Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 18.04.2024 19:30 | Beşiktaş Emlakjet Maçı (3518. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: gökhanataç
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35163517351835193520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kupa bizim salonda kalkar, daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-586DEFFE5

Maçı veren Bobby oldu yalnız
    Yazmayacaktım ama belki bilmiyorsunuzdur diye yazayım dedim hocam. Alıntıladığınız şahıs trolldür, futbol bölümünde yeterince trollük yapmakta, kendisi Obradovic'e falan laf söyleyen troll bir arkadaşımızdır. Futbol bölümünde ağır Aykut Kocaman fanboyluğu yapıp ortalığı karıştırdığı yetmiyor, bunun hıncını burada Obradovic'e laf atarak aklınca çıkarmaya çalışıyor. Önceki mesajlarını da incelerseniz anlarsınız. Şahıs zaten bende blokluydu konuya girip sizin alıntınızda gördüm mesajını ve bilgilendirmek istedim sizi. Yani onun o mesajı yazma amacı farklı siz iyi niyetle cevap vermişsiniz.
  • Wanamakeri neden barcaya kaptırdınız.en azından benchden gelip katkı sağlardı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koç_hisarlı

Wanamakeri neden barcaya kaptırdınız.en azından benchden gelip katkı sağlardı.
    yalan o haber
  • Maçın tekrarını bugün izleyebildim. Bugünkü maç sırasında da çalışıyor olacağım onu da 2 güne izlerim Digiturkplay'e bu ay neden para ödedim bilmiyorum

İlk maçtan sonra Tofaş oyuncularına burada giydirmiştim ama ağır olmuş. Gayet düzgün adamlar, kolej takımı havasında heyecanla bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. İlk maç finalde olmanın ve daha önemlisi Avrupa'nın en önemli takımlarından birisi karşısında oynamanın verdiği heyecanla arada saçmalamışlar, çok belli. Finalde karşılarında biz olmasak kendi oyunlarını oynayıp muhtemelen kim gelse şampiyon olurlardı, bizim ismimiz bile ellerinin titremesine ve ne olup bittiğini anlamadan serinin 2-0'a gelmesine yetti.

Ben ilk maçtan sonra Barış Ermiş'in röportajını izlemiştim ve Fenerli olmama rağmen kendisi adına utanmıştım. Daha ilk maçtan teslim bayrağını çekmiş, TV'deki elemanların da gazlamasıyla ezik ezik konuşuyordu. Biz bu sene Bogdan gibi bir oyuncumuz olmadığı için maç kaybetme riski yaşıyoruz, yeter ki karşı takım kararlı bir şekilde üzerimize gelsin. Tofaş'ta maçı kazanınca misyonunu tamamlamış havası var, 4. maçı alırız diye düşünüyorum. Umarım çok uzatmadan 5. maçta bitiririz işi.

Maçtan sonra sorular soran spiker bayan vardı. Soruları kendileri mi seçiyorlar yoksa verilmiş soruları mı okuyorlar bilmiyorum ama adına utandığım biri de oydu. Çok malca sorular soruyordu karşısındaki ne diyeceğini şaşırıyordu. Bu sefer erkek bir spiker vardı, çok daha yerinde sorularla güzel röportajlar yaptı.
  • Erkek basket maçlarında oyuncu bazında çok bilgim yok ama kardeşim, serbest atışları kaçırmayacaksın, Datome olsan bile.

Hakemler yine hoş değil: Brad giderken adam dizini çıkarıyor ama görmüyorlar.

Vesely'nin bastığı smaç basket faul, onu da görmüyorlar.

Ne diyelim, bu maçı mutlaka almamız lazım.
  • o değilde obra reis çok garip ama bu seneki final four yarı final ve final maçında şuan sahip olduğu sinir ve heyecanın yarısına sahip değildi. Ama iş tahincioğlu finaline geldiğinde aşırı bir istek ve heyecan dolu.Yine bildiğimiz obra gibi sürekli pancar surat oluyor

la bu adam euroleague finalde niye böyle değildi ?
  • 2. yarıya yetiştim, işler fena gitmiyor gibi.
  • Gecen mactaki gibi. Gene erken 5 ledik. Adamlar yine 0 faul.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakemler oyunu çok baltalıyor.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kendi ülkesinde diye stres ve heyecan yaptı bence ondan öyleydi orada. 4'lü final öncesi Belgrad da oynanacak final den önce koç heyecan yapar mı diye düşünmüştüm ve maalesef öyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 11 Haziran 2018; 22:28:48 >
  • Wana işi bitirdi, mucize olmazsa bu maçı da seriyi de bitirdik bu akşam. Evimizdeki maçta şampiyonluğu kutlarız güzel oldu böyle.
  • Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    Renktaş erken daha bence. Kalan 8:33 dakika her şey olabilir.
  • Datome yetişti
  • Oha o ne üçlüktü
  • asndbasdfhg Dixon napıyon
  • neyse bu maçı da aldık kupa istanbula...

• Şimdi sıra geldi şampiyonluğa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 11 Haziran 2018; 22:52:41 >
  • Dikkatimi şu çekti: Son dakika içinde attığımız üçlükten sonra maçı kazanmamız garantilenmişken ve Ali Koç başkan bile yavaşca alkışlarken, TFF başkanı ki bu maça ne neden geldiği anlaşılamadı, başını öbür tarafa çevirdi.

Bu maça geldin de Hido, yine başkanın olduğun Bayan basket maçının Metro Enerji'de oynanan ve kupanın da hazır bulunduğu maça neden gelmedin?

Bread money.
  • 95-77 yendik deplasmanda. hücumda müthiştik bugün. datome reis de mükemmel oynadı
  • 
Sayfa: önceki 35163517351835193520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.