Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | 2020 Sezonu Euroleague-TBL | 20 Kasım 23.00 @ Barcelona

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gökhanataç Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 16 Misafir Kullanıcı, 17 Masaüstü Kullanıcı
74.565
Cevap
210
Favori
1.648.493
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | 2020 Sezonu Euroleague-TBL | 20 Kasım 23.00 @ Barcelona
Giriş
    1204 Mesaj
    L’Equipe’e göre EuroLeague takımlarının bütçeleri:

1️⃣ Barcelona - 41 milyon euro
    1️⃣ CSKA - 40.7 m
    1️⃣ Real Madrid - 40 m
    1️⃣ Khimki - 33.3 m
    1️⃣ Milano - 31 m
    1️⃣ Fenerbahçe - 30 m
    1️⃣ Zenit - 26.7 m
    1️⃣ Anadolu Efes, Maccabi - 24 m
    1️⃣ Bayern - 23 m
    1️⃣ Baskonia, Olympiacos - 16 m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

L’Equipe’e göre EuroLeague takımlarının bütçeleri:

1️⃣ Barcelona - 41 milyon euro
    1️⃣ CSKA - 40.7 m
    1️⃣ Real Madrid - 40 m
    1️⃣ Khimki - 33.3 m
    1️⃣ Milano - 31 m
    1️⃣ Fenerbahçe - 30 m
    1️⃣ Zenit - 26.7 m
    1️⃣ Anadolu Efes, Maccabi - 24 m
    1️⃣ Bayern - 23 m
    1️⃣ Baskonia, Olympiacos - 16 m
    Tahmin ettiğimiz gibi hocam 30milyon euro bütçeli takım olduğumuz biliniyordu.Ancak Barcelona'nın Cska'yı geçmesi enterasan geldi.Efes Pilsen de giderek yükseltmiş bütçesini.Bayern'in geldiği nokta da enterasan.Adamlara basketbol aşılamak için kaç takla attılar.Pana'yı merak ettim ama listede yok.
    |
    |

Yine kötüyüz

|
    |
    Sanirim koçta ondan bir sey olmayacagini anladi,
    Westerman'in yerine acilen yeni ve duzgun bir transfer yapilmali.

|
    |

dribbble.com/TEHET | behance.net/TEHET | pinterest.com/TEHET
    Güneşin doğuşunu yakalayamazsınız. Yağmuru durduramazsınız. Suları durgunlaştıramazsınız. Havayı temizleyemezsiniz.
    Hayatta kalma arzusunu hafifletemezsiniz. Şartlar için pazarlık yapamazsınız. Çağrıyı göz ardı edemezsiniz. Neden isteyesiniz ki?
    Doğa evcilleştirilemez. Onu böyle kabul edin!
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj

En basta almayacakti.Paramiz bosa gidiyor.Birde buy out verildi bu adama galiba neden yani?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Legend_84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    502 Mesaj
    Bu takim play-off bile yapamaz yaziyorum buraya.Butun suc obraya yazar.Gitti doymus oyuncularla sozlesme uzatti.Bu takima ac adam lazim ac.

|
    |
  • Yarbay
    9770 Mesaj
    Kazanma alışkanlığını kaybetmiş , güveni kaybetmiş takım vardı yine ilk 3 çeyrek.
    Taraftar cok kötüydü. Takım taraftarı canlandırdı yine. Oysa tam tersi olmuyor muydu ?

|
    |
    |
    |
    mis gibi bir normal sezon maçı. futbol maçı yüzünden tam izleyemedim ama son çeyrekte düzgün oynamamız yetti.

|
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Binbaşı
    1382 Mesaj
    Salondaydım, Sloukas biraz oynayınca kazandık. Taraftar da iyiydi bence. İlk yarıda falan hakeme iyi baskı yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 9 Kasım 2019; 2:50:32 >
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yüzbaşı
    928 Mesaj
    Obradoviç maç sonu greg Monroe özel olarak 2 dk konuştu seneye greg Monroe fenere acaba mı

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: HunterInTheNight

Buralar Fenerbahçe kazandığında bomboş kalıyor, bu işte bir terslik var :)
    futbol maçından dolayı dün ki maç güme gitti biraz, takım da zaten bayadır kötü olunca millet futbolu tercih etti.
    |
    |

Pek onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Üstteki arkadaş da yazmış maca olan ilgi salonda yüksekti ve maç ayrıca şifresiz kanaldaydı.
    Bu tamamen anlayışla alakalı, düşene bir tekme daha atmak için sırada bekleyen o kadar adam var ki dün hepsi galibiyet gelince köşelerine çekilmişler.

|
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10872 Mesaj
    önümüzde ki hafta maçları güzel

real-barça derbisi ve fener-cska maçı. fener bu maçı da alırsa yükselişe geçecektir ama çok çok zor bir maç olacağı kesin. Dün ki gibi tek çeyrek oynamak asla yetmez.

|
    |
    Dün çalışıyordum, maçın sadece bir kısmına göz ucuyla bakma fırsatım olacaktı. Takım ne kadar kötü gitse de kıyamadım, bugüne bıraktım, sonucunu öğrenmeden tekrarını izledim biraz önce. İyi ki de öyle yapmışım Onun yerine iyi gittiği iddia edilen futbol maçına göz ucuyla baktım, o da doğru karar olmuş

Üçüncü çeyrek bittiğinde yine kırılma anında verdiğimiz bir maç olmuş herhalde diye düşünerek başladım son çeyreği izlemeye. Geçen sene maçlar yakın giderken "aldık bu maçı" psikolojisiyle izliyorduk, bu sene tam tersi oldu. Baktığınız zaman gerçekten ezildiğimiz maç yok gibi bir şey, ama bir şekilde bütün maçları vermeyi başardık bu sene.

Gereksiz olasılıklar üzerine düşünmeyi sevmem ama şu takımda Westermann olmasa, O'nun yerine Melli kalmış olsa nasıl bir senaryo olurdu diye düşünmeden edemiyor insan. Tahmin ediyorum galibiyet-mağlubiyet sayılarımız yer değiştirirdi.

Maçı kazandık ama temel eksikler çözüm bekliyor. Hayalet bir savunma yapıyoruz, kimse fiziksel temas istemiyor. Rakip oyunculara çok uzağız, ribauntlara girmiyoruz. Böyle olunca da canı isteyen potaya hücum ediyor, canı isteyen üst üste hücum ribauntlarını toplayıp basket yapana kadar hücum ediyor. Bu şekilde zaman zaman hücumda iyi oynadığımız bölümler de heba olmuş oluyor, çünkü binbir zorlukla bulduğun sayının karşılığını çok kolay bir şekilde potanda görünce motivasyonu kırılıyor takımın. Hücumda da ekstra yüzdeyle oynamadığımız sürece sıkıntı devam ediyor. Vesely ve Lauvergne döndüler dedik ama daha dönmemişler sanki, çok ürkek oynuyorlar, az bir fiziksel temasta siniyorlar hemen. Her ikisinden de maç başına 10+ sayı ve ribaunt gelmediği sürece toparlamamız çok zor.

De Colo ve Derrick Williams gibi harika oyuncuları takıma monte edemedik, inanılmaz gerçekten. Adamlar iyi de oynuyor. İşin üzücü tarafı takımın yaş ortalaması yüksek. Yoksa bu seneyi yakalım, 1-2 eklenti ve takım kimyasının oturmasıyla müthiş işler başarabiliriz derdim. Yazık oldu gerçekten, Obra'nın winner özelliği bile Fenerbahçe'nin cenabetliğinin önüne geçemedi. Geçen sene senelerdir oturtmaya çalıştığı sistem tam meyvelerini verecekken üst üste sakatlıklarla belki 2 sene birden yanmış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 9 Kasım 2019; 18:14:52 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,957
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.