Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 26.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3770. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.005
Cevap
213
Favori
2.068.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37683769377037713772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    mirotic i tutacak uzunumuz yok maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evettt artık barça maçını geçebiliriz.

iki takımı karşılaştırdığımızda, sezon başından beri ilk kez ritim bulduğumuz bir periyottayız. buna karşılık barça ise 1 numaradaki sakatlıkların da etkisiyle son 3 maçını kaybetti ve bariz bir düşüş içindeler. onlar için de bir hedef maçı olabilir bu.
    son olarak ilk maçta eli ensede bizle başşak geçerek smaç basan brandon davies sığırına da umarım gereken cevabı verebiliriz

• yıllardır barçaya karşı içeride dışarıda üstünlüğümüz vardı son maç yenildik sadece

sıradaki maçı alıp 15/15 gibi bir manyaklığın peşinde koşmalıyız

• kızılyıldız da dün gece yenildi. artık bu galibiyet çok daha önemli oldu bizim için. barçayı yenersek , kızılyıldız tekrar yenilse , valencia da yenilirse 8.sıraya yükseliyoruz.

barcelona'nin son 3 macini kaybetmesi oldukca korkutuyor. baskonia, efes ve maccabi maglubiyetleri onlari ciddi anlamda motive etmistir diye tahmin ediyorum. bir anda liderlik potasindan 3 galibiyet uzaga dustuler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Ocak 2020; 12:9:28 >
  • barcelona her macta uzun kalmaya calisiyor. fenerbahce'nin de pota altinda ne kadar sorun yasadigini soylemeye gerek yok. vesely asvel maçında çok diriydi. tam seviyesini bu maçta göreceğiz. bu macta vesely/lauvergne/thomas savaşa hazır olsun. barcelona'nin fenerbahce'de kısa 5 oynama fırsatını tanıyacağını pek düşünmüyorum.
  • Barca icin de Fener icin de cok onemli mesaj maci,umarim fener alir.

Umarim Mirotic'i JLo veya Williams ile savunmak gibi bir gaflete dusmez obradovic.Datome veya bitik de olsa Kalinic daha dogru olur,Mirotic paramparça eder yoksa

• Yerimizi aldık bakalım maç başlıyor

• 11 sayıyla başladılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 16 Ocak 2020; 20:52:34 >
  • Veselyi böyle aylarca bekliyoruz tam döndü derken erken faul problemine giriyor ya deliriyorum ya

• Melih
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    hocam Melih pek bişey yapmadı şimdiye kadar,1 faul 1 boş üçlüğü sokamadı sadece

Sloukas varken hücumlar 8 saniye kala falan başlıyor,tek perde ile pick&roll oynayabiliyosa oynuyor yoksa birebire kalıp saçma sapan bir şut deniyor veya birine bırakıyor bombayı
  • Kapadım maçı

• teknik faul pozisyonunda direk gördüm dedim ki Sloukas saçmalayacak,Delaney kafasına girdi

13 sayı fark varken gitti no-look pas attı topu kaybetti

Delaney geldi üçlük attı
  • çok kötüyüz ne savunmada ne de hücumda takım halinde değiliz hiçbir şey yapamıyoruz. barça hızlı hücumlarla, dış atışlarla farkı açtıkça açıyor
  • Deplasmanda Efes’ in ezdiği Barcelona’ ya şuan biz eziliyoruz. İnşallah toparlar takım.

• 2 defa özür dileyen yurolig yönetimi hiç samimi gelmiyor şu maçla birlikte. barça oyuncular inceden tıkır tıkır hatta bazen göstere göstere centilmenlik dışı faul yapıyor, hiç tık yok. saçma sapan oyuncuların anlayamadığı kararlar. ilk çeyrekte hakem mahvetti maçı bizim oyuncularda erken demoralize oldu.

toparlanmaya başladık fark 10'a indi.
  • Khimki, Real Madrid'e 3 çeyrekte tam 80 sayı attı. :S

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemler çok saçmaladı

• böyle çirkef bir takım görmedim. göstere göstere faul yapıyorlar hakemler de seyirci kalıyor. üstüne basket faulu de yediler. şaka gibi.
  • euroleague hakemleri türk hakemlerine bile eyyam öğretebilir.öyle bi Doğrama yapıyor herifler

Yeter be kaçıncı oldu bu

• 
Sayfa: önceki 37683769377037713772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.