DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | EUROLEAGUE VE TBL DUBLE ŞAMPİYON !
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
67.786
Cevap
217
Favori
1.374.188
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | EUROLEAGUE VE TBL DUBLE ŞAMPİYON !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5880 Mesaj
      26 Eylül 2017 13:13:04
      quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Alıntıları Göster

İyi hoş ama rakip taraftarı olmama rağmen diyorum ki Volkan gibi adam yakışmıyor camiaya..Tabi sevmemen doğal diyeceksiniz sonuçta Beşiktaş'lısın dersiniz ama öyle değil.Takımı yok bunun öyle bakmıyorum.Yakışmıyor.Hele hele Gönül'ün fotoğrafından sonra nispet yaparcasına Volkan'ı koyarsan olmaz.Komik oluyor yakışmıyor bence.Bakın GG dedim Caner değil.Caner de GG de şu anda bizde.Ama Caner de belli yani.

Volkan Türk futboluna yakışmıyor. Ya da tam yakışıyor mu demeliyim ? (aslında evet karkaşa kavga gürültü saygı yok sevgi yok böyle ortama böyle taraftara böyle oyuncular )

Volkan'ın bazı durumlarda karakterini bende sevmem , bende bazen eleştiririm.Ama fb sevgisi hakkında bir gram şüphe duymam.Takımını iyi sahipleniyor gerektiği zamanda yüreğini ortaya koyuyor.Tabi artık emekli olma vakti geldi geçiyor o ayrı mesele.

• Yarbay
      14854 Mesaj
      26 Eylül 2017 15:16:41
      [Deleted from big topics]
      |
      |

• Yarbay
      4527 Mesaj
      26 Eylül 2017 15:21:28
      quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

Alıntıları Göster

L.zoric,kleiza,sekulic,pier jackson,a.bennet ve hatta nunnaly sayılabilir dikiş tutturamayanları da hatırlıyoruz.Neyse umarım yanıltır bizi bogdanovic potansiyeli yok bana göre de kalinic katkısı verse yeter..

Bennet hariç diğerlerinin hepsi 30-32 yaş civarında geldiler Obradovic'in eline. Türkleri hiç saymıyorum zaten. Biraz Melih ve biraz da Ahmet hariç kimsede santim ilerleme yok.

Seni haklı çıkartabilecek tek örnek var o da Emir... Yaşı gençti, muazzam bir potansiyeli vardı. Yetenekli idi vs vs. Ona ben de hala şaşıyorum. Ya da belki de adamda potansiyel falan yoktu. Oluru bu idi belki de. Ama öyle maçlarını hatırlıyorum ki olamaz öyle bir şey diyorsun. Adamda Bodiroga potansiyeli var diyorsun. En az 4-5 maçı var böyle efsane oynadığı.

Kalinic'in son 2 ayda verdiği katkıyı veren kaç kişi vardı ki takımda? Udoh ve Bogdanovic. Guduric, Kalinic'in üstünde bir katkı verse Bogdanovic, Nando De Colo civarı bir şey olur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 26 Eylül 2017; 15:23:57 >
      |
      |

Apple iPhone 5 16GB
      Apple Macbook Pro (17") + Time Capsule (1TB)
      iPhone 4 Foto-Video-Anten İncelemem
    • Yarbay
      7876 Mesaj
      26 Eylül 2017 15:30:21
      quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Alıntıları Göster

Volkan'ın bazı durumlarda karakterini bende sevmem , bende bazen eleştiririm.Ama fb sevgisi hakkında bir gram şüphe duymam.Takımını iyi sahipleniyor gerektiği zamanda yüreğini ortaya koyuyor.Tabi artık emekli olma vakti geldi geçiyor o ayrı mesele.

Neyse sen Volkanı boşver de Bogi için bir tepsi baklava gönderin oralarda canı çekmiş adamın daha 2 hafta olmadan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      5880 Mesaj
      26 Eylül 2017 18:20:37
      quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Alıntıları Göster

Neyse sen Volkanı boşver de Bogi için bir tepsi baklava gönderin oralarda canı çekmiş adamın daha 2 hafta olmadan.

en sevdiği tatlı baklavaymış.Elin amerikasında bulması zor olur güzel yerden.Para biriktirip bir kaç kilo baklava yollamak lazım adama dediğin gibi
      |
      |

• Yarbay
      7876 Mesaj
      26 Eylül 2017 18:28:27
      Aslında vardır elbet güzel yapan yer orada.Sonuçta Amerika her milletten insan var.Olmasa da oynadığı takım zaten getirtir her ay

Ama sizin yapmanız lazım tabi , hadi bakalım öyle video çekmek ile olmuyor bu işler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      12678 Mesaj
      26 Eylül 2017 19:59:40
      Partizan maci internet yayini bulan var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

"I'm a stranger, a life changer, I'm a man thats not afraid of danger."
Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,672
1.2.141

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.