Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: himone
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
85.005
Cevap
213
Favori
2.068.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33883389339033913392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her sene aynı şeyleri yaşıyoruz alıştık artık. Ama senenin daha başında bu kadar enerji eksiği insanı sinirlendiriyor. Rakip kısalara düzgün baskı yapmadan oynuyoruz, Bobby ve Kalinic dönmeden beklenen seviyeye gelemeyiz. Tabi kadromuzda Avrupa Şampiyonası oynamayan sadece 2-3 tane oyuncu var, onu da göz önünde bulundurmak gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi himone -- 15 Ekim 2017; 18:54:21 >
  • Ah be udoh.Senin bloklarini ve ribaundlarini cok ozleyecegiz cook.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ne lan

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
  • Efes maçında herşey bir yana,lider vasıflı ve takımıa önderlik edebilecek oyuncu eksikliği çektik.Sakatlıklar malum belimizi büktü.

Bayanlar Voleybol Süper Kupa'da Vakıfbank'a boyun eğdik ve varlık gösteremedik,orda da sakatlar belimizi büktü.Başlamadan belliydi yenileceğimiz.

Mevzuya dönersek;Datome,Kalinic ve Dixon dönünce işler değişir.

Wanamaker benim sevdğim bir oyuncu tipi değil,iso oyununda oldukça yetersiz ve hantal kalıyor.Pekçok yerde gözüme çarptı ve millet tipi andırıyor diye Willie Solomon ile aynı kefeye koymuş,Solomun'un kalibre ve potansiyel olarak yakınından geçemez.
  • şampiyonluk zor da şu takımın her sene f4 oynadığını da hafife alıyoruz :)

• Biz dedik Ocak-Şubat'a kadar böyle gidecek diye. Kolay mı öyle takımın saha içi liderleri gitmiş üstüne 2 tane daha çok önemli oyuncun sakat. Sakatlar dönecek ve yeniler alışana kadar yeni yılı rahat bulur bu süreç. Boşuna triplere girmeyiniz.
  • Bu sezon EL maçların şifresiz kanal yayını olmayacakmı, Geçen sene olduğu gibi TRT maçları yayınlamayacakmı ?
  • Bobby-Kalinic daha idmanlara çıkmıyorlar galiba. Son 2 3 gündür takip edemedim takımı. Aralık başı ortası gibi bir ritme kavuşuruz diye umuyorum.

• Euroligde ki ilk 2 maçımızın deplasman olması kötü oldu ama bizim gibi üst düzey takımda bahane olamaz. Bugün umarım yeneriz milanoyu onlarında ilk cska maçını izlemedim ama skora bakılırsa iyi direnmişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

Euroligde ki ilk 2 maçımızın deplasman olması kötü oldu ama bizim gibi üst düzey takımda bahane olamaz. Bugün umarım yeneriz milanoyu onlarında ilk cska maçını izlemedim ama skora bakılırsa iyi direnmişler.

Milanonun Bu sezonki kadrosu geçen seneye göre çok daha iyi bir kadro, CSKA maçında deplasmanda olmalarına rağmen fena değillerdi, Bizim takımında daha zamana ihtiyacı olduğu son 2 maçtada çok belli oldu,umarım bugünkü maçı kazanırız;
    Şuan hedef takım durumundayız Son şampiyon olmanın dezavantıjı karşılaştığınız her takımın size karşı ekstra motivasyonla oynaması,O yüzden bu sezon bizi daha zor bir EL bekliyor ama bu sezon özelliklede kadro derinliğimizle ve en önemliside Obra faktörüyle yine F4'u zorlıyacağımızı düşünüyorum .
  • Datome memleket topraklarında etkili başladı.
  • Sloukas, Ender Arslan olmuş. :(

• 3.Çeyrek çok iyiydik umarım böyle devam eder. Savunma anlamında ilk yarı takımı beğenmedim, geçen seneden sonra hiç tatmin etmiyor, neyse zamanla oturur savunma. Daha Kalinic dönecek ne de olsa

Sloukas, Datome ve Melli gayet iyiler. Guduric, Thompson ve Wannamaker potansiyellerinin çok altında oynuyorlar

• Melli harikasın be

Wanamaker çıldırttı beni

• yav yine aynı senaryo

• Bunlar niye kazanmış gibi sevindi uzatmaya?
  • ilk yarıyı x bi takıma 25 sayı farkla önde gecelim kesinlikle bu maç banko bizim diyemem o kadar dengesiz bi takıma sahibiz.

bogdan dan sonra son toplarda wanameker attan inip eşeğe binmek gibi oluyor

• Son topu Sloukas'a verdi olmadı, Wanamaker'a verdi yine olmadı, neyse şimdi olmasın Nisan,Mayıs gibi olsun.

• Inanılır gibi değil ya. Akıl almaz hatalar yapıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: TnesQuare

Son topu Sloukas'a verdi olmadı, Wanamaker'a verdi yine olmadı, neyse şimdi olmasın Nisan,Mayıs gibi olsun.

Bobby var daha o da kacirsin bi :d

• 
Sayfa: önceki 33883389339033913392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.