Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.002
Cevap
213
Favori
2.068.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37243725372637273728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

Evet burdaki habere göre de sen boş yapıyorsun.Açıklamalar yetmiyor demek ki.Ne yazıyor oku bakalım.Senin kaynağın o ise benimki de bu.Ki ben yabancı siteden bakmıştım bulamadım onu aynı bilgileri bura da yazmış paylaştım.

Sloukas'ın bonusu bile birlikte yeni sözleşme yazdığım gibi akşam gidince Fenerbahçe basketbol forumunundan atarım diyeceğim ama bi daha cevap yazacağımı sanmıyorum.Troll fanatik grubundansın belli ki. Neyse ne işte resimler burda kaynaklar burda isteyen istediğine inanır.

Alıntıları Göster
    Hocam cevap yarışına girmeyin onların çoğu bloklu bende.Laf anlatamazsınız.İşlerine gelmediği zaman kaynağı da eleştirirler.Sanki kendileri euroleague resmi hesabından maaş bodrolarını atıyorlar.Ben zamanında denedim yok laf anlamaz arsızlar.
  • Koçumuz Obradovic ile başlayan 2014 sezonuyla başlayan 2019 sezonu toplam 6 sezonda takımların galibiyet sayıları ;

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normalde pek takılmıyorum bu bütçe muhabbetlerine ama bayağı üzerine konuşuldu.

Seneye Obradoviç'i gönderdik. 100 milyon euro da bütçe belirledik. Rastgele birini koç yaptık, nasılsa elinde bütçe olunca hepsi başarılı oluyor.

De Colo gibi yıldız bizim takıma gelir mi? NBA'den oyuncu bize gelir mi? Derrick Williams gibi Avrupa'da sivrilen biri bize gelir mi? NBA hedefi olanlar gelir mi?

Diyelim ki yıllık 3-5 milyon euro maaşı bol keseden dağıtınca para için gelenler oldu. Saygı duymadığı hocayı dinler mi? Sorun çıkarır mı? Saygı duymadığı bir camiada motive olur canını dişine takar oynar mı?

Bizden NBA'a giden olur mu? Fenerbahçe böyle saygı duyulan bir camia olarak kalır mı baskette? NBA takımlarının "her sene" oyuncularıyla ilgilendiği başka hangi Euroleague takımı var? Denemesi bedava, google'a girin, NBA'e giden oyuncularımızdan birinin adını yazın. Euroleague şampiyonu Fenerbahçe geçiyor mu hakkında çıkan haberlerde bakın.

Sorduğum soruların cevabını bulmak için çok uzağa gitmeye gerek yok, senelerdir milyarlarca Euro dökülen futbolda büyük-küçük tüm takımlarımıza gelen oyuncuların katkıları belli. Bizi Katar'dan hallice gördükleri, ne takıma ne ülkeye saygı duymadıkları için ceplerini doldurup erken emekliliğin tadını çıkarıp çekip gidiyorlar.

Bazı şeyler parayla pulla, hatta alınan kupayla kazanılmıyor. Yönetim en kısa sürede Obra ile sözleşme imzalar umarım. Elimizdekinin kıymetini bilmemiz lazım.
  • Larkin diye bir adam çıkıyor son çeyrek maçı deplasmanda Efes'e getiriyor.Ben kendi takımıma bakıyorum Sloukas inisiyatif alıyım mı almayım mı diyene kadar 24 saniye doluyor.Kafayı yersin.
  • isostar İ kullanıcısına yanıt
    Larkin geçen sene Efes'e gelmeden önce bu seviyelere gelecek deseler çoğu kişi inanmazdı Efes'in son yıllardaki en büyük transfer başarısı olabilir. Bizim milli takımda oynamak istiyor umarım çağrısı karşılık bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

Larkin geçen sene Efes'e gelmeden önce bu seviyelere gelecek deseler çoğu kişi inanmazdı Efes'in son yıllardaki en büyük transfer başarısı olabilir. Bizim milli takımda oynamak istiyor umarım çağrısı karşılık bulur.
    inşallah oynar ben sevinirim.Euroleague kazanan takımımız,final four'da en son final oynayan takımımız var ama milli takıma yansıması yok.Artık basketbol ekolü olduğumuzu duyurmak için bir kupa kaldırmamız şart.Maalesef yabancı odaklı takımlarımız.Yerli oyuncular bu kadar kaliteli yabancı oyuncular ligimize gelmişken onlardan ilham almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isostar -- 22 Kasım 2019; 1:7:58 >
  • isostar İ kullanıcısına yanıt
    beş senede sen nereye oyuncu yetiştiriyorsun ki? her sporda böyledir bu bir anda milli takıma oyuncu yetişmez. bugünün çocukları Fenerbahçe basketbol takımından ilham alıyor basketbola başlıyorsa bunun geri dönüşü iyi bir planlamayla en az 10 yılda olur.

milli takımda da asıl sıkıntı uzunlar. son yılların en iyi Türk uzunu enes kanter o da fetöcü bir gerizekalı fb'den çıkma Ömer Yurtseven var ncaa'da iyi işler yapıyor.

• Birisi beni alıntılamış ama mesajı silinmiş sanırsam. Mesajını göremedim. Herhalde bu arkadaş beni geçen yıllarda işler kötü giderken ortaya çıkan, işler iyi giderken ortadan kaybolan tiplerden sandı. Bu takım sezonu sonuncu bitirse de ben buradayım. Bugün Asvel maçını kazanırsak sonraki 3 maç evimizde. Orada bir seri yapıp düzlüğe çıkabiliriz. Ben hala toparlayabileceğimizi düşünüyorum. Bu düşüncemin arkasındayım. Takım hiç umut vermiyor, oyuncuların bir çoğu normal performanslarının altında ama bir yerde bunun değişeceğini düşünüyorum. Sorunun ana kaynağının psikolojik olduğunu inanıyorum. İçine girdiğimiz girdaptan bir an önce çıkmamız lazım.

Diyelim ki bu girdaptan çıkamadık ve sezonu çok kötü bir noktada bitirdik. İyi basketbol oynayamadık. Benim açımdan yine bir sıkıntı yok. Sporda başarı kadar başarısızlıkta olabileceğinin farkındayım. Ben vefalı bir insanım. Eminim taraftarımızın çoğuda böyledir. Nereden geldiğimizi hiçbir zaman unutmadım. Bir başarısızlıkta takımı ve koçu silecek veya hakaret edecek değilim. Bazı oyuncuların miladının dolduğu düşünülüyorsa yollar ayrılır ama bu güzelce yapılır. Unutulmamalıdır ki bu takımın çekirdeği 3-4 yıl bu kulübü mutlu eden tek şeydi. Uzun bir süre göğsümüzü kabarttılar, bizi mutlu ettiler. Dünyanın en güzel takımı dedik. Biraz saygıyı hak ediyorlar.

Obradovic'in yaptığı işlerin büyüklüğü sanırım gittiği zaman anlaşılacak. Şimdi bazı cahiller gelip yine bütçe muhabbeti yapacak. Bizim Pianigiani zamanında da bütçemiz yüksekti. Barcelona'nın yıllardır bütçesi yüksek. Milano'nun yıllardır bütçesi yüksek. Bütçe=başarı demek değil. Doğru organizasyonu kurmak önemli. Parayı doğru kullanmak önemli.

Bu başarısızlıkla birlikte klasik olarak virüsler ortaya çıktı. Serdar Ali Çelikler bunların başında geliyor. Ne yazık ki bu adama inanan bir kesimde var. Bu kesim zannediyor ki basketbol şubesi kapatılırsa veya bütçesi düşürülürse kulübün borçları azalacak, kulüp düzlüğe çıkacak. De Colo alınmazsa Kolarov alınacak falan. Bizde bu insanlarla aynı havayı soluyoruz işte. Yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Birisi beni alıntılamış ama mesajı silinmiş sanırsam. Mesajını göremedim. Herhalde bu arkadaş beni geçen yıllarda işler kötü giderken ortaya çıkan, işler iyi giderken ortadan kaybolan tiplerden sandı. Bu takım sezonu sonuncu bitirse de ben buradayım. Bugün Asvel maçını kazanırsak sonraki 3 maç evimizde. Orada bir seri yapıp düzlüğe çıkabiliriz. Ben hala toparlayabileceğimizi düşünüyorum. Bu düşüncemin arkasındayım. Takım hiç umut vermiyor, oyuncuların bir çoğu normal performanslarının altında ama bir yerde bunun değişeceğini düşünüyorum. Sorunun ana kaynağının psikolojik olduğunu inanıyorum. İçine girdiğimiz girdaptan bir an önce çıkmamız lazım.

Diyelim ki bu girdaptan çıkamadık ve sezonu çok kötü bir noktada bitirdik. İyi basketbol oynayamadık. Benim açımdan yine bir sıkıntı yok. Sporda başarı kadar başarısızlıkta olabileceğinin farkındayım. Ben vefalı bir insanım. Eminim taraftarımızın çoğuda böyledir. Nereden geldiğimizi hiçbir zaman unutmadım. Bir başarısızlıkta takımı ve koçu silecek veya hakaret edecek değilim. Bazı oyuncuların miladının dolduğu düşünülüyorsa yollar ayrılır ama bu güzelce yapılır. Unutulmamalıdır ki bu takımın çekirdeği 3-4 yıl bu kulübü mutlu eden tek şeydi. Uzun bir süre göğsümüzü kabarttılar, bizi mutlu ettiler. Dünyanın en güzel takımı dedik. Biraz saygıyı hak ediyorlar.

Obradovic'in yaptığı işlerin büyüklüğü sanırım gittiği zaman anlaşılacak. Şimdi bazı cahiller gelip yine bütçe muhabbeti yapacak. Bizim Pianigiani zamanında da bütçemiz yüksekti. Barcelona'nın yıllardır bütçesi yüksek. Milano'nun yıllardır bütçesi yüksek. Bütçe=başarı demek değil. Doğru organizasyonu kurmak önemli. Parayı doğru kullanmak önemli.

Bu başarısızlıkla birlikte klasik olarak virüsler ortaya çıktı. Serdar Ali Çelikler bunların başında geliyor. Ne yazık ki bu adama inanan bir kesimde var. Bu kesim zannediyor ki basketbol şubesi kapatılırsa veya bütçesi düşürülürse kulübün borçları azalacak, kulüp düzlüğe çıkacak. De Colo alınmazsa Kolarov alınacak falan. Bizde bu insanlarla aynı havayı soluyoruz işte. Yazık
    İşin kötüsü Serdar Ali Çelikler basketbolsun b’sinden bile anlamayan biri gelmiş basketbola dil uzatabiliyor . Bir insan anlamadığı konuda bir defa yorum yapmamalıdır sen futbol yorumcususun basketboldan hiç anlamıyorsun orada kal haddini bil . Sırf bu gereksiz boş davranışı yüzünden taraftarlarımızın gözünden düşüyor yoksa işin futbol tarafında baya hakkımızı savunmaya çalışıyor .

Daha önce de dediğim gibi tek başarılı olduğumuz alan Avrupa’da marka olduğumuz büyük olduğumuz alan burası bazılarına bu başarı büyüklük batmış rahatsız olmuşlar . Bu rahatsız olanlar Sivasspor,Denizlispor gibi takımları yenmek için her sezon bir ton aşırı uçuk rakamlara 18 kişilik kadro maaş ödeyince ses etmez alkış tutarlar . Zaten futbolda saha içi değil saha dışı oyunlarla hakemlerle MHK şampiyonu belirliyor resmen tiyatro oynanıyor yönetimlerimiz orada da hiç yoklar bir şey yapamıyorlar sadece kızıp söyleniyorlar o kadar sonra izliyorlar ve malum takımın şampiyonluğu ile sezon bitiyor gelecek sezon yine aynıları yaşanıyor . Yani paranın çöpe atıldığı tek yer futbol şubemizdir .

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Serdar Ali Çelikler futboldan da anlamıyor. Boş ve bol laftan başka bir şey yok kendisinde. Bu insanlara prim veren, onları kendilerine önemli hissettiren kişilerde suç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

Serdar Ali Çelikler futboldan da anlamıyor. Boş ve bol laftan başka bir şey yok kendisinde. Bu insanlara prim veren, onları kendilerine önemli hissettiren kişilerde suç.
    Katılıyorum, bu adam zamanında 3 Temmuz döneminde Fenerbahçe'ye şikeci diyenlerden biri. İnsanlar çabuk unutuyor bazı şeyleri. Bu yüzden %1000 haklı dahi olsa bu adamı ben samimiyetsiz buluyorum her zaman.
  • Altan Tanrıkulu gibi bir adam medyadan el çektirildi. Uğur Meleke dışında direk kalite kokan yorumcu kalmadı.
    Altan ise gerek efendiliği, Fenerbahçeliliği konuşma üslubu ile zevkle dinliyordum.
    Kaliteliler gidince meydan Ahmet Ercanlar, Serdar, Emre Bol gibi futursuzlara kaldı.

Not : Oğuz Çetin ve kısmen de İlker Yağcıoğlu iyiler. Rıdvan Dilmen reytinge oynadığı için tüm takımlar için saçma yorumlar yapabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün nasıl yeniliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bugün nasıl yeniliyoruz
    yok şimdi öyle deme bugün farklı birşey bekliyorum.Bir dedikoduya göre Obra istifa etmiş oyuncular kararından vazgeçirmiş.Ee bu doğruysa zaten bugün sahaya yansıyacaktır hırs,mücadele.Buna istinaden bir galibiyet gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaciTTOR

yok şimdi öyle deme bugün farklı birşey bekliyorum.Bir dedikoduya göre Obra istifa etmiş oyuncular kararından vazgeçirmiş.Ee bu doğruysa zaten bugün sahaya yansıyacaktır hırs,mücadele.Buna istinaden bir galibiyet gelebilir.

Alıntıları Göster
    yalan o haberler.
  • Ekran başında olacağım bugün de.

Asvel atletik bize ters gelebilecek bir takım.

Yeneriz yeniliriz ama umarım bir karakter koyarız ortaya.
  • ben bugün izleyemiyorum kesin kazanırız :D

• Tanjeviç’in takımı arada sürpriz maçlar oynardı galibiyetler gelirdi hiç değilse.Bakalım bugün ne olacak ? (Tanjevic dönemi kötüydü çok kötüydü bu örneği bu yüzden verdim)

• Şu ahmet denilen nato kafa nato mermer iqsuz ve yeteneksiz adamın yıllardır bu takımda olması rezalettir

• Derrick F. Williams ne yaptı öyle

• 
Sayfa: önceki 37243725372637273728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.