Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 18.04.2024 19:30 | Beşiktaş Emlakjet Maçı (3769. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37673768376937703771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ana kadar alınan mağlubiyetler belki de bizim için olumludur.

Nereden baksanız 3-4 galibiyet alabilirdik.

Ama o durumda bir yerlerde sorun olduğu kabul edilir miydi, kadroya takviye yapılır mıydı, koç değişik şeyler dener miydi emin değilim

Umarım bu gece de kazanırız. F4, play off dışı kalmak başka, rezil olmak başka. Sonuna kadar savaşalım yeter ki.

Edit: Maç Bein Sports Haber'de şifresiz bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 14 Ocak 2020; 20:29:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

1.P 2 verip ardından maçın tamamını Fener kazanacak desem.

Alıntıları Göster
    Sloukas var diye 2 demiştim ama 1 bitti.
  • De Colo’yu izlemek ne büyük keyif be, ah geçen seneki Fenerbahçe’de olacaktı bu adam. Itoudis çok verimli kullandı O’nu, biz de rolünü doğru belirlersek arada kötü göründüğü kısımlar da azalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Obradovic istifa lan istifa. Bu Sloukas'ı oynattığın sürece tepkiliyim sana.
  • maç sonu 20 fark atar Fenerbahçe
  • Tam takım, oyunu bilen adamlar sahada olunca Sloukas da şovunu yapıyor Ne güzel be, özlemişiz takımın bu hallerini

• Barcelona maçı sezonun özeti olacak gibi şu an takım iyi O maç çok krtik olacak

• Akıyo bu akşam maşallah.
  • Üçüncü çeyrekte sayımız yok, takım yine ebleh ebleh bakıyor. Fener’i dövmek de serbest olduğu için hakemler de ortak oluyor Asvel’in geri dönüşüne.

Toparlamak lazım, biz Barça’ya yenildiğimiz için bu durumda değiliz, asıl bu maçları kazanmalıyız.

Derken Derrick çıkardı potaya vurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 14 Ocak 2020; 22:12:55 >
  • Pozisyonu izleseler Payne'i 2 sportmenlik dışından atmaları gerekecekti, izlemediler.
  • James "Striker" Nunnally!
  • baya kolay bi galibiyet aldık. iyi de oldu fazla yorulmadık

şuan barça maccabi karşısında deplasmanda ecel terleri döküyor, maccabi zorluyor. kendi sahasında zaten hiç kaybetmemiş bu sezon. yani karşımıza bize göre daha yorgun bir takım çıkacak perşembe günü

barça maçına odaklandık artık bakalım
  • nando öyle bir oynuyor ki ekran başından sanki hiç çaba sarf etmeden sayı atıyormuş hissiyatı yaşatıyor. gerçekten garip bir adam.
  • Burada yazılanlara göre Vesely sezonu kapamıştı, yerine adam alınmayınca da bu sene gitti diyordum ama bayağı sağlam döndü.

Birtakım problemler devam ediyor ama takım iyi ışık veriyor. Gelecek Barça maçını alırsak iyiden iyiye havaya gireriz ama olmazsa da bence elzem değil.

İkinci yarı Real, Barça, Efes, CSKA maçlarından birini alsak yeterli benim için. Asıl önemli olan vasat takımlara yenilgiler son bulsun, deplasmanda da olsa yenip geçmeliyiz. 13-14 galibiyet büyük ihtimal play-off anlamına gelecek, ilkini aldık.
  • Yazılacak çok şey var Fenerbahçe gibi oynadık Obradovic'in istediği düzen oturmuş gözüküyor amma velakin hakemler içine etti maçın. Euroleague bu sene üzerimizde bir şeyler deniyor olmalı. Adam topla bildiğin yürüdü o 3 dangalak taraftarın tepkisine bile bakmadan devam ettirdi. Bence taraftar olarak her maç sonrası yapılan hataların videolarını birleştirip sosyal medyada yayınlamalıyız bu hatalar Barça gibi bir takım ile oynarken yapılsa 20 sayı farkı kapatırlardı.

• Burada Obradovic'e laf eden bazi kimseler vardi. Onlara iyi kapak olmustur sanirim bu mac.

Adamin ne Sirp milliyetciligini ne bunamisligini biraktiniz. Ayip be ayip!

Baskan olsam su adamla 10 sene daha sozlesme imzalardim bu mactan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Burada Obradovic'e laf eden bazi kimseler vardi. Onlara iyi kapak olmustur sanirim bu mac.

Adamin ne Sirp milliyetciligini ne bunamisligini biraktiniz. Ayip be ayip!

Baskan olsam su adamla 10 sene daha sozlesme imzalardim bu mactan sonra.
    Sloukas... nefret ediyorum
  • Maccabi barça karşısında 71-59 önde. Son 9 dk kaldı

Barca arka arkaya 3. yenilgisini alabilir.

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    obradovic'e asla laf etmedim ve sırp milliyetçiliği yapıyor diye eleştirmedim ama şunu kabul etmek lazım ki bazen oyuncuları kenarda unutuyor veya bazen bazı oyuncularda gereksiz ısrar ediyor. bkz. sloukas'ın sattığı maçlar.

edit: sloukas'ın değerli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum ama bazen beynini aldırmış gibi oynadığı dönemler oluyor ve bu dönemlerde gereksiz ısrar etmek herkesi yıpratıyor bence. öyle anlarda sloukas soğukkanlı olamıyor veya kendini maçın içinde toparlayamıyor. ben daha şahit olmadım yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 14 Ocak 2020; 23:48:38 >
  • maccabi-barça maçı bitmek üzere, maccabi aldı maçı.

barça arka arkaya 3.mağlubiyetini almış oldu bu maç ile

Fener maçına çok bilenerek çıkacaklar zira aşırı derecede galibiyete ihtiyaçları var artık.

İşin Avantajı fenere göre bugün daha fazla yoruldular.

Şu mirotiç ve delaneyi tutabilirsek barça ya arka arkaya 4. Mağlubiyetlerini yaşatacağız umarım.

• 
Sayfa: önceki 37673768376937703771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.