Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | 2020 Sezonu Euroleague-TBL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir Kullanıcı, 12 Masaüstü Kullanıcı
74.061
Cevap
212
Favori
1.630.795
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu | 2020 Sezonu Euroleague-TBL
Giriş
    1160 Mesaj
    Takımımız pota altındaki büyük eksiğe rağmen 10 sayı gerilere iki kez düşmesine rağmen maçı bırakmadan pes etmeden iyi oynadı . Son 3 dk kala skoru eşitlemeyi başardığımızda öne geçebilsek maç bize gelirdi ama olmadı sağlık olsun . Her cümlemde bu sağlık olsun kelimesini kullanacağım bizim için şampiyonluk için en önemli kelime SAĞLIK takımımızdaki oyuncularımızda bu olsun sağlam olsunlar . Takımda evet bazı isimlerin gitmesi lazımdı ama şimdi burada havayı bozmamak için takımda bazı oyuncuları sezon bitene kadar kötülemek istemiyorum . De Colo ve Williams müthiş oynadılar kendilerinden bekleneni daha şimdiden verdiler gerçekten Euroleague’in en iyi ikilisi olabilirler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı:

bu kafayla final 4 yapamıcaksınız görürsün.

nbade de kobe fanıysan lebrondan nefret etmen lazım yorumlarını okudum. lebronlu lakerstan da bir bok olmayacak ayrıca. belli ki genç ve amatör bir kardeşimizsin. basketboldan anlamıyorsun daha öğrenecek çok şeyin var. çoğu fb taraftarı anlamıyor gerçi kuru gürültü...

fbye dönelim, bu takım eski caydırıcı savunmayı yapamıyor. hep bir sakatımız var bahanesi. koca takım tek oyuncuya bakamaz yedeklerin de iyi olacak. şu an net olarak real, efes, cska fbden iyi takım ve barca, pana, khimki, milano, bayern gibi takımları bile yeneceği garanti değil fbnin. hala kesin şampiyonuz, final four len, ligin başı değil sonu önemli len (sanki her finali kazanıyor gibi...)

fbnin oyununda ciddi düşüş var. sloukas ve diğer oyuncular çöp. bir tek d williams de colo ile olmaz. kariyerine lafım yok ama obradovic bile formsuz. bu gidişle ergin atamanın efesi de real madrid de daha çok yener bu takımı. taş gibi takım olacaksın, defans yapıcan rakibe attırmayıp sen her attığını sokacan. sakatın varsa yerini dolduracak oyuncu alcan. takım oyunu eskisi kadar güçlü değil. dün real dinlene dinlene yendi bu sonradan görme basket taraftarı fbliler zorladık yhaaaa diyor. komedi.

Alıntıları Göster
    sınırsız ban tam isabet olmuş

2 sayfadır bu adamın boşa sıkmalarını okumak zorunda kalıyorduk.

fb euroleague'in manchester city'sidir.

şampiyon olamasak bile biz buraları oynamayı en iyi bilen takımlardan biriyiz. Takım olarak en iyi oynayan biziz. Oyuncular değişiyor ama sistem hep aynı kalıyor

son 2 senedir udoh'un yerini doldurma problemimiz olmasa veya uzunların sakatlık sorunları olmasa bu takım son 2 sene de şampiyon olabilecek en iddialı takım olurdu.

kupa kazanırız veya kazanmayız ama euroleague basketbol oyununun amirallerinden biriyiz belki de en iyisiyiz.

maçları sıkı sıkıya takip etseydiniz anlardınız( takip etmediğinizi varsayıyorum çünkü boş yapmışsınız yorumlarınızda tabiri caizse) , sisteme bağlı olarak oynayan, adeta bir çark gibi birbirine geçmiş taktiklerimizle bu işin en baba oyunlarından birini oynuyoruz senelerdir obra saolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 4 Ekim 2019; 17:12:24 >

• Yarbay
    2218 Mesaj

|
    |
    Realblackst kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Yarbay
    2950 Mesaj

Fake hesaplara cevap vermeyin, geldikleri gibi giderler. Arap sermayesinin takımıyla bizi bir tutma:D Fenerbahçe, Fenerbahçe'dir. Obradovic'in ilk basın toplantısındaki sorulan saçma soruyu aklıma getirdin. Adama size basketbolun Mourinho'su diyorlar dediler. Obradovic'in cevabı:"My name is Zeljko Obradovic". Mourinho daha yardımcı hocalık yaparken Obradovic'in Eurolig şampiyonluğu vardı.

https://www.youtube.com/watch?v=uwsJxLaxMmQ&lc=z122hhxpbxblenj4o04ci1aoozuwg5bgoeo

Basketbolun Morinho’su şu kişi. Kendisi öyle diyor:D
    https://www.basketbola.com/ergin-atamandan-flas-aciklamalar-ben-basketbolun-morinhosuyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Sobotka -- 4 Ekim 2019; 19:21:30 >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

sınırsız ban tam isabet olmuş

2 sayfadır bu adamın boşa sıkmalarını okumak zorunda kalıyorduk.

fb euroleague'in manchester city'sidir.

şampiyon olamasak bile biz buraları oynamayı en iyi bilen takımlardan biriyiz. Takım olarak en iyi oynayan biziz. Oyuncular değişiyor ama sistem hep aynı kalıyor

son 2 senedir udoh'un yerini doldurma problemimiz olmasa veya uzunların sakatlık sorunları olmasa bu takım son 2 sene de şampiyon olabilecek en iddialı takım olurdu.

kupa kazanırız veya kazanmayız ama euroleague basketbol oyununun amirallerinden biriyiz belki de en iyisiyiz.

maçları sıkı sıkıya takip etseydiniz anlardınız( takip etmediğinizi varsayıyorum çünkü boş yapmışsınız yorumlarınızda tabiri caizse) , sisteme bağlı olarak oynayan, adeta bir çark gibi birbirine geçmiş taktiklerimizle bu işin en baba oyunlarından birini oynuyoruz senelerdir obra saolsun.

Alıntıları Göster
    obradovic nasıl bir basketbol oynatıyor ki hep başarılı oluyor oyuncular ne kadar etkili başarısında?
    |
    |

• Yarbay
    2218 Mesaj
    bugünkü maç baya iyiydi Obra bildiğin takıma stress testi yaptı 3. çeyreği yedeklerle geçiştirdi geriye düştük iyi ki düştük o anda canlıdan fbye girdim 1.80 oran temiz :d

ardından son 2 dkye kadar başbaşa gitti. obra neler yapılabilir denemeler yaptı. Nande De Colo çıktı tek başına sırtladı takımı. 5 final four oynadık bence bu adam bizde olsa en az 3 Euroleague alırdık adam seri katil gibi üçlük atıyor :D müthiş. bu sene de colo gelmese bu sakatlarla madara olurduk onu da anladım.

Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
  • Yarbay
    3975 Mesaj

benim uzunların ikisinden de ümidim yok, keşke sağlam döneceklerine güvenebilsem de bu sene kupa kesin bizde diyebilsem. açıkçası vesely antrenmanlarda bile gözükmediği için sıkıntı büyük gibi geliyor bana.
    |
    |
    elonardo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -

Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Er
    4 Mesaj
    Sloukas Denizbank reklamında bile top kaybı yapıyor

Orijinalden alıntı: elonardo

bugünkü maç baya iyiydi Obra bildiğin takıma stress testi yaptı 3. çeyreği yedeklerle geçiştirdi geriye düştük iyi ki düştük o anda canlıdan fbye girdim 1.80 oran temiz :d

ardından son 2 dkye kadar başbaşa gitti. obra neler yapılabilir denemeler yaptı. Nande De Colo çıktı tek başına sırtladı takımı. 5 final four oynadık bence bu adam bizde olsa en az 3 Euroleague alırdık adam seri katil gibi üçlük atıyor :D müthiş. bu sene de colo gelmese bu sakatlarla madara olurduk onu da anladım.
    obradovic nasıl bir basketbol oynatıyor ki hep başarılı oluyor oyuncular ne kadar etkili başarısında?
    |
    |

eğer aynı reklamdan bahsediyorsak orada top kaybını vesely yapıyor

|
    |
    tkart1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -

Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Binbaşı
    1347 Mesaj
    Arkadaşlar ayın 17'sindeki Baskonia maçına gitmek istiyorum. Şimdi bu basketteki bilet sistemi değişti mi? En son Passolig'e bağlanacak falan diye duymuştum, son durum nedir? O maça nasıl bilet alabilirim?

Ve hazır yazmışken söyleyeyim 2 kişilik bileti olan varsa gişe fiyatından devir alabilirim.

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Er
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sroad

eğer aynı reklamdan bahsediyorsak orada top kaybını vesely yapıyor

Alıntıları Göster
    Doğru vesely yapıyormuş ben yanlış görmüşüm

|
    |

Orijinalden alıntı: Fulton

Arkadaşlar ayın 17'sindeki Baskonia maçına gitmek istiyorum. Şimdi bu basketteki bilet sistemi değişti mi? En son Passolig'e bağlanacak falan diye duymuştum, son durum nedir? O maça nasıl bilet alabilirim?

Ve hazır yazmışken söyleyeyim 2 kişilik bileti olan varsa gişe fiyatından devir alabilirim.
    Evet tüm maç biletlerimiz PASSO üzerinden satışa sunulacak . Biletler şu an satışta değil satışa çıktığı zaman oradan alabilirsiniz .

|
    |

Avrupanın en iyisi dönüyor

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D.

Fenerbahçe Beko’nun Belgrad kafilesine, takımla çalışmalara başlayan Jan Vesely de dahil edildi.

Avrupanın en iyisi dönüyor

Uzun süredir beklediğimiz haber geldi, 2-3 hafta form tutması sürer diye düşünüyorum. Bu sırada kalinic, datome ve sloukas da istenen kıvama gelirse Kasım ortasında istediğimiz takımı görürüz.

|
    |

|
    |
  • Yarbay
    10785 Mesaj
    veselyin bacağı kaynamış sonunda
    |
    |
    Vesely dönüyorda ne kadar hazır dönecek orası meçhul. Bence takımın tamamının form tutması kasımı bulur. Şuan için formda iki oyuncumuz var DE COLO ve Williams. Sakatlık felan başımıza bi bela gelmese bari bu yıl.
    |
    |

bugünde derrick williams reis +30 dakikayı görür mü acaba

geçen hafta bu arkadaşın fenerbahçe forması ile ilk euroleague maçında hem de real madrid'e karşı oyundan çıkmadan maçı bitirmesi hem arkadaşın kendisine hem de tüm basketbol alemine derin bir mesajdır.

2,20 lik tavares, randolph, mickey'e karşı tek başına savaştı.
    yetmedi üzerine double-double yaptı.
    hırsıyla, enerjisiyle, yenilgiyi kabullenmemesiyle en çok alkış toplayan oyuncu oldu.

zira ben obra'nın ben 40 dk bir oyuncuyu sahada tuttuğunu hiç hatırlamıyorum; ekpe dili dışarda bazen kenara gelirdi ve en fazla real madrid play-off serisinde sahada kalmışlığı vardır ekpe'nin diye tahmin ediyorum çünkü hatırlanacağı üzere vesely seride sakattı.

bakalım bugün neler yapacak williams ve de colo ikilisi

vesely'de uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Bugün tam kapasite oynamasa bile katkı sağlayacaktır inşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 10 Ekim 2019; 18:42:44 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Vesely ilk 5’de, bakalım nasıl dönmüş.

|
    |
son dakika
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.