Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3637. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
85.004
Cevap
213
Favori
2.068.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36353636363736383639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

Koc Obradovic ile Ergin’i kıyaslamak doğru mu bilemiyorum ama profesyonel nezaket dediğimiz şey sadece bu oyunu anlayan ve yönlendiren insanlarda olur. Obradovic, Türkiye’nin basketbolda en üst noktasına gelmesinde Basketbol Federasyonu dahil herkesten fazla emek harcamış ve ileriye götürmüştür. Rekabet, iyi basketbol vererek herkesi bu noktaya itme gücünü görenler zaten Fenerbahçe’nin, 2013 yılından beri basketbolu ülkemiz veya ülkemiz dışında en iyi temsil eden takım olduğunu bilmelilerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhafız. kullanıcısına yanıt
    konuda bi aktrol eksikti o da oldu yallah geldiğin yere

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Eğer ki basketbolda hep Efes’i destekleyen Efes taraftarıysanız taraftarlığınızda sakınca yoktur . Ama sırf galatasaray basketbolda iyi değil Efes Fenerbahçe’nin rakibi diye tutuyorsanız sakınca vardır başta kendi tuttuğunuz takıma galatasaray’a saygısızlık yapıyorsunuz demektir . Takımınızın basketbol şubesi mevcut hatta Efes tarafından da elendi .
    Farklı basketbol ve futbol takımlarını destekleminin etik açıdan yanlış olduğunu sizden ilk defa duydum. Evet tabiki Galatasaray'ın basketbolda da bir şeyler yapmasını isterim, ancak gerçek olan bir şey varki yeterli önem verilmiyor. Elenmesi çok normal, karşılarında Euroleague'de final oynamış bir takım var. Ben dikkat ederseniz önceki mesajımda da tebrik ettim. Sadece bu kadar kesin konuşmamanın gerektiğini söylüyorum. Sonuçta tam kadro olup da hiç mi yenilmedi Fenerbahçe? Neyse amacım polemik değil, daha fazlada uzatmak istemiyorum, kolay gelsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TH3ROCK

Farklı basketbol ve futbol takımlarını destekleminin etik açıdan yanlış olduğunu sizden ilk defa duydum. Evet tabiki Galatasaray'ın basketbolda da bir şeyler yapmasını isterim, ancak gerçek olan bir şey varki yeterli önem verilmiyor. Elenmesi çok normal, karşılarında Euroleague'de final oynamış bir takım var. Ben dikkat ederseniz önceki mesajımda da tebrik ettim. Sadece bu kadar kesin konuşmamanın gerektiğini söylüyorum. Sonuçta tam kadro olup da hiç mi yenilmedi Fenerbahçe? Neyse amacım polemik değil, daha fazlada uzatmak istemiyorum, kolay gelsin :)

Alıntıları Göster
    Hocam değerlendirmeniz güzel ve yorumunuz oldukça açıklayıcı ama bir tarafı yanlış değerlendirmişsiniz. Fenerbahçe, Efes’i yenseydi final maçını biz oynayacaktık ama Efes çıktı. Sanki Efes tek takımmış gibi bi algı oluşmuş orada. Efes’in karşısında daha önce kupayı kaldırmış ve sürekli F4 oynayan takım var. Tecrübe, aktarım yaparsak eğer eksikliklerden yola çıkmamız lazım. Hani “What If” muhabbeti var ya Fenerbahçe öyle bir takım değil işte. Sakatlıklar olmasaydı Finali oynayan takım Fenerbahçe olurdu. Efes, “What If” muhabbetine örnek bir takımdı neticesinde bunu Fener’i eleyerek kanıtladı.

• Tolga Geçim Efes'te. https://twitter.com/caglartorun/status/1140214045108330496

Tolga altın neslin oyuncularından. Altın nesilde Cedi ve Furkan sıyrıldı. Okben Ulubay, Metecan Birsen, Berk Uğurlu, Kenan Sipahi, Kartal özmızrak, Egemen Güven beklentilerin altında kaldı. Kerem Kanter en son Litvanya liginde oynuyordu.
  • Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, basketbol takımı bütçesinin küçülmeyeceğini ifade etti.

Başkanımız yanlıştan dönmüş çok iyi oldu . Seneye parayı düzgün kullanırsak özlediğimiz Euroleague şampiyonluğunu kazanabiliriz .

• Spor demenin futbol demek olduğunu sanan tipleri üzen bir açıklama oldu. Bence futboldan kısıp tüm amatör şubelere daha fazla aktarsınlar, futbola 10 koyuluyor 0.1 bile elde edilmiyor, sonra amatör şubeler kapatılsın diye zırlıyorlar.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Alper Potuk'a sözleşmesi bitene kadar her yıl 2.25 Milyon Euro verilecek. Adam gram top oynamadan trilyonları götürüyor ama 4 milyon Euro bütçesi olan kadın basketbolda küçülüyoruz.

https://www.fenerbahce.org/haberler/basketbol-kadin/2019/5/yoneticimiz-metin-sipahioglu-ndan-kadin-basketbol-takimimiza-dair-onemli-aciklamalar
  • Ali Koç basketbol şubesi küçülmeyecek dedi. Hayırlı olsun.

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    kaynak verir misiniz? gözlerimle görüp bir kere daha sevinmek istiyorum.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    https://trendbasket.net/ali-koc-acikladi-fenerbahce-beko-butcesini-kucultmeyecek/

şubeyi küçültmek isteyen bazı futbol beyinli özürlüler ve Fenerbahçe düşmanları iyi kudurmuştur

• elonardo kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, gerçekten çok iyi haber. umarım kadro planlamasını da iyi yaparız ve sezon içinde de geçtiğimiz sezonki gibi sakatlık sorunlarıyla boğuşmayız.
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey söylemişmiydi ki başkan basketbol şubesi küçülecek diye? Menejer bize düşeni yapacağız gibi bir şeyler söylemişti ancak onuda küçülme değil destek, moral ufak tefek maddi şeyler olarak değerlendirmiştim, ancak ali koç'un küçüleceğiz gibi bir sözünü duymadım. Bir de zaten isim sponsoru bulunduğu sürece beko, doğuş vs. küçülmenin bir gerekliliği yok zaten bütçe hemen hemen çıkıyor isim sponsoru olunca. euroleague geliri, tbl yayın geliri, bilet geliri vs. derken az bir fark kalıyor onu da ozan, tolgay, alper az yesin versin 3,4 milyon bir şey, bir işe yaramış olurlar.
  • alperepla A kullanıcısına yanıt
    hocam sanki verilen röportajlarda küçülecek gibi bir algı oluşmuştu, biraz karamsar konuşuyor gibilerdi o yüzden rahatladık. yoksa kimse küçüleceğiz diye doğrudan demedi ama sanki ima edercesine konuşuyorlar gibi gelmişti bana hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, basketbol takımı bütçesinin küçülmeyeceğini ifade etti.

Başkanımız yanlıştan dönmüş çok iyi oldu . Seneye parayı düzgün kullanırsak özlediğimiz Euroleague şampiyonluğunu kazanabiliriz .
    özverisine şapka çıkartılır da şu yokluk da duygusallıgı bi kenara bırakırsak bilemiyorum ne kadar doğru.
  • bugün maç var.

• quote:

Orijinalden alıntı: towyedi

Vesely ovgusu iceren mesaj gorunce kendimi kaybediyorum , bu adamin mart - mayis arasi her sezonda sakat olup f4 maclarinda bizi surekli yaktigini unutuuorsunuz heralde? Yuklu maasindan oturude iyi bir guard alamiyoruz .

Bugune gelecek olursak guduricin attigi paslara dikkat eden oldumu ? Final maclarinin tamaminda batirdi , milletin dizine ve gerisine 4-5 tane pas atti bugun.
    Senin bu Vesely takıntını ne yapacağız
  • hocam fenerbahçede sakatlar ne durumda
  • Nedense bu maçı kaybedeceğiz ve seriyi 4-3 alacağız gibi bir his var içimde. Dursun şöyle kenarda

• Bazıları fena kudurmuştur bu haberden sonra

Yanlız niye herkes küçüleceğiz diye bir algıya kapıldı onu anlamadım zaten daha önce basketbolda yatırımlarımız devam edecek diye her fırsatta dile getirildi. Yine de netleştirmesi iyi olmuş

Bugün kazasız belasız geçsek de rahatlasak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 36353636363736383639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.