Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 12.04.2024 21:15 | Olympiacos Piraeus deplasmanı (3768. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37663767376837693770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalinic harikasın ya ahahah. Adaam oyuna girecekti ama formayı soyunma odasında unuttuğundan oyuna giremedi. Soyunma odasında formasını getirdi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: himone

Lig maçımız var, Vesely kadroda hadi bakalım inşallah bir an önce form tutar.
    3. çeyreğe yetiştim nasıl?
  • Kaliniç
  • Yeni Barış Hersek'imiz Berkay Candan hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Yeni Barış Hersek'imiz Berkay Candan hayırlı olsun
    seni duydu sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

seni duydu sanki

Alıntıları Göster
    Harbiden öyle oldu. Bir ara tişörtü kaldıracak, bu üçlük sana kapak olsun Robinson yazılı atleti görünecek sandım

Obra seviyor böyle adamları. Sanki buzzer beater'la Euroleague almışız gibi sevindi üçlüğü atınca. Oysa adamlar maçı çoktan bırakmıştı, Bobby'e topu elden veren oyuncu kovalamadı bile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 11 Ocak 2020; 21:37:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

3. çeyreğe yetiştim nasıl?

Alıntıları Göster
    Maç ritmi ayrı bir olay ama fizik olarak çok iyi buldum ben. Sene başında adım atacak hali yoktu, şimdi gerçekten iyileşip geldiği belli oluyor. 2-3 hafta içerisinde iyi seviyeye geleceğini düşünüyorum. Hafta içi 2 maçta biraz daha net görünür, biraz daha zorlu maçlarda bakalım nasıl olacak.

Nunnaly’nin gelmesi gerçekten çok iyi oldu, hem kısa savunmasında hem de ceza şutlarında güvenebileceğimiz biri var artık.

• Ekibimizde bu mücadele öncesinde sakatlık sorunu yaşayan oyuncu bulunmuyor. Mücadele için 12 kişilik maç kadrosuna teknik ekibimiz tarafından karar verilecek.
  • D. kullanıcısına yanıt
    Şu sahne geldi aklıma:D https://www.youtube.com/watch?v=XYA7KifIciY&t=2372s
  • EuroLeague’de yayınlanan genel menajerler anketinde Fenerbahçe Beko, ilk defa Final Four adayları arasında gösterilmemiş. Takım artık tam kadro bunları ve hakemlerini tokat manyağı edip kupayı alacağız.
    https://trendbasket.net/euroleague-genel-menajerlerine-gore-final-four-adaylari-arasinda-fenerbahce-beko-yok/
  • Hele yarın bi asveli yenek de keyfimiz yerine gelsin heheh

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanchize

Hele yarın bi asveli yenek de keyfimiz yerine gelsin heheh
    1.P 2 verip ardından maçın tamamını Fener kazanacak desem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanchize

Hele yarın bi asveli yenek de keyfimiz yerine gelsin heheh
    asvel'i yeneriz bence ama asıl iş bunu minimum efor ile halletmeliyiz.

perşembe günü asıl maç var barçayla. diri kalmak lazım.

sakat kimse yok. rotasyonu geniş kullanacağız yarın büyük ihtimalle. inşallah herkes günündedir. gününde bir leo, gününde bir nunnaly gününde bi lauvergne perşembe günü için asıl adamların diri kalmasını sağlar

inşallah çift galibiyetle geçicez bu haftayı. hele barca yı yenersek çok iyi bir ivme kazanırız
  • bu hafta 2'de 2 yaparsak playoff potasına gireriz diye düşünüyorum keşke içerideki valencia ve zenit maçlarından birini alabilseydik
  • Yine tekrarlıyorum ne yapip edip 6.sirada girmemiz lazım playoffa. Çok büyük olasılıkla Barcelona 3 bitirecek bizim takımda biraz daha taşlar oturursa şansımız olur her türlü .

Olurda Real ile eşleşirsek geçmemize hiç imkan vermiyorum , yine tabi bu Obradovic ümidi kesmemek lazım. Unutmadan müthiş Sloukas var evimizdeki Asvel maçını ikram edebilir .
  • tövbe bismillah. fenerbahçe'nin sanırım son yüzyılda sakatlık olmadan, eksiksiz bir şekilde, hatta bildiğin tam kadro olarak sahada yer alacağı ilk maçtır.

• en güzeli efes ile eşleşip elemek olur hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

en güzeli efes ile eşleşip elemek olur hocam :D
    en güzeli efesle finalde eşleşip kupayı almak olur. ülke için de çok büyük prestij olur

• Beyler ben playoff 6.sira diyip uctum siz kupayi aldirdiniz

• 
Sayfa: önceki 37663767376837693770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.