Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3725. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gökhanataç
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
85.001
Cevap
213
Favori
2.068.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 37233724372537263727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    De Colo bile yıllık 2.1 milyon euro alırken Sloukas'a 2.5 Milyon euro alıyor demek sallamaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=UL_N6_9N1kg&t=645s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 21 Kasım 2019; 14:1:13 >
  • elonardo kullanıcısına yanıt
    hocam sıkıntı şu ki o as kadrodaki isimler şu an yokları oynuyor resmen.

vesely sakatlıktan dönememiş bir görüntü çiziyor. ne ribaund var ne savunma.

bobby yaşından ötürü eskisi gibi değil.

datome her sene düşüşte maalesef ayrıca savunmada yetersiz ve o açığı kapatacak isimler yok şu an melli ve udoh gibi.

kalinic ve ahmet faul problemi yaşıyorlar. ayrıca kalinic sırtı dönük oynamaya çalıştığı zaman sövmeye başlıyorum ben. topu alıp sırtını dayar dayamaz refleks halinde sövüyorum artık.

sloukas ilk maçlar berbattı şu an bir şeyler yapmaya çabalasa da o da yetersiz.

melih zaten her zamanki gibi istikrarsız. tbl maçı oldu mu 3'lük şov, el'de sönüyor. yine de diğerlerine bakınca şu an bir şeyler yapmaya çalışan bi o var gibi. bu da takımın ne kadar kötü olduğunu gösteriyor maalesef.

bu seneden ümidimi yavaştan kesmeye başladım. tüm takım halinde kafada kaybetmişiz sezonu. umarım obra ayrılmaz takımdan. gelecek sezonda da kadro planlamasında duygusal davranmayıp ciddi bir revizyona gidersek güzel olacak.
  • Delici guard, şütör oyuncu, forvet, uzun atletik orta mesafesi yüksek bir pivot lazım, ilk devre biterse oyuncu almak istersek jeremy line guard almak lazım. Forumda oyuncu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FDA1336A

De Colo bile yıllık 2.1 milyon euro alırken Sloukas'a 2.5 Milyon euro alıyor demek sallamaktır.

https://www.youtube.com/watch?v=UL_N6_9N1kg&t=645s
    O şahısın işi gücü bilmeden sallamak takımı kötülemek hala anlamadınız mı üstte mesajlarda okumuşsunuzdur Obradovic’te ona göre yıllık 10 m euro alıyordu düzeltmesem burada millete yedirmeye çalışacaktı . Siz hala bloklamayıp üstüne bu şahısı takıp yorumlarını okuyup cevap veriyorsanız suç sizdedir .

• Sloukas önceki maaşı da çıkıyor arayınca. Yeni maaşını temmuz sonrası haberlere bakarsan görürsün.
    De colo nasıl 2.1 alıyor? Orda bir sıkıntı var. Aydınlatalım hemen.
    De colo Fenerbahçe ile 2 yıllığına 7 milyon dolara anlaştı. 1 yılda opsiyonu var. Toronto 1.8 milyon dolar arası teklif etti. Yoksa nba'e gidecekti. Cska'da yıllık 3 milyon dolar kazanan adam bizden 2.1 kazanmaz zaten, Fenerbahçe sevgisiyle gelmiş o zaman :)

Neyse google'a rastgele bile yazsan ulaşacağın bilgiler var. Şuraya kaynak bırakayım okursun.
    https://www.sabah.com.tr/spor/basketbol/2019/07/07/fenerbahce-bekodan-nando-de-coloya-60-milyon-tl

Not: İnsanlara sallıyor falan diye hitap etmeyin adam gibi cevap yazdım.Troll ya da fanatikseniz belirtin zaten uğraşmıyorum o tiplerle.Amacım basketbol konuşmaya gelenle basketbol konuşmak.Bir dahakine bu kadar kibar olmam.Diğer troll arkadaşa cevap vermiyorum.Yaşıtına göre adam bulamadı herhalde yine gelmiş buralara terbiyesizlik peşinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 21 Kasım 2019; 16:41:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isostar

Oyuncuların hepsinin kariyeri belli hepsi aynı anda mı formsuzlar.Bırakın ya Allah aşkına. Zalgris'i evimizde yenemeyecek kadar kötüysek,başkan para diye kıvranıyor bu kadar harcama yapmasınlar o zaman. Şu yenilgilerin izahı yok.
    3 hafta evvel Zalgiris maçı için bunu yazmıştım.O günden bugüne herşey daha da kötü gitti. Bu oyuncular hala bu sürede düzelememişse hocaya yazar.Obra'nın maç sonu açıklamaları facia.Düzeltilmesi çok zor diye çevirdi tercüman, imkansız görünüyor dedi.Elinden geleni yapacağını söyledi ama umudunu yitirmiş.
    Benim artık umudum yok bu yıldan.Teşekkür edip göndermek lazım.Takımın bütçesi,harcanan bu paralar başka hangi hocaya verildi de başarılı olmadı.Aydın Örs zamanı bu denli derin kadro olsaydı belki o daha başarılı olacaktı hiçbir zaman bilemeyiz.
    Obra'nın geçmişine bakıldığı zaman daha düşük bütçelerle kazandığı kupaları görürsünüz.Fenerbahçe Euroleague'i kazandığı dönem en yüksek bütçeli ilk 3 takım arasındaydı.O bakımdan,Obra'dan bu kadrolarla daha fazla başarı bekliyorduk buna da şükür.Ama gönderme vakti geldi rahatlıkla gidebilir bu saatten sonra faydası olmayacaktır.
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Sloukas 3 yıllığına 6.1 milyon dolar.
    https://www.eurohoops.net/en/euroleague/899557/kostas-sloukas-signs-three-year-extension-with-fenerbahce/

quote:

De colo Fenerbahçe ile 2 yıllığına 7 milyon dolara anlaştı.

2.6 milyon dolar. Euro'ya çevrildi mi yaklaşık rakam söylemişim. Sizin gibi sallamamışım.
    https://www.eurohoops.net/en/trademarks/909850/the-top-10-euroleague-salaries-of-2019-20/
  • MambaVino kullanıcısına yanıt
    Aynen. Bir de bunun kadroyu 30 milyon euro sanan versiyonları var. Bu bütçe genel.

Hocaya ve ekibine verilen para
    Altyapıya ayrılan bütçe
    Yemek, yol, konaklama masrafları
    Salon bakım ve çalışanların maaşları
    Vergiler vs. Liste uzar gider.
  • Yine Obra düşmanları çıkmış ortaya. Sizlere inat hocayla derhal sözleşme uzatılmalı. Tabi yönetim neyi bekliyor anlamıyorum hala bir ses yok. Obradovic gibi bir hoca küsüp giderse bir daha siz mumla arayacaksınız onu farkında bile değilsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 21 Kasım 2019; 17:5:24 >
  • quote:

Sloukas 3 yıllığına 6.1 milyon dolar.
    https://www.eurohoops.net/en/euroleague/899557/kostas-sloukas-signs-three-year-extension-with-fenerbahce/

quote:

De colo Fenerbahçe ile 2 yıllığına 7 milyon dolara anlaştı.

2.6 milyon dolar. Euro'ya çevrildi mi yaklaşık rakam söylemişim. Sizin gibi sallamamışım.
    https://www.eurohoops.net/en/trademarks/909850/the-top-10-euroleague-salaries-of-2019-20/
    Evet burdaki habere göre de sen boş yapıyorsun.Açıklamalar yetmiyor demek ki.Ne yazıyor oku bakalım.Senin kaynağın o ise benimki de bu.Ki ben yabancı siteden bakmıştım bulamadım onu aynı bilgileri bura da yazmış paylaştım.

Sloukas'ın bonusu bile birlikte yeni sözleşme yazdığım gibi akşam gidince Fenerbahçe basketbol forumunundan atarım diyeceğim ama bi daha cevap yazacağımı sanmıyorum.Troll fanatik grubundansın belli ki. Neyse ne işte resimler burda kaynaklar burda isteyen istediğine inanır.

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

hocam sıkıntı şu ki o as kadrodaki isimler şu an yokları oynuyor resmen.

vesely sakatlıktan dönememiş bir görüntü çiziyor. ne ribaund var ne savunma.

bobby yaşından ötürü eskisi gibi değil.

datome her sene düşüşte maalesef ayrıca savunmada yetersiz ve o açığı kapatacak isimler yok şu an melli ve udoh gibi.

kalinic ve ahmet faul problemi yaşıyorlar. ayrıca kalinic sırtı dönük oynamaya çalıştığı zaman sövmeye başlıyorum ben. topu alıp sırtını dayar dayamaz refleks halinde sövüyorum artık.

sloukas ilk maçlar berbattı şu an bir şeyler yapmaya çabalasa da o da yetersiz.

melih zaten her zamanki gibi istikrarsız. tbl maçı oldu mu 3'lük şov, el'de sönüyor. yine de diğerlerine bakınca şu an bir şeyler yapmaya çalışan bi o var gibi. bu da takımın ne kadar kötü olduğunu gösteriyor maalesef.

bu seneden ümidimi yavaştan kesmeye başladım. tüm takım halinde kafada kaybetmişiz sezonu. umarım obra ayrılmaz takımdan. gelecek sezonda da kadro planlamasında duygusal davranmayıp ciddi bir revizyona gidersek güzel olacak.
    Hocam Datome’yi bu hale getiren maalesef Obradovic’in hatalı kararları oldu . Datome geçen sene iyiydi her maç oynuyordu Zalgris serisinde de iyiydi çok yoruldu yıprandı Obradovic gitti 2 gün sonra TBL Darüşşafaka maçında adamı yorgun olduğunu bile bile oynattı o maçta Datome sakatlandı ve o günden beri kendine maalesef gelemedi . Onu yapmasa Datome sakatlanmazdı ve şu an böyle olmazdı . Datome hala kendinde değil tam iyileşmemiş oyuna ısınamamış takım iyi olsa sırıtmazdı ama takım o kadar kötü ki tabi o da böyle olunca hepten göze batıyor . Ondan bu takımda şu an Datome bu takımda sorun değil takım iyi olursa o da iyiye gider .

Vesely olayı farklı o herif hep sakat hep böyle sorumsuz dengesiz oyuncuydu . Onunla geçen sene sözleşme uzatmak büyük hataydı şu an bunu net şekilde herkes zaten görüyor .

Bobby geçen sene bittiğini zaten göstermişti takımda tutulmadı çok büyük hataydı .

Melih’e verilen şansı gider Egehan’a veririm daha iyidir . Sırf amigoluk taraftara oynamasından böylece kaptan olduğundan takımda oynuyor . Egehan da Melih’in görevini yapabilir yaşı genç gelişirse ondan çok daha iyi oyuncu olur .

Sloukas görevi yedek oyun kurucu olmasıdır . Biz adamı ana oyun kurucu görevini verdiğimizden ve superstar seviyesi beklediğimizden beklenilenleri karşılayamıyor baskı altında eziliyor . Sloukas’a yedek oyun kurucu rolü verip takımın o yönde beklentisi olursa verimli olur .

Kalinic zaten yani hocamız ne görüyorda bu kadar bayıldı bu herife anlamak zor . Zamanında Clyburn’u reddedip bu herifi tutmak kadar hatalı karar olamaz . Kalinic geçen seneye kadar yaptığı tek iş mücadele etmek savaşmak yani başka bir şey yapan bir oyuncu değil . Bu sene o da gitmiş ondan hepten işe yaramaz oyuncu oldu . Kalinic Fenerbahçe takımında olacak bir oyuncu kalitesi yok gerçek budur .

Şu Asvel maçından sonraki oynayacağımız 7 maç kaderimizi belirleyecek . Ondan sonra bu durumları konuşalım şimdilik ne olursa olsun bu 7 maçta seri yakalayıp kazanacağımıza inanıp takıma destek vermeliyiz .

• Obradoviç düşmanı umursayacağım bir olay değil çünkü obra'ya kendi kariyerinin başından beri saygı duyarım. Eleştiren çoğu arkadaş da zaten burda onu inkar etmiyor.Sadece artık kulubumuze yararın olmayacağını gitmesi gerektiğini yazıyor.
    Hiçbirşey Fenerbahçe'den daha üstün ya da büyük değil.
    Sizi bilmem ama ben Obradovicspor değil FENERBAHÇELİYİM...
  • quote:

Aynen. Bir de bunun kadroyu 30 milyon euro sanan versiyonları var. Bu bütçe genel.

Hocaya ve ekibine verilen para
    Altyapıya ayrılan bütçe
    Yemek, yol, konaklama masrafları
    Salon bakım ve çalışanların maaşları
    Vergiler vs. Liste uzar gider.
    Zaten paraya bakarak bu işi yapacaksak futbol takımını çoktan kapatmamız gerekiyordu . Bu parayı yönetme işi taraftarın görevi değil , başkanımız ve etrafındaki yöneticilerin görevidir . Onlar kulübün ekonomisine daha hakim biliyorlar . Basketbolda bu kulüp Dünya’da marka oldu , Avrupa’daki en iyi oyuncuların ilgisini çeken oynamak istediği takım olduk . Bunu Türkiye’de başarabilen başka kulüp yok . Futbol takımımızda bunu gerçekleştirmek imkansız , Avrupa’da başarılı olmak da imkansıza yakın . Onun için bence Erkek Basketbol takımımıza bütçeyi daha da artırmalıyız .

• O kadar canımı sıktı ki şu olay of offf

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Kasım 2019; 17:17:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isostar

Obradoviç düşmanı umursayacağım bir olay değil çünkü obra'ya kendi kariyerinin başından beri saygı duyarım. Eleştiren çoğu arkadaş da zaten burda onu inkar etmiyor.Sadece artık kulubumuze yararın olmayacağını gitmesi gerektiğini yazıyor.
    Hiçbirşey Fenerbahçe'den daha üstün ya da büyük değil.
    Sizi bilmem ama ben Obradovicspor değil FENERBAHÇELİYİM...
    Obradovic tabi ki hatalı kimse ona hatasız diyemez . Bu oyuncularla bu yola hocamız çıktı , bu sezon da onlara güvenerek yine o bu oyuncularla yola çıktı . Bu sezon evet oyuncular berbat ama koçumuz da bu konuda çok büyük suçlu onlara güvenip bu yola çıkmayacaktı . Takıma gerekli takviyeler vardı bazı oyuncuların ayrılması gerekiyordu yapmadı aynı oyuncularla devam etti .

Euroleague’da Final-Four’larda 2016-2019’daki süreçte 1 şampiyonluk ve 2 finalle kapattık . Hocamız şampiyonluktan sonra 2018, 2019 ve bu 2020 sezonlarında bazı değişiklikler yapmalıydı ama duygusal davranarak bazı şeyleri göremedi . Ama bu hocamızın gönderilmesi için kesinlikle sebep olamaz . Bu adam basketbolda Avrupa’nın en iyi koçu 9 Euroleague şampiyonluğunu farklı takımlarla kazandı bizim öncümüz oldu .

Evet elinde para gücü vardı ama bu para sadece bizde yoktu ve sadece parayla bu işler olmuyor . CSKA ve Real Madrid takımları bizden fazla para harcayarak takımları kurdu her sezon böyleydi . Bu takımlar da bizimle kadro olarak denk takımlardı . Yani ezici parasal kadro üstünlüğümüz hiçbir zaman olmadı . Öyle bir algı yapılıyor ki sanırsınız bir tek biz para harcıyoruz tek biz varız maalesef öyle değil öyle olsa emin olun her sene zaten şampiyon olurduk . Bu sezon bir de Barcelona en fazla para harcayarak 1 numaraya yükselen takım oldu . Barcelona normalde bundan önceki sezonlar bizle aynı parayı harcayarak kadrolar kurdu ama başarısız oldu bunu konuşanlar olmadı .

Ve aynı şekilde şunu de söylemek istiyorum Real Madrid ve CSKA koçları da çok iyi koçlardır . Obradovic’ten sonra ikisi direk arkasında sıralanan koçlardır . Yani kısaca Euroleague’de bu işler hiç kolay değil .

Obradovic’te hatalarından ders çıkarmıştır hala Avrupa’nın en iyi koçudur ona güvenim sonsuzdur . Eğer ki takım bu sezon başarısız olursa seneye başka güzel kadro ile direk bizi Euroleague şampiyonluğuna ulaştıracağına inancım da hiçbir zaman bitmez . Ama eğer koçumuzu sezon sonu gönderip bu oyuncu grubuna takımı bırakırsanız o zaman geçmiş olsun bu takım 2 sene kendine gelemez .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MambaVino -- 21 Kasım 2019; 17:37:58 >
  • HaciTTOR kullanıcısına yanıt
    Bence de yazma. Hatta birbirimizi bloklayalım. Bu mesaj sonrası blokluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

O kadar canımı sıktı ki şu olay of offf

.

(
    )

Brandon Davies geçen sezon Zalgris takımında son sıradan son anda Playoff’lara girip , kendi evlerinde Fenerbahçe Playoff maçlarından bir tanesini bile kazanamayarak elendiği günleri ve nereden geldiğini heralde böyle unutmaya çalışıyor .

Ben Obradovic yerinde olsam bu resmi alıp büyük boy poster bastırır takımımızın soyunma odasına asarım . Bakıp bakıp rezilliklerini görüp utansınlar .

• kaynak diye sabah gazetesi atıyor

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    18 yaşındaki çocuktan top çalıp şov yaptığını sanıyor bu eziğin malum yeri hala acıyor olmalı

• bu fikstürü böyle kim ayarladıysa onun da kafasına edeyim ben

lan maç mı yapıyoruz dünya turu mu belli değil

sürekli deplasman deplasman deplasman
  • 
Sayfa: önceki 37233724372537263727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.