Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3723. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
85.000
Cevap
213
Favori
2.068.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 37213722372337243725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • De Colo Barça ve Asvel maçında yokmuş barça maçı için az da olsa olan umutlar söndü
  • De colo ve westermann Barça ve asvel maçlarında yokmuş

Oraya iki yenilgi daha yazınız efem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barcelona maçından umudum yoktu zaten. ama bugün asvel efes maçını izleyince asvel maçından da umudumu kesiyorum. Adamlar gayet iyi oynuyor ve çok hareketli enerji dolular. bize çok ters gelecekler diye düşünüyorum.

• Bugünkü çoğu maçı takip ettim Euroleague bambaşka bir şeye evrilmiş beyler. Umarım bunu böyle sürdürebilirler. Çift maç haftaları geniş kadrolar için ileride avantaja dönüşecek sadece sahada değil rotasyon planlamalarıyla ve stratejileriyle de maç kazanılır hale gelecek Fenerbahçe düzlüğe çıksın 2. devre rotasyon işini uygulayacaklardır.

• İlk 9-10 sıradaki play off takımları aldı başını gitti biz de el sallıyoruz beyler kendimizi kandırmaya gerek yok bu sene başlamadan bitti bizim için.
    Şu lanet olası fikstürün baskısını kaldıramadı takım iyice şovmen nba e çevirdiler Euroligi 3 maç dışarda 5 maç içerde bu ne lan Avrupa bu mu ? Bu seneye kadar hiç böyle rezil fikstür ayarlaması görmemiştim. sadece bizim için değil baskonia gibi 2-3 takımda bu saçmalığı yaşıyor. İstanbula sadece gezmeye geliyor takım resmen. Sürekli kaybedelim diye ülke ülke dolaşıyoruz. Diğer takımlar gibi normal iç dış fikstür olsaydı büyük ihtimal ilk 10 haftayı 4-6 ya da 5-5 gibi bir durumda geçerdi bu takım. Yine kötü ama play off a yakın olacaktık. şimdi sadece 2 galibiyette sonuncuyuz bildiğin.(barca ve asvel deplasmanlarını kafadan yenilgi yazdım zaten oralardan çıkmamıza imkan yok.)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

İlk 9-10 sıradaki play off takımları aldı başını gitti biz de el sallıyoruz beyler kendimizi kandırmaya gerek yok bu sene başlamadan bitti bizim için.
    Şu lanet olası fikstürün baskısını kaldıramadı takım iyice şovmen nba e çevirdiler Euroligi 3 maç dışarda 5 maç içerde bu ne lan Avrupa bu mu ? Bu seneye kadar hiç böyle rezil fikstür ayarlaması görmemiştim. sadece bizim için değil baskonia gibi 2-3 takımda bu saçmalığı yaşıyor. İstanbula sadece gezmeye geliyor takım resmen. Sürekli kaybedelim diye ülke ülke dolaşıyoruz. Diğer takımlar gibi normal iç dış fikstür olsaydı büyük ihtimal ilk 10 haftayı 4-6 ya da 5-5 gibi bir durumda geçerdi bu takım. Yine kötü ama play off a yakın olacaktık. şimdi sadece 2 galibiyette sonuncuyuz bildiğin.(barca ve asvel deplasmanlarını kafadan yenilgi yazdım zaten oralardan çıkmamıza imkan yok.)
    Fikstür dezavantajı bizim avantajımız oldu . Bu takım Zalgiris’e bile evinde önde olduğu aldığı maçı vermişti o derece kötü durumdayız . Eğer ki normal fikstür veya içerdeki maçlarımızın daha fazla olduğu fikstür olsaydı o zaman işimiz bitmişti . Bu takım geçen sene hiç deplasman sorunu yaşamadı bu baskıyı kaldırabiliyordu . Takımın şu an sorunu keşke sadece deplasman olsaydı ama maalesef değil kendi içimizde çok kötü haldeyiz . Euroleague bize bilmeden büyük bir iyilik yaptı .

Barcelona ve Asvel maçlarından sonra takımımız için her şey yeniden sıfırdan başlayacak yükselişe geçeceğiz .

• Bu maçın alınması lazım. Barcelona sıkıntılı takım aslında. Su aralar iyi değiller ve çoğu kişi şampiyon diyor ama çeyrek finallerde elenirlerse hiç şaşırmam. Hele hele Milano Asvel bu oyunlarına devam ederlerse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melih'i ve Sloukas'ı birebir oynarken izlemek o kadar eğlendiriyor ki beni
  • Takımın haline bak rezil herifler .

Sırasıyla Vesely,Datome,Sloukas yeni kontratlarını yapanlar bu takımın oluşumuna ihanet etti.Kaç yıllık emek bu 3 kararla hiç oldu resmen , eskiden sonlarda gezerdik bu şekilde yine oraya döndük .

Joffrey mevzusu bi hatadır olabilir ancak yukardaki şahislarda bariz düşüş varken kontrat imzalandı .
  • Vesely ve datome bitmiş. Çakmaları mı oynuyor diye merak ediyor insan. Lauvergne ise klasik kazma.

• Gayet basit olmuyorsa GS ,BJK gibi küçülmeye gitsinler.. bizde umut falan edip maç izlemiyelim..Yazık paraya..Obra nın umutsuz bakışlarını gördükçe kahroluyorum. ne oldu bu takıma ? Melli ve Guduriç bu kadar değerlimiydi? Ama heyecan filan da kalmadı ,sinirlenmiyorumda.. öylesine sokak basketbolu izliyorum.. Bazen çaresizlikten karpuz atışlarına gülüyorum..Oynuyor muş gibi yapmalarına acıyarak izliyorum..O gitsin bu gelsin de değil olay.. De colo yu istemiyorlar gibi bir şeyler duydum ama.. Dedi kodu da olabilir.
  • işimiz zor arkadaşlar play off bile zor 8 inci sırada gireriz.takıda bir sinrji yok katkı gelmiyor datome hepten bitik seneye muhakak şütör alınmalı 2 senedir şütörsüz oynuyoruz
  • Takimda istek adina hiçbir şey kalmamıs, F4 adayi takimi onüne gelen madara ediyor, kimse kalkipta decolo yok falan demesin o oynasada kaybedecegizimizi herkes biliyor,
    Bu sezonu en az hasarla atlatip Obradovici takimda tutup Cska'nin yaptigi gibi onumuzdeki sezon kadroda çok köklu degisiklikler yapmamiz şart !

• kemalege2000 K kullanıcısına yanıt
    de colo olayı tamamen dedekodu.westerman yerine siyayi delici bir atletik guard alınmalıytı orda buyuk hata yaptık
  • Valla tükendik bittik artık ya

Büyük ihtimalle maçı kapatıp uyucam

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    cska maçında açıkça koç sinyali verdi revizyon yolda bazı oyuncular oynamak istemiyor demeçi vermişti.
  • Rekor fark yiycez gibi görünüyor..Oynamak istemeyen oyuncuları almasın kadroya..
    B takımıyla çıksın..Yeni gençlere şans tanısıngelişme de yok çünkü..Her gün daha kötüye gidiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalege2000 -- 21 Kasım 2019; 0:12:23 >
  • bugün hack-a-fener yapmak mantıklı barca adına

obra:rica etsem savunma yapabilir misiniz lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lüzumsuz Adam -- 21 Kasım 2019; 0:12:44 >
  • Takım mental olarak berbat vaziyette

Serbest atışlar 9 da 0

Bu sene playoff hayal

• berbatız berbat
  • 
Sayfa: önceki 37213722372337243725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.