Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | FB :2-3: EFES 6.Maç 19 Haziran Çarşamba 20.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: adRenaliN57 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
72.937
Cevap
215
Favori
1.563.361
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | FB :2-3: EFES 6.Maç 19 Haziran Çarşamba 20.00
Giriş
      13328 Mesaj
      12 Haziran 2019 12:34:21
      Ergin'in açıklamaları, hareketleri, halleri ilk maç sonundan beri Fener taraftarını tahrik etme ve germe üzerine kurulu. Amacı salonda olay çıkartmak, ceza aldırmak, solon boşalttırmak. Arena'da en az 1 maç kırmalı çünkü kurnazlık peşinde.
      |
      |
      12 Haziran 2019 12:39:36
      Arkadaşlar Sloukas babasını kaybetmiş .. 3.maç oynamaz herhalde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      12 Haziran 2019 14:01:01
      Karşıyaka'nın şampiyon olduğun seneyi herkes hatırlar. Ufuk Sarıca bizi kendi evimizde yenmişti. Ben Ufuk Sarıca'ya edilen 1 tane bile küfür hatırlamıyorum. Çünkü Ufuk Sarıca işini yapan bir adam. Başka şeyleri kovalamayan bir adam. "Doping yapsana" tezahüratının sebebini daha önce anlatmıştım. Bunlar kanıtlanmış ve herkesin bildiği şeyler. "Mola Alsana" tezahüratının da bir alt metni vardır. Bu tezahüratlar durduk yere yapılmıyor yani. Son olarak da EL Finalinde bir olay yaşandı. O dönem yazmamıştım. Olaylar üst üste gelince yazmak istedim. Maçın bitmesine 27 saniye kalmış. Fark 6 ve Cska 2 serbest atış kullanırken "Mola Alsana" tezahüratı başladı. Maçın tamamını izledim ve maç boyu en ufak negatif tezahürat yapılmadı. Maç bittikten sonra yazdığım olay yaşandı. Burada Ergin Ataman'a küfür edilmedi, hareket edilmedi ama kendisi olayı farklı bir şekilde yansıttı. Bununda sebebi taraftarımızın bir kısmına dönüp "O... çocukları" demesiydi. Medyada bunu konuşan kimseyi görmedim. Herkes bizim taraftarımıza yüklendi ama Ataman ettiği küfürle kaldı. Şimdi sen bu kadar olay yaptıktan sonra dönüp bana küfür ediyorlar dersen adama gülerler. Bu hayatta herkes hak ettiğini yaşıyor. Her türlü pisliği yapıp, sonra iyi adamı oynamak komik oluyor. Şu serideki amacıda deplasmandaki bir maçta kendisine koro halinde küfür edilmesi sağlamak ve Ülker Arena da bir maçın seyircisiz oynanması. Ortamı germesinin sebebi bu. Her türlü tahrik olacaktır. Umarım bu oyuna düşmeyiz.
      |
      |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Yarbay
      3932 Mesaj
      12 Haziran 2019 20:54:17

ben f4 öncesi bu sakatlık olayının yalan olduğunu, açıklanmayan bir şeyler olduğunu düşünüyordum ama f4 zamanı adamı koltuk değnekleriyle yürürken görünce inandım. benim anlamadığım şu, neden düzgün açıklama yapılmıyor? devlet sırrı mı bu nedir yani? aynısını durant için yaptılar, sakatlığının adını bilerek yanlış verdiler sonra da adamı sahaya sürdüler, meğer adamın önceden de aşil problemi varmış, komple gitti şimdi süper oldu. bu kulüpler bu tür olayları neden bu kadar gizliyorlar gerçekten merak ediyorum ve anlam veremiyorum.
      |
      |
      Black Rosé Immortal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -

Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
      Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
    • Yüzbaşı
      341 Mesaj
      12 Haziran 2019 21:25:43
      Harika yazı olmuş, tvlerde bunları konuşan kimse yok ne yazık ki kulüp olarak bu konuda çok güçsüz kaldık, büyük takım refleksimizi kaybettik son 5 yılda. Sonuç olarak Ergin gibiler meydanı boş bulup kafasına göre takılıyor.http://https://trendbasket.net/ergin-ataman-ile-fenerbahce-taraftari-arasindaki-nefretin-kisa-tarihi-kose-yazisi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HunterInTheNight -- 13 Haziran 2019; 0:16:19 >
    • Yüzbaşı
      278 Mesaj
      13 Haziran 2019 00:57:24
      quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight Harika yazı olmuş, tvlerde bunları konuşan kimse yok ne yazık ki kulüp olarak bu konuda çok güçsüz kaldık, büyük takım refleksimizi kaybettik son 5 yılda. Sonuç olarak Ergin gibiler meydanı boş bulup kafasına göre takılıyor.http://https://trendbasket.net/ergin-ataman-ile-fenerbahce-taraftari-arasindaki-nefretin-kisa-tarihi-kose-yazisi/
      İyi özetlemiş ama kendisinin de dediği gibi anlatmadığı şeyler de var. Özellikle utanmadan bizim salonumuza çelik yelekle girmesi faciaydı. Normalde topluca küfür edilmesine karşıyım ama Ergin herşeyi hak ediyor.

Zaten bu kadar olay açıkça ortadayken hala bize suç atanlarla muhatap olmaya da gerek yok, istedikleri gibi üç maymunu oynayabilirler.

Umarım şampiyon oluruz da bir kez daha bu adama kapak olur.

Bu arada hala bu takıma ve oyunculara laf edenler için de ne diyeyim bilemedim, gerçekten üzücü.

|
      |

• Binbaşı
      1367 Mesaj
      13 Haziran 2019 02:06:46
      Böyle bir gelişme var.

https://twitter.com/TrendBasket/status/1138886362952851457?s=19

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      13 Haziran 2019 06:53:18

Zaten bu sene bein ile olan sözleşmenin süresi bitmişti. Normalde sevinirim bu para avcısı, yayın yapmayı bilmeyen, kalitenin yerlerde olduğu bir kuruluştan kurtulduğumuza ama biliyorum ki yerine gelen de aynisi olacak, yine ayni sacma adamlar yönetecekler, o yüzden sadece isim degisti olarak bakiyorum ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      yibo90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yarbay
      3932 Mesaj
      13 Haziran 2019 08:19:05

daha bile kötü oldu hocam çünkü alan grubun karasal yayın yapan bir kanalı yok ve ücretsiz yayınlamaları gereken maçları trt spor ortak yayınıyla yapacaklar muhtemelen. eğer böyle olursa maç falan izleyemeyiz, trt'nin hali ortada, daha geçen gün tivibu ile ortak yayını düzgün yapmayı beceremediler maçın ortasında reklam girdi. hem de epey bir uzunca süre düzeltemediler. bein sports haber düzgün yayın yapıyordu hiç değilse. beini de hiç sevmiyorum ama gerektiğinde hakkını da vermek lazım.
      |
      |
      HunterInTheNight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -

Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
      Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
    • Binbaşı
      1990 Mesaj
      13 Haziran 2019 09:01:04
      Ben yayın Bein’den çıkarsa sevinirim. Herifler tekel olmanın avantajını kullanıp hiç bir şeyi sallamıyorlardı. Başta belki biraz acı çekeriz ama rekabet her zaman iyidir
      |
      |
      13 Haziran 2019 12:44:38
      Geçenki maç serinin en kritik maçıydı. Kaybettik, şimdi sahamızdaki 2 maç da önemli hale geldi. Bu 2 maçta hata yapmamamız lazım.

Efes uzunlarını kullanmayı beceremedi. Dünyanın en sistemli takımı da olsak hem dışarıdaki şut tehditlerini hem de pota altını uzunlarımız olmadan kontrol etmemiz imkansız. Obra'nın kurduğu savunma stratejisi bugünleri görmüş gibi kusursuza yakın işliyor ama bunca sakatlığa o bile çare olamaz. Belki 1-2 oyuncu eksik olsa kompanse edilir ama Euroleague finaline çıksa kimsenin garipsemeyeceği bir 5 kenarda sakat oturuyor.

Tahminim Dunston, Moerman ve sürpriz oyuncu katkısı olarak Motum'u(o bile büyük kaldı bizde uzun olmayınca) Efes'in ne kadar kullanabildiği sonucu belirleyecek. Biz sene boyu oynadığımız oyunu çıkıp oynayacağız, sahaya 5 oyuncu bulup çıkarabildiğimize şükreder durumdayız.

Takımı ya da takımdaki bir oyuncuyu eleştirenler ribauntlara dikkat etsinler. Ufaklıklardan bir duvar örüp pota altını kapatmaya çalışıyoruz uzak ve orta mesafe atışlarda. O bile yetmiyor Dunston gibi insan azmanları ribaundu çekip alıyor, Efes'in üst üste defalarca hücum ettiği oluyor. Bu ufaklıklar aynı zamanda şutu çeken oyuncuya da el göstermek için koşuyorlar. Yani sakatlıkların açtığı eksikleri kapatmak için herkesin ne kadar özverili oynadığını, tüm senenin yorgunluğu üzerlerindeyken ellerinden geleni yaptıklarını görmemek için kör olmak lazım.

Bugün çalışıyorum, maçın bir kısmını izleyeceğim büyük ihtimal. Kazanacağımıza inanıyorum, sonraki maçta da Efes'in direncini tamamen kırmak için sahaya çıkarız diye düşünüyorum.

• Yüzbaşı
      341 Mesaj
      13 Haziran 2019 13:02:08
      Bugün Sloukas babasının cenazesi için gittiği Yunanistan'dan dönüyor ve akşam maçta oynayacak. Bu sezon gerçekten çok özel ve oyuncuların her türlü fedakarlığı yaptığı bir sezon oluyor. Final4 yapmış ligde final serisi oynayan ve sezon sonunda kazanamadığı ev sahibi avantajını ilk maçta çalan takıma hala saçma sapan eleştiriler yapılıyor. Tabi oyun ile ilgili eleştiri yapılabilir ancak bu arkadaşlar her şeyden memnuniyetsiz bel altı konuşan aldığı paralara göre oyunu yorumlayan adamlar. Rakip taraftarlardan daha acımasızlar onlar en azından gelip küfür ediyor kaale almıyoruz ama bu adamlar Fenerbahçeli sanıyorsun ama içleri boşalmış. Bunlara Alper Potuk Hasan Ali Frey falan müstahak
      |
      |
      13 Haziran 2019 20:35:48
      Datome kadroda, bakıyım valla da kadroda Sonunda biri döndü ya

|
      |

Eski çağlarda ejder, kaplana denk görülen tek yaratıktı.
    • Yüzbaşı
      278 Mesaj
      13 Haziran 2019 20:42:15
      Datome muhteşem haber, umarım sıkıntı yaşamaz ve katkı verebilir. Efes’e göre ciddi rotasyon sorunumuz var.

Başarılar Fenerbahçe.

|
      |
      13 Haziran 2019 20:53:25
      Uzun süre sonra Datome’yi izleyebileceğiz. Özletti kendini, hadi bakalım..

|
      |
      13 Haziran 2019 21:01:12
      başkan salonda... elendik bile...
      |
      |
      13 Haziran 2019 21:10:46
      Bobby %71’le (10/14) üçlük atıyor şu ana kadar bu seride. İnanılmaz gerçekten.

|
      |
      13 Haziran 2019 21:19:38
      Takım hiç havasında değil yalnız, sanki sadece Sloukas değil tüm takım bir yakınını kaybetmiş gibi oynuyoruz. Bobby tek başına direniyor şimdilik ama kendimize gelmemiz lazım.

|
      |
      13 Haziran 2019 21:28:37
      Kostas’ın kafası hiç oyunda değil. Bu halde oynamasa daha iyiydi sanki, yerini tutmasa da Sinan şu aralar formda, onunla idare ederdik.

|
      |
      13 Haziran 2019 21:31:32
      Bu takımın Eurolig'deki o ruhsuz F4 maçından sonra taraftara büyük bir özür borcu var. Bu seriyi kaybederlerse hepsinin yüzüne tükürmek lazım, o Ergin'i sevindirmeyin yüzümüzü kara çıkarmayın !

|
      |

Reklamlar
sohbet
Blogio
son dakika
Ankara Web Tasarım
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,228
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.