Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
85.001
Cevap
213
Favori
2.068.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 33503351335233533354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teodosic?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vesely giderse Lauvergne gelir diyorduk da Udohun yerini doldurmak imkansıza yakın.Udohun boyu Nba için yeterli değil umarım almaya çalışmazlar.

Bu Diotla kaç senedir adımız çıkıyor Krasic,Teodosic,Diego işine döndü
  • Giden oyuncuları dert etmiyorum. Biz artık ekol takımız, baskonia gibi.. Giden oyuncuların yerleri doldurulur

Udoh geldiğinde yıldız değildi, aksine bench oyuncusu olarak alındı 10-15 dk maksimum süre alır deniliyordu.. Vesely nin yedeği olarak alındı Euroleague in en iyisi oldu

Dixon ksk dan alındı 32 yaşında euroleague tecrübesi asvel ile 10 maçtan öte değildi, başarılı olacağına inanan yoktu, koca yürekli adam oldu

Kalinic, odun dendi, komisyon transferi dendi ama 2 yıldır en önemli anlarda X Faktör o oldu.

Vesely Nba de tutunamamis üstelik dış şut yeteneğini kaybetmiş oyuncuydu, burada taraftarın sevgilisi oldu

Bogdanovic altyapı turnuvalarında adı anilmamis, partizanda 1-1,5 yılda gelişim göstermiş gelecek vaad edebilecek oyuncuydu, süper yıldız oldu

Bjelica iyi oyuncu olarak geldi 2-3 seviye atladı, MVP apoletiyle nba e gitti..

Datome, nba de gözden düşen oyuncuydu katkı verir mi soru işaretiydi, özellikle geçen sezon kilitleri açan 'Matrix' e gönderme yaparak anahtarcıya dönüştü. Kilitleri kıran oyuncu oldu

Ben yönetime güveniyorum, tek endişem belirsizlik, gidecek oyuncular 10 temmuza kadar gitsin yeri doldurulur, geç değişiklik bizi yanlış hamlelere itebilir

Sinan transferi Fener yerli oyuncu oynatmıyor diyenler için yapılmış gibi gözüküyor, ya da datome nin açıklarını bogi iyi kapatıyordu, o görev sinana verilecek gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: echelon246

Teodosic?

nba ye gidiyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Teodosic?

nba ye gidiyor galiba

Gitmeme ihtimaline yönelik kuvvetli duyumdan dolayı söyledim.

Bekleyelim bakalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Teodosic?

nba ye gidiyor galiba

Gitmeme ihtimaline yönelik kuvvetli duyumdan dolayı söyledim.

Bekleyelim bakalım

eğer nba ye gitmiyorsa ,cska'dan da ayrılıyorsa hangi takıma gidiyor acaba.Hadi inşallah
  • Teo'ya Gayet iyi bir paket önermişler

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Fenerbahçe Doğuş çok garip geliyor kulağa

Bu arada eğer Sinan gelirse bu takıma 10 numara iş olacak .Hem Sinan için hem Fener için.Çok net doğru hamle olacak.

Sponsoru "Sompo Japan" olan bi kulübün taraftarına Doğuş nasıl garip geldi anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 3 Temmuz 2017; 4:45:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Bu arada eğer Sinan gelirse bu takıma 10 numara iş olacak .Hem Sinan için hem Fener için.Çok net doğru hamle olacak.

Sponsoru "Sompo Japan" olan bi kulübün taraftarına Doğuş nasıl garip geldi anlamadım

Kompleksli değilsindir umarım. Yani mesajın altında başka bir anlam araman çok saçma. Evet gayet de garip geliyor.Çünkü yeni duyuyoruz.Alışana kadar böyle ?

Ne var yani garip geliyor demem de ?

( Hee dur bakayım şu böyle bir mesaj atmış rakip takımlı hem mutlaka laf sokmuştur alay etmiştir diye düşünmekten bıkmadı millet )
  • quote:

quote:

quote:

Kompleksli değilsindir umarım. Yani mesajın altında başka bir anlam araman çok saçma. Evet gayet de garip geliyor.Çünkü yeni duyuyoruz.Alışana kadar böyle ?

Ne var yani garip geliyor demem de ?

( Hee dur bakayım şu böyle bir mesaj atmış rakip takımlı hem mutlaka laf sokmuştur alay etmiştir diye düşünmekten bıkmadı millet )

Kompleksin kimde olduğu verdiğiniz cevaptan belli oluyor zaten.

Uzun süre bu isme alışamayacaz deseniz anlarımda siz isimde gariplik arıyosunuz konu o :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: soliari

Obradoviç yazısının devamı

https://eksisozluk.com/jelko-obradovic--4726941

Yanlış linki kopyalamışım. Kusura bakmayın

bölüm 1 :https://eksisozluk.com/entry/69015565

bölüm 2 :https://eksisozluk.com/entry/69104503
  • Sinan Güler resmi olarak duyuruldu. Hayırlı olsun, şahsen sevdiğim bir isim. Katkı verecektir.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=56503

• eyoruk'u severim diğer bjk'lilerden ayrıdır o ,mesajında art niyet aramayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Temmuz 2017; 16:48:35 >
  • Dipten avrupanın en büyüğüne!

Hayırlısı olsun Sinan için

• Sinan Güler transferi hayırlı olsun, takımdan gidecek isimlerde bi netleşse artık iyi olacak
  • quote:

quote:

Yılın kapağı olmuş yarmış geçmiş, serviste olmasam kahkaha atacağım.

• 
Sayfa: önceki 33503351335233533354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.