-8 yaparsın bu kolaydır ama Teo 7-8 diyelim 10 yapmak biraz zor bu saatten sonra.
    Kaldı ki adam neredeyse 5 aydır boşta .Daha öncesinde de sakatlık geçirdi.

Teo'nun pek affetmeyeceği kritk topları ben hatırlamıyorum Sadece şut değil.Yönetme konusunda da böyle.Asıl sıkıntısı bu zaten.Yani Sloukas'a kızıp da yetersiz kalıyor diye Teodosic 'i istersen ne bileyim seneye cam çerçeve tv falan indirirsiniz herhalde . Yine de büyük konuşmamak lazım tabi.Ben şu ana kadar ki yaptıklarına göre yorumluyorum.Kaç yıldır izliyoruz adamı yani.

|
    |

• Yarbay
    10067 Mesaj

Her hafta izliyorum bu programı .

|
    |

Orijinalden alıntı: eyoruk

Teodosic Obradovic ile çalışmadı ama ondan neredeyse farkı olmayan hatta bir zamanlar Obradovic'den bile daha iyi olan Ivkovic ile çalıştı.Etkisi olmuştur yani adam basketbolu bırakacak daha kimin etkisi olacak.. 5'lik oyuncuyu 7-8 yaparsın bu kolaydır ama Teo 7-8 diyelim 10 yapmak biraz zor bu saatten sonra.
    Kaldı ki adam neredeyse 5 aydır boşta .Daha öncesinde de sakatlık geçirdi.

Teo'nun pek affetmeyeceği kritk topları ben hatırlamıyorum Sadece şut değil.Yönetme konusunda da böyle.Asıl sıkıntısı bu zaten.Yani Sloukas'a kızıp da yetersiz kalıyor diye Teodosic 'i istersen ne bileyim seneye cam çerçeve tv falan indirirsiniz herhalde . Yine de büyük konuşmamak lazım tabi.Ben şu ana kadar ki yaptıklarına göre yorumluyorum.Kaç yıldır izliyoruz adamı yani.
    Hocam seninle konuşması zevkli oluyor. Biz Emir'e, Zoric'e katlandık Teodosic sence taht kurmaz mıydı? Bjelica olgunluğu olurdu bence. Obradovic biraz daha dominant. Ivkovic ve Anadolu Efes serüvenini de biliyoruz hocam.

• Yüzbaşı
    995 Mesaj

Shangali zor baskonia da kalıcak poirer boston celtic yakın takipe aldı onu

|
    |
    Aerosol 34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Ama sen cok uç örnekler verdın sımdı
    Tamam Teo ‘yu istemiyorum ama hakkını da verırım bır yere kadar mesela

Ivkovic yazarken farkındaysan (daha öncesınden,bir zamanlar ) diye bahsettim bu yüzden. Efes dönemı ayrı, o olmadı ama öncesınde bır de Oly dönemı var mesela

Zaten Ivkovic yaş olarak da kariyer olarak da daha tecrubelı oldugundan bır zamanlar en iyisi olması şaşırıtıcı değil. Obra 1990-92 yıllarında Yugoslavya teknık kadrosunda yenı girmişken takımın başında Ivkovic vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 17 Mayıs 2019; 22:51:18 >
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
Media Sözlük
Canlı Tv izle
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.