Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3714. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84.977
Cevap
213
Favori
2.067.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
82. Sırada  bugün en iyi #26
Sayfa: önceki 37123713371437153716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fener allah belanı versin başka bir şey demiyorum ya

yaktı paramızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Datome ilaç gibi geldi takıma.
    ne ilaç ama son 50 sn de aldı verdi maçı rakibe.onun yaptıgı hatayı kolejliler yapıyor ancak.

elindeki topu elma şekeri alır gibi cekip aldılar italyadaki köyüne dönsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özel bir uğraşla maçı verdik. Yazık gerçekten...

• Bu takım kondisyonuyla birlikte beynini de yitirmiş. Sıradan tahincioğlu takımı olmuş, eurolig e yakışmıyor.
    İzlemek sinir stres sağlığa zarar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bianconera kullanıcısına yanıt
    Valla ben de gözlerime inanamıyorum artık ne diyeyim bilemiyorum ki... Bu kadar da olmaz yahu.
  • yav ben kaç gündür yazıyorum obra vs değil takımda kaliniç datome westerman çöp oğlu çöp artık neşterin vurulması lazım ama yok ilginç gerçektende..
  • Kaybedilen maçların etkisi, kazanma stresi derken bu maçın sonu böyle oldu.Normal giden bir periyot olsa böyle son hücum kullanmaz bu takımın oyuncuları.

Öyle veya böyle bu takım Play-off yapar ama asıl sıkıntı henüz sezon başında çok efor verdi.Dinlenerek gitmesi gereken takımların böyle ekstra efor vererek maçlar yapması sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Bu takım kondisyonuyla birlikte beynini de yitirmiş. Sıradan tahincioğlu takımı olmuş, eurolig e yakışmıyor.
    İzlemek sinir stres sağlığa zarar
    gecmiş yılların efes ine dönmüş takım.Enkaz bu takım bu seneyi gecelim acilen yenilenmeli kadro.

• Şaka gibi ya. 40 saniyede verdiler maçı. Toparlanır takım ama ilk sekize girer miyiz bu oyunla zor.

• Hem takım yendi hemde kupon tuttu para kazandık derken tuvaletten geldik meğer donumuza etmişiz.

Nasıl oldu bu ya????
  • Sloukas efendiyi tebrik ediyorum yine çok kritik bir son topu elinde tuttu tuttu ve batırdı. Yeter artık arkadaş şu adama kullandırtmayın işte böyle kritik son topları. Bugüne kadar ne zaman bu adam böyle kritik toplarda iş yaptı? Datome kadar en az Sloukas da suçludur.
  • bedavadan maçı verdik bir hatadan kaybettik takımda çok iyi şütör oyuncular lazım
  • Şaka gibi, Kazanmamız gereken maçı elimizle verdik. Ön alan baskısıyla maçı aldı adamlar. Son 1 dakika 46 sn’ de 10-0 seri yaptılar. Grigonis denen adamı maçın adamı yaptık. Takım bu sene hiç iyi başlamadı. Ne zaman toparlanırız bilmiyorum. Bir şekilde kendimizi playoffa atmamız lazım.

• Bir takım nasıl bu kadar oyun anlamında karaktersiz hale geldi anlamak zor. Değişim zamanı geldi sanırım. En iyiler bile sürekli aynı yerde kalmaz.

• Kendimize yenildik .. Geçen yıl futbol takımı neyse ,bu yıl basketbol takımı bu misyonu üstlenmiş..Beni üzemiyecekler.. Canları cehenneme ..Euro ları doldursunlar gitsinler.. Sorumlusu da yok bu işin? Hiç kimse şu bu demiyor.. Dünya şampiyonasından enkazları geldi ama diğper takımlarda da aynı durum var.
  • Sloukas,Vesely ,Lougverne yerinizde olsam geceleri uyku tutmaz . DE colo ve Derrick bu zorlu dönemde hep parlayan 2 adam ,ikiside yeni alınan 2 adam . Tesadüf mü bu ?
  • ben de colo olsam ilk uçakla giderim valla. adamın emeğine yazık oluyor her maç.
  • Yenildik ve berbat durumdayız. Bahanesi olamaz ama hakemler de son zamanlarda kritik pozisyonlarda bizi doğruyor gibi. Baskı yediğimiz Datome'nin kaptırdığı pozisyonda De Colo ile rakibin mücadelesinde faul yok mu? Spiker ve yorumcu da bir şey demedi ama maçı o pozisyonda kaybettik ve bana göre açık faul, rakip koluyla direk itiyor De Colo'yu.

Senelerdir burada yazıyorum, daha önce Euroleague şampiyonluğunu kaybettiğimiz maç dahil hakem hakkında pek konuşmadım ama bence bu gece o pozisyonu kötü atladılar.
  • 
Sayfa: önceki 37123713371437153716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.