Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 12.04.2024 21:15 | Olympiacos Piraeus deplasmanı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.965
Cevap
213
Favori
2.067.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay hosley o kadar atmis mi ya hic caktirmadi valla. yalniz semih'i potaya soktugu smac i-na-nil-maz-di. hakemler iyiydi bence, mucadeleye izin verdiler. her seye caldiklari maclari sevmiyorum ben. fener tribunu vardi ama 200 kisilik falandi. bu arada mac cikisi osman'la yan yana geldik, cok "cool" birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertpires -- 2 Mart 2008; 20:47:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

vay hosley o kadar atmis mi ya hic caktirmadi valla. yalniz semih'i potaya soktugu smac i-na-nil-maz-di. hakemler iyiydi bence, mucadeleye izin verdiler. her seye caldiklari maclari sevmiyorum ben. fener tribunu vardi ama 200 kisilik falandi. bu arada mac cikisi osman'la yan yana geldik, cok "cool" birisi.

Fotoğraf çekilseydin
  • bir an aklimdan gecti aslinda ama aynada kendi suratima bakamazdim heralde bir daha.
  • solomon sahneye çıkmayınca fenerbahçe nin işi çok zor oluyor. karşıyaka çok dar kadrosuna rağmen muhteşem bir 3.period oynadı.
    fb. semih veya ömer aşık uzunlarından da faydalanamadı, ikisi de inanılmaz durgundu maçta.
  • fenerbahçe böyle devam etsin,,,ne de olsa hedef 2011 :)
  • Açın FBTV'yi , Pondexter show var :)
  • son 3 el macimizdaki guzel hareketlerin yer aldigi bir video;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertpires -- 27 Mart 2008; 4:07:42 >
  • siena'yla oynayacagimiz kader maci bu aksam saat 21.30'da.

kadro kalitesi olarak daha iyiyiz ama yeterli olmayabilir, insallah gunumuzde oluruz 3'luklerde cunku bizimkiler topu iceri indirmeyi unutuyor genelde.
  • siena çok dengeli bir takım kurdu bu sezon.her pozisyonda 2-3 alternatifleri var.belirgin bir şekilde zaaf gösterdikleri pozisyonun olmayışı siena'yı top8'e kadar taşıdı.sivrilen oyuncuları olmasa da takım oyununu çok iyi uyguluyorlar.

ilk maç serinin kaderini belirleyecek.bu maçı alamazsak işimiz mucizelere kalır açıkçası.
  • walla kadro olarak bence siena daha güçlü kendimizi kandırmayalım

bir beşiktaşlı olarak , fenerbahçe umarım ilk 8 e kalır ama kolay olmayacağıda açık

bide kaukenas oynamassa çok iyi olur
  • bizimkiler gününde olursa kazanırız.zevkli bi maç olacağı kesin.6 sayı fark
  • quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

walla kadro olarak bence siena daha güçlü kendimizi kandırmayalım

bir beşiktaşlı olarak , fenerbahçe umarım ilk 8 e kalır ama kolay olmayacağıda açık

kimsenin kimseyi kandirdigi yok.
    bir fenerbaceli olarak zaten ilk 8'deyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertpires -- 1 Nisan 2008; 18:53:20 >
  • mac saat kacta ??
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pau_gasoll

walla kadro olarak bence siena daha güçlü kendimizi kandırmayalım

kimsenin kimseyi kandirdigi yok.
    bir fenerbaceli olarak zaten ilk 8'deyiz.

fenerbahçe avrupa'da daha iyi oynuyor.. özellikle de solomon.. bakalım nolacak
  • bastan fark yersek hic kastirmadan tarihi fark yiyip adamlari rehavete sokarak sonraki 2 maci kazanma taraftariyim. bir nevi 2-0 det-cle serisi baslangici ve bitisi tarzi.
  • quote:

siena'yla oynayacagimiz kader maci bu aksam saat 21.30'da.

kadro kalitesi olarak daha iyiyiz ama yeterli olmayabilir, insallah gunumuzde oluruz 3'luklerde cunku bizimkiler topu iceri indirmeyi unutuyor genelde.

simdilik 7/9 ile oynuyoruz 3'luklerde, gunumuzdeyiz galiba.
  • f4 yerine ilk 8 dedim

ama fb kadrosu sienadan daha iyi deil

bu arada olimpiyakos cska'yı 76-74 yenmiş , maccabi barcelona karşısında 66-61 öndeydi, partizanda tau deplasmanında ilk yarıyı 33-31 önde kapatmış ...

f4 : fener , partizan , maccabi , olimpiyakos olur mu acaba ?
  • daha iyi ama sen pek anlamadigin icin sana oyle geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robertpires -- 1 Nisan 2008; 22:23:56 >
  • sen euroleague yi çok iyi biliosun öğret o zmn
  • stonerook 8 tane top calmis, oeh.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.