Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3516. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.976
Cevap
213
Favori
2.067.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35143515351635173518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 sayı farkla yendik.tarafar çok çoşkuluydu.şu şampiyonluk gelsinde biraz trasferlere odaklanalım.
  • oha 103-63 yenmişiz la tofaşı izleyemedim. tekrarına bakayım gece. nasıldı bugün taraftarımız ?
  • Tofaş'ı yendik birileri hemen başladılar Tofaş kimin diyerek imalar da bulunmalara. Yazık cidden bunlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Tofaş'ı yendik birileri hemen başladılar Tofaş kimin diyerek imalar da bulunmalara. Yazık cidden bunlara.
    İyi ki Ali Koç geldi, gelmeseydi TOFAŞ'tan 50 sayı fark yerdik maazallah Çatlasınlar, patlasınlar.
  • Biraz abarttık galiba, tofaşın 2 tane mal oyuncusu yüzünden maçın seyir zevki kalmadı. Ama biz tofaşı normal sezonda da en kritik maçta 20 sayıyla yenmiştik...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen. Son 3 yılın Final Four Finalisti ve lige de ambargo koymuş Fenerbahçe'nin galiba Tofaş'a yenilmesini bekliyorlardı. Koç ailesi illa bir şey yapacak olsa bu seriyi en son 18 yıl önce final oynayan Tofaş'a kazandırmaya çalışırdı.

Bu Gs ve Bjk kıskançlıktan ne diyeceklerini şaşırdılar.
  • bir yanda taraftarıyla tezahürat yapan başkan Ali Koç bir yanda hocaların hocası Obradovic bir yanda dünyanın en yürekli en güzel takımı

krize girdim bugün valla kaliteden dolayı
  • Zeljko Obradovic: "Bugün olan her şeyden dolayı çok çok mutluyum."

maç sonu

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 5 Haziran 2018; 23:33:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Tofaş'ı yendik birileri hemen başladılar Tofaş kimin diyerek imalar da bulunmalara. Yazık cidden bunlara.
    Bu durumda Galatasaray Lisesi mezunu Galatasaraylı Orhun Ene de mi maç satıyor? Böyle imada bulunanlar Orhun Ene ve oyuncularına ayıp ediyor.
  • ağır vizyon kokusu bastı burayı

• Hoca’nın konuşmasını burada paylaşılan videoda izledim. Bir de maç sonu Melih’in konuşmasını izledim. Paylaşılan fotoğraflar falan güzel, zoraki bir mutluluk tablosu gösteriliyor ama röportajlarda sanki cenaze havası var gibi

Aziz gitti, güzel hizmetleri vardı gerçekten zamanında ama 20 yıl önce burun farkıyla geçtiği Vefa Küçük’ün ondan az hizmet edeceğini kimse söyleyemez. Yine bu süreçte 4-5 yönetim değiştirseydik hiç bir başarı gelmeyeceğini de kimse iddia edemez, rakiplerimiz değiştirdi ve çeşitli branşlarda zaman zaman bizden daha başarılı bile oldular.

Umarım hoca ve oyuncular tüm taraftarın ve yönetimin desteğinin arkalarında olduğunun farkına varır ve işlerine bakarlar. Bugünkü taraftar desteği sadece Obra’nın çağrısına bir cevap değil, aynı zamanda Ali Koç’a da hoşgeldin hediyesiydi. Öğrenci bileti kararıyla ilk dakikadan farkını ortaya koydu, bundan sonra salon daha da dolu olacaktır, liseler arası maç fiyatına EuroLeague şampiyonunu izleyecek gençler Ali Koç sayesinde.

Ağzımızın tadının kaçmasına gerek yok, umarım seneye kaldığımız yerden devam ederiz. Gerekli 1-2 takviyeyi yapar ve bu sene kaçan şampiyonluğu alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 6 Haziran 2018; 0:27:6 >
  • obradoviç aziz yıldırım gittiği için morali bozuktu dün gece. Heyecanını yitirmiş gibiydi . . obradovic şampiyon olduğu gün 'oooooo aziz yıldırım' diye bağıracak kadar çok seviyor onu aslında. zaten maçtan sonra da 'bir hayalim var o da ali koç ile aziz yıldırım'ın beraber burada olması. herkes için en iyisi bu' dedi. belli ki üzülmüş.
    Umarım gitmez , çok korkuyorum yahu .
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Yav bu kaçıncı söyleyişin ?
    Niye gitsin be adam ?
    Türkiye'nin en zengin ailesinin ferdi başkan olmuş, yok sponsor yok, yok para yok, yok bilmem ne yok.
    Yeter sus la bi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Yav bu kaçıncı söyleyişin ?
    Niye gitsin be adam ?
    Türkiye'nin en zengin ailesinin ferdi başkan olmuş, yok sponsor yok, yok para yok, yok bilmem ne yok.
    Yeter sus la bi.
    Obra'nın böyle bir huyu var, baktım. Real ve Pana'dan da yönetim değişiklikleri sonucu saçma bahaneler bulup ayrılmış. ("Fikir ayrılıkları" gibi) Ve açıkçası Obra'nın yüz ifadeleri de bana umut vermiyor.

Ben şunu anlamıyorum, afedersiniz ama Obradovic'e ne oluyor yani sana ne Aziz Yıldırım'ın gitmesinden ya? Takımına baksana, basketbolun elit takımlarından birisi olmuşsun, senelerdir üst üste parmakla gösterilen bir takımsın, taraftar sana hayran. Ve kafaya taktığın şeye bak!

Sırf bu yüzden gidecekse varsın gitsin umrumda olmaz. Her şeyden önce "arma" kalıcıdır bizde.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Pana'dan düşük bütçe dolayısıyla ayrıldı diye biliyorum.
  • Herkese ayıp ettikleri kesin. Koca Koç ailesine ayıp ve saygısızlık yapmış da oluyorlar.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Bilip bilmeden konuşmamak lazım. Kim bilir Aziz Yıldırım ile aralarında nasıl bir dostluk oluştu. Alex ve Ersun Yanal mevzusunu saymazsak bu kulüp de çalışan pek çok sporcu ve hoca Aziz Yıldırım'ı seviyor. Bir başkan onca kötü huyuna ve taraftarı karşısına almasına rağmen sporcuları ve teknik adamları tarafından sevilmişse bizlerin bilmediği ve göremediği bazı iyi günleri var demek ki.

Bu arada Obradovic Real ve Pana dan yönetim değiştiği için değil bütçeler kısıldığı için ayrılmıştır. Bunu Tv kanallarında geçen senelerde bir çok spor adamı söylediler.

FB de bir ara ayrılacaktı ama bütçe değil taraftar maçlara gitmiyor diye. Obra ilk geldiği sene Avrupa maçlarında bile az sayıda taraftar gidiyordu ve bundan şikayetçi olmuştu. Böyle devam ederse ayrılacağını ima eden şeyler söylemişti. Bir de o dönem öyle devam edilseydi takımın A lisansı da tehlikeye girecekti.
  • Dikkat ederseniz Aziz Yıldırım'ın karışmadığı bir daldı basketbol Fenerbahçede. Başkan Obradovic'e saygı duyuyordu ve ne isterse yapıyordu. Aziz gittikten sonra Obradovic'in mutlu bir tavır sergilemesi zaten doğru olmazdı. Obradovic dün mutsuz değildi sadece nötr bir tavır sergiledi. Doğrusu da buydu. Aziz Yıldırım Türkiye basketboluna yeni bir çağ açan kişidir. Her ne kadar karakterini sevmesem de Sezar'ın hakkı Sezar'a.

Ali Koç'a Obradovic sorulduğunda televizyon programlarında verdiği tepkiler ortada. Doğuş'u kaybetmemize rağmen ben bütçemizin yine aynı seviyelerde belki daha fazla olacağını düşünüyorum. Obradovic en az 2 yıl daha bizimle
  • Yeni transferimiz Ali Muhammetoğlu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali Koç Ferit Şahenk ile izlemiş maçı. Hadi bakalım
  • 
Sayfa: önceki 35143515351635173518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.