Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 18.04.2024 19:30 | Beşiktaş Emlakjet Maçı (3776. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gökhanataç
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37743775377637773778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Derrick Williams uzun süredir katkı vermiyor. Malcolm neden alındı bilmiyorum. Lauvergne yok, Bobby yok, Melih yok, Ahmet yok, Westermann yok, bu gece özelinde Nunnaly yok. Arkadan gelen gençlerden umut yok. Bu takım nasıl maç alacak
    Obra resmen senin bu mesajını gördü hocam.
  • Bayadır yazmıyordum Westerman a hakaret edenmi yok eurolig oyuncusu değilmi diyenler bu maç size kapak olsun son defa obradoviç derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo, bravo, bravo. Obra için denecekleri ismail Şenol söyledi zaten. Bravo.
  • hala ama hala pota altında kocaman bir kara delik var. ilk yarı arka arkaya kaç teardrop yedik sayamadım. boyalı alan savunmasını oturtamazsak sadece üçlük yüzdesiyle bir yere kadar gidebiliriz.
  • nando de colo neden azıcık kendi inisiyatif kurtarmıyor arkadaş?

yahu sen de colosun oynasana, aksana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Obra resmen senin bu mesajını gördü hocam.

Alıntıları Göster
    Arada gözler telefona kaydı, donanımhaber'i açtı, benim mesajı görünce dur lan bench'te oturan daha zibille oyuncum var bir de onları deneyim dedi, ve sonuç ortada
  • westermann'ın form grafiği yükselmeye devam ediyor. umarım bu şekilde devam eder ve sorumluluktan kaçmaz. de colo da kendine gelirse maç sonlarını sloukas'a emanet etmek zorunda kalmayıp kendimize ciddi bir iyilik yapmış oluruz. yoksa kanser olmaya devam.
  • Bu takım sert savunmalara karşı sıkıntı yaşıyor. Acil çözüm şart. Yoksa bu sene hiç şansı yok.
  • sonuncu takım diye küçümsemeyeceksin ellerjnden geleni yaptılar hatta çirkeflik bile yaptılar. ilk yarı alba berlin efes'i evinde yeniyordu efes son saniye de bitirdi maçı.

hakemler yine kötüydü ama berlin'de de colo'ya steps çaldıklarını görünce maziye gittik bi :) o steps zamanında çalınsa...

westermann kurtardı bizi vesely ve datome ise idare etti de colo sloukas kalinic farkın yüksek olmama sebepleri. derrick ise bildiğin maça gelmemişti...

artık kaybetme lüksümüz yok. bu kadar top kaybı yapıp son 3 dkde maç çevirecek başka takım yok potansiyelimizi ortaya koymalıyız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milano evinde 20 sayı geride. Güzel iş

• Fenerbahce'nin 7. bitireceğini düşünüyorum.Bunu ta 7-8 hafta önce düşünüyordum. Belki Pana'yı da yakalar biraz zor ama..

• coobain kullanıcısına yanıt
    atmayın şu taşı :D

20lerden geldi milano
  • Bayern’deki İbrahimoviç takımını ayakta tutmaya çalışıyor ya Milan yakaladı. Yeni açtım maçı, son dakikalar heyecanlı geçiyor

• hayır playoff'a kalsak ne olacak peki?

takım umut vermiyor bana açıkçası. pota altı savunmamız böyle rezalet olduğu sürece zaten imkanı yok şampiyonluğun falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Bayern’deki İbrahimoviç takımını ayakta tutmaya çalışıyor ya Milan yakaladı. Yeni açtım maçı, son dakikalar heyecanlı geçiyor
    Adam vallahi de billahi de ibrahimoviçin kardeşi olsa bu kadar benzemez ya

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

Milano evinde 20 sayı geride. Güzel iş
    Ne şom ağızlıymışsın arkadaş ya

• Münih'in ne yaptığını anlayan varsa anlatsın şike yapsan bu kadar bilerek top kayıpları yapmazsın :D Son anlarda yapılan taktik faullerin taktiğini veren de uygulayan da ağır sorunludur net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Ne şom ağızlıymışsın arkadaş ya

Alıntıları Göster
    İnanılmaz yav Micov bi sal bizi be kardeşim

• Münih Euroleague'deki en leş takım olduğunu bugün de gösterdi, İbram çakması ile bir tane siyahi eleman kesinlikle beyinleriyle oynamıyor.Bizim takım top kaybetmede rekor kırdığı zamanlarda bile bu kadar kalitesiz top kayıpları yapmadı.Uzun zaman sonra ilk defa harcadığım zamana üzüldüm.Keşke bu yetenek fakirlerini görmez olaydım.
  • Fenerbahçe hala ilk 8 takimlarini yenecek basketbolu oynamiyor,Efes'e Barca'ya Real'e bu kadar top kaybetsen 20+ farki baglarlar

• 
Sayfa: önceki 37743775377637773778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.