Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 29.03.2024 20:45 | Alba Berlin maçı (3379. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.897
Cevap
212
Favori
2.066.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33773378337933803381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sloukas da çok iyi, maça iyi başlamadı ama 3. çeyrekte coştu resmen. Milli takımlardaki oyuncularımız oldukça formda, geçen senenin aksine bu seneye daha iyi girecekmişiz gibi duruyor. Umarım yeterince dinlenme fırsatı bulurlar, çok yorucu bir sezonun ardından Eurobasket fazla gelebilir.
  • Wanamaker güzel transfer ama karakter olarak içime sinmedi. Bencil ve asabi bir yapısı var adamın. Sıkıntı çıkarmaz inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçı izleyemedim ama sloukas 5/7 üçlük isabetiyle oynamış, başımıza taş yağacak herhalde.
  • Turnuvadaki butun maclari izledim neredeyse , sunu cok net farkettim obradovic cok cok cok baska bi seviye onun takimindan cikanlar resmen baska bisey oynuyolar sloukas bogdan datome hatta melih bile .. Oyuncularimizin oyundaki olgunluk seviyesi ve dogru tercihi yapma seviyesi cok baska ..

• Sloukas'ın bu performansı abartı iyi. Bu turnuvadaki performansın bir tık altını bütün sezona yaysa kafi. Çok rahatlatır bizi.
  • Sloukas'ın bence sorunları antreman eksikliği ya da yetenek eksikliği değil tamamıyla mental. Maç içinde çok fazla yoruyor galiba aklını, sayı olduğunda falan çok aşırı seviniyor, çok istiyor ama bazen bu zararlı olabiliyor. Maç içinde istediklerini yapamadığında aklında, düşüyor ve aklı o yapamadığı pozisyonda kalıyor. Çok fazla totemi varmış zaten maç öncesi her şeyi aynı, sırasıyla yapıyormuş. Onun gibi bir adam başka bir spor olan teniste Nadal var. Fakat Nadal ana odaklanmasını çok üst düzey başarıyor ve Sloukas da mental olarak kendini ana odaklarsa Avrupa'nın en iyi oyun kurucusu olucak yeteneğe sahip.

Bu sene de çok iyi başladı umarım Fener'de de böyle devam eder.

• Pero Antic Kızılyıldız'da. Yolu açık olur umarım, sevdiğim biriydi.
  • adRenaliN57 kullanıcısına yanıt
    Kriz anlarında ciddi katkılar verdi ama bu rotasyonda yer bulması çok zordu merak ettiğim maaş durumu nasıl oldu.. kızılyıldız biden aldığı parayı veremez...
  • PAO deplasmanıyla hep akıllarda kalacaksın Antic. Şov yapmadın, milletin duygularıyla oynamadın ne isen onu gösterdin bizlere sırf bunun için teşekkür ederim.

• Antic'in gidişi çok ani olmadı mı yav
  • elel E kullanıcısına yanıt
    Mali olarak zor dönemden geçen Kızılyıldız'ı bırak hiçbir takım bizden aldığı parayı veremez. Muhtemelen maaşın yarısını falan biz öderiz. Zaten rotasyon çok şişmişti, o da kariyerinin sonuna gelirken daha çok oynama fırsatı bulabileceği bir kulüpte olmak istedi sanırım.
  • bu jason beni korkutuyor.Ekpe gibi bir hale bürünüp savunma bakanımız olacağını pek düşünmüyorum,zaten oynayış stilleri de farklı galiba değil mi? Ekpe pota altındayken bütün rakip hücümcülar ekpe'nin oradaki defansından korkup kaçardı, ve korktuklarından dolayı hep abuk subuk atışlar yapıp top kaybı yaşatırlardı.Bu adam da udoh gibi olabilir mi bir süre sonra?

Ah be udoh'Um blokların özlenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Eylül 2017; 21:15:7 >
  • Antic in şimdi takımdan ayrılmasına şaşırdım. Eurolig de çok sert deplasmanlarda eli titremeden dağdan bayırdan sallardı üçlükleri. Çok tecrübeli adamdı tam yaşlı kurttu keşke bizde kalsaydı 1 sene daha

• acaba antiç mi gitmek istedi yoksa bizimkiler mi yolladı? Fener bu sene euroleague kazandığı için 1 sene daha bizde kalma opsiyonu vardı ve euroleagu'i kazanmıştık

bide daha dün gibi aklımızda bu fotoğraf , bu zaman ne yaman şey böyle be göz açıp kapayınca yıllar geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Eylül 2017; 21:53:57 >
  • Arkadaşlar gelenler gidenler kontrat suresine göre uzatanlar bi liste paylaşsanız iyi olur ne dersiniz

• Wanamaker'ın gelmesine çok çok sevindim. Guduric'le falan olmazdı bu. bogdan gittiyse onun en iyi alternatifi kimse onu alacaksın wanamaker'sa wanamaker.

4 aydır istiyordum bu oyuncuyu
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Defansı udohtan kötü. Ama ofansif yönü daha iyi. Obranin elinde defansif yönü kuvvetlenecektir. Buna inancımız tam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

Wanamaker'ın gelmesine çok çok sevindim. Guduric'le falan olmazdı bu. bogdan gittiyse onun en iyi alternatifi kimse onu alacaksın wanamaker'sa wanamaker.

4 aydır istiyordum bu oyuncuyu

işin kötüsü 1 yıllık ama . Her iyi oyuncumuzu ve her iyi hale getirilen oyuncuyu nba'ye vermek çok koyuyor be arkadaş.

Resmen biricik kızını elin adamına veren baba gibi oluyoruz burada.
  • 
Sayfa: önceki 33773378337933803381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.