Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | FINAL FOUR'DAYIZ ! 17-19 MAYIS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bilsah Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
72.456
Cevap
215
Favori
1.545.576
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | FINAL FOUR'DAYIZ ! 17-19 MAYIS
Giriş
      502 Mesaj
      13 Mayıs 2019 15:48:05
      quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Kim gelirse gelsin ne kadar eksiğimiz olursa olsun bu takım fark yemez buna emin olun .

Takımımız her türlü Efes’i geçecektir bundan şüphem yok . Sorun olan final maçı çünkü oradaki iki ekipte çok iyi ekipler ve tam kadro sahada olacaklar . 5 veya 7 maçlı bir seri olsa şampiyon olmamız imkansız gibi olurdu . Ama tek maçlar hiçbir zaman belli olmaz bir ivme yakalarsın rakibi baskı altına alırsın maç sana gelir . Onun için final maçları hiçbir zaman belli olmaz .

Alıntıları Göster
      Dostum real'in uzun rotasyonu çok geniş.Vesely ile melli 35 dk oynar ise performansları düşer.Tek maçta olsa onlar da insan.Hiçbir takım kusursuz değildir.Fark yemeyiz diye birşey yok.Bende inanıyorum takıma ama karşı taraf senden çok iyiyse fark yersin.Geçen sezonu hatırlamıyor musun ne oldu.Tek uzun melli kaldı elimizde ama yeterli olmadı.Ahmet,thompson,vesely üçüde erken faul problemine girmişti.Bir de vesely'nin öyle bir sıkıntısı var.Final maçlarında hemen aklına girip erken faul problemine sokuyolar.Bu takımın belkemiği datome-kalinic.Ve datome yok.Dediğim gibi cska gelirse kalinic ve vesely oynarsa alırız muhtemelen.
      |
      |

• Binbaşı
      1038 Mesaj
      13 Mayıs 2019 22:59:21
      Takım inançlı ve neşeli idi çok güzel uğurlama oldu inşallah extra bi proplem çıkmaz o kupa gelecek......

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      15 Mayıs 2019 17:58:52
      Vesely ve Kalinic takımla gitmişler, oynarlar umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Fenerbahçe/PS-XBOX-PC
    • Yarbay
      9880 Mesaj
      15 Mayıs 2019 18:04:10
      quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

datome de kesin yoktu dimi?
      15 Mayıs 2019 18:59:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

datome de kesin yoktu dimi?

Alıntıları Göster
      Datome ve Joffrey kesin yok . Kalinic yüksek ihtimal oynayacak . Vesely durumu belirsiz ama zaten en kritik en önemli 2 maçımız var riske edilip bence oynatılır en fazla ilk maç çok fazla süre vermeyip orada çok yormayıp finale saklayabilirler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 15 Mayıs 2019; 19:0:29 >
      |
      |
      15 Mayıs 2019 19:29:20
      Efes'in son dönemdeki çılgın formu yüzünden bir sürpriz yapabileceği bekleniyor ama Fenerbahçe'nin efsane bir takım olduğunu, Obradovic'le, bu taraftara bir kez daha Euroleague şampiyonluğunu hediye etmelerini bekliyorum. Final four yetmez. Fenerbahçe öyle bir yatırım yaptı ki basketbola, bu takım 5 sene falan üst üste Euroleague'i kazanmayı hak ediyor. Diğer tarafta Cska - Real Madrid eşleşmesinden de kazanan tarafın Real Madrid olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can Messi -- 15 Mayıs 2019; 19:30:2 >
      |
      |
      16 Mayıs 2019 00:49:21
      sadece final four izleyebilmek için paket önerebilecek var mı acaba? daha önce hiç bein üyeliği almadım, internet servisi üzerinden izleyebileceğim bir paket önerebilir misiniz?

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
      Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
      Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
    • Yarbay
      3006 Mesaj
      16 Mayıs 2019 03:50:50
      quote:

Orijinalden alıntı: sroad

sadece final four izleyebilmek için paket önerebilecek var mı acaba? daha önce hiç bein üyeliği almadım, internet servisi üzerinden izleyebileceğim bir paket önerebilir misiniz?
      Digitürk play üzerinden spor extra paketini almanız gerekiyor, aylık 40TL ücreti

https://www.digiturkplay.com.tr/sporextra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Eski çağlarda ejder, kaplana denk görülen tek yaratıktı.
    • Yarbay
      3928 Mesaj
      16 Mayıs 2019 04:58:24

teşekkürler
      |
      |
      Basteryus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    • Binbaşı
      1732 Mesaj
      16 Mayıs 2019 08:58:20

N11’deki mağazasında spor extra hep daha ucuza vardı. Aylık 20’nin altı, üç aylık 60 hep vardı (ona da anlık indirim yapılıyordu) Hala var mı bakmadım n11’e bakmadan almayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 16 Mayıs 2019; 8:59:49 >
      |
      |
      sroad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      16 Mayıs 2019 11:01:45
      Arkadaşlar final four geçen sene şifresiz olarak bein sports haberden yayınlanmıştı, bu senede sanırım aynı şekilde olacakmış.

aşağıdaki linkte şifresiz olacağı belirtilmiş.

https://www.sonperiyot.com/finalfour/

düzeltme: pardon arkadaşlar farklı kaynaklarda bein sports 3' ten şifreli olarak yayınlanacağı belirtilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekpe_babam -- 16 Mayıs 2019; 11:7:30 >
      |
      |
      16 Mayıs 2019 12:09:10
      Obradovic gibi Avrupa topraklarının gördüğü en iyi koç olduğu sürece bu takım her zaman Euroleague’in daimi favorisidir.

|
      |
      16 Mayıs 2019 12:47:18
      quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Parkedefenerden Cem abi son anda bir sıkıntı olmazsa ikisinin de oynayacağını söyledi.
      |
      |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
    • Yarbay
      9880 Mesaj
      16 Mayıs 2019 14:36:10
      Bu seferde sloukas reis var

|
      |
      16 Mayıs 2019 17:56:39
      Bobby çok iyi

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
    • Yarbay
      3928 Mesaj
      16 Mayıs 2019 17:58:14

daha uygun fiyat bulamadım n11'de hocam, belki ben iyi aratamamışımdır bilemiyorum.
      |
      |
      cemsinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9880 Mesaj
      16 Mayıs 2019 18:24:22
      Buralar karışır

16 Mayıs 2019 18:44:23
      quote:

Orijinalden alıntı: sroad

daha uygun fiyat bulamadım n11'de hocam, belki ben iyi aratamamışımdır bilemiyorum.
      Aylık paket bulamadım, burada 3 aylık 41 TL'ye varmış ama ligler bitti zaten.
      https://www.carrefoursa.com/tr/digiturk-play-spor-extra-paketi-3-aylik-3-ekran--p-30240740
      https://www.carrefoursa.com/tr/digiturk-play-spor-extra-paketi-12-aylik-3-ekran--p-30240742

Geçen sene 15 TL olan fiyatı 40 TL yaptılar, ben harici sitelerde satışı olduğunu bilmiyorum, keşke daha erken öğrenseydim bunu, seneye artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 16 Mayıs 2019; 18:45:3 >

• Yarbay
      3006 Mesaj
      16 Mayıs 2019 19:00:34

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Bobby çok iyi

Mükemmel olmuş, çok keyifliydi Melih cevabını alınca verdikleri karşılık çok iyiydi

@BlackLead Guduric is loading...

Bu röportajda çok güzel olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 16 Mayıs 2019; 19:15:23 >
      |
      |
      Bahsedilenler: BlackLead

• Yarbay
      3006 Mesaj
      16 Mayıs 2019 19:23:07
      Oha, bu ne abi. Bu adamın ayağı koptu da bi daha mı diktiler, nerede böyle sakatlanmayı başardı bu

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
2,874
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.