Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
85.001
Cevap
213
Favori
2.068.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Tanjevic olayında şunu anlamıyorum ; Hakan ı alıyorsun ama oynatmıyorsun madem oynatmıyacaksın neden bir başka gencimiz Barış ın yüzüne bile bakmıyorsun ?? Kaldı ki Barış daha yetenekli...
    Sonra Ermal'i Oğuz a tercih etmesi ? Sonra Cenk'in maçlarda yüzüne bile bakmaması ??
  • yenilmisiz, yok mu maci izleyen? nasil yeniliriz aklim almiyor da.
  • 2. yarıyı izledim fb 'li oyuncular ruh gibi gezzindiler sahada , savunmada çok kötüydü ve yenilgi kaçınılmaz oldu...

ayrıca casa ted kolejlilerdeki Ömer Ünver adlı oyuncuda ard arda baya 3 lük soktu ve maçı kopardı

bu arada türk telekom'da yenilmiş BEŞİKTAŞ yendi ve bu hafatyıda lider kapattık

bir beşiktaşlı olarak çok sevindim ....

edit : biraz fb'den sapmışım kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pau_gasoll -- 23 Şubat 2008; 21:11:17 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

yenilmisiz, yok mu maci izleyen? nasil yeniliriz aklim almiyor da.

Bu sene ligde kolay maç yok..Her takım her takımı yenebiliyor..Bence şaşırma hocam..
  • yenildik bu hafta
  • Gece 2 gibi Ntvspor tekrarını veriyordu. Biraz bakayım dedim Casa'nın Ömer'i deli gibi 3sayı atıyordu. Fbülker'de isteksizdi sanki...
  • FIBA Euroleague Çeyrek Final 1. Maçı

Bourges Basket-Fenerbahçe

26 Şubat Salı Saat 21:30 (FB TV)

3 maç oynayacağız.saha avantajı onlarda.

bu turuda geçersek final four'a kalıyoruz.

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quak -- 26 Şubat 2008; 12:49:39 >
  • ilk maçı 85-69 kaybettik.cuma günü kazabilirsek yeniden bir umut doğacak ama rakip bu sefer çok dişli çıktı.

Bourges Basket (85): Sonja Petrovic6 (3 ribaund), Belinda Rose Snell 14 (4 ribaund, 6 asist), Catherine Melain 2 (3 ribaund, 5 asist), Endene Miyem 16 (5 ribaund, 2 asist), Celine Dumerc 10 (2 ribaund, 6 asist), Sonja Kireta 19 (6 ribaund), Florence Lepron 5 (1 ribaund, 1 asist), Emmeline Ndongue 10 (3 ribaund, 1 asist), Nóra Bujdosó 3 (4 ribaund, 1 asist)

Fenerbahçe (69): Sviatlana Volnaya 4 (2 ribaund, 1 asist), Esmeral Tunçluer 9 (3 ribaund, 1 asist), Birsel Vardarlı 3 (2 ribaund, 3 asist), Cappie Pondexter 23 (3 ribaund, 2 asist), Nevriye Yılmaz 16 (6 ribaund), Gergena Branzova-Erdenay (1 ribaund), Melike Bakırcıoğlu 4 (4 ribaund, 1 asist), Tammy Sutton Brown 10 (5 ribaund)
  • FB geçen sene ev sahibi avantajı varken kullanamadı ve f4 e kalamamıştı umarım bu sene kalır

pondexterın bu son 2 maçta 35 sayı ort. yakalaması lazım ama pondexter bu her şey beklenir olur mu olur ?
  • Fenerbahçe erkek basketbol takımından, Tanjeviç olduğu sürece başarı beklemiyorum,
    lig de şampiyonlukmuş+avrupada başarıymış,bunlar bana masal gibi geliyor,sezon sonu göreceğiz zaten,
  • pazar gunu karsiyakalilarla birlikte maci dostluk havasi icerisinde seyredicem, hayirlisi...
  • Bir takıma bakıyorum , birde maça giden seyirci sayısına. İnsan sadece yazık diyebiliyor böyle durumlarda.

Bakalım Aris maçında ne kadar seyirci olacak çok merak ediyorum. Takım inanılmaz mücadele etsin , tarihinde ulaşmadığı başarılara(bu yabancılara rağmen) ulaşsın. Top8 için büyük avantaj yakalasın ve seyirci hala maça gitmesin , yok abi böyle Fenerbahçe'lilik. Mahmut Uslu'ya kızıp , Tanjevic'e kızıp maça gitmemek yok.
  • Pazar ksk maçına gidecek varmı izmirden ? Ksk maçlarına rakip takım gelmiyordu demi ?
  • ben gidiyorum, iki mesaj ustte yazdim ama mecbur karsiyaka tarafina giricez tabii.
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertpires

ben gidiyorum, iki mesaj ustte yazdim ama mecbur karsiyaka tarafina giricez tabii.

Valla bende gideyim diyorum ama Karşıyaka tarafında izleme işi hoşuma gitmedi

Neyse katlancaz artık 1 maç
  • karşıyaka 38-39 fenerbahçe

ilk yarı sonucu.

hosley 17 sayı 11 rib.

yuh

inanılmaz bir 3.çeyrek sonucu. karşıyaka 22-4 fenerbahçe

skor da 60-43 oldu. hosley 25 sayıyı geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E690B3CC5 -- 2 Mart 2008; 17:21:28 >
  • Maç 3.periyotta bitti zaten. Son 2 dk'da maçı çevirebilirsek bu takım İzmir'den İstanbul'a omuzlarda taşınmalı.
  • 4.periyodda fenerbahçe baya iyi oynadı. son çeyrek sonucu. karşıyaka 24-34 fenerbahçe

maç sonucu. karşıyaka 84-77

son 2 dk da fark 3 e inince acaba sorusu oluştu kafalarda ama serbest atışlar kaçmayınca mağlubiyet geldi. zaten iş 3.periyodda bitti. 1 sayı farkla önde girdiğin 3.periyodda 18 sayılık fark yersen son periyodda ne kadar yırtınsan da çeviremezsin maçı. öyle oldu zaten.

fenerbahçe hosley i durduramadı. adam 43 sayı attı, 19 ribaund aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E690B3CC5 -- 2 Mart 2008; 18:32:19 >
  • Hakemleri beğenmedim,kritik anlarda ve özellikle 3 - 4 tane net ve apaçık ortada olan basket faulümüzü vermediler.Solomon'un net basket faulü,Prelzdiç'e yapılan ve 5 yaşımdaki bebenin de seçebileceği faülü,tam farkı kapattık derken ve tpu çalıp Ömer Onan basket atarken önünde hareketli perdelemeye hücum faul vermeler vb... TAM BİR HAKEM FİYASKOSUDUR!

Bunu da bırakın son pozisyonda,hücum faulle alakası olmayan Vidmar'a hücum faul çaldılar.
    Maçın kırılma anı ise,3. periyodun hemen başında hücum sırasında Rasim'in ,White'a yanlış pas vermesi ve White'in çıldırması sonucunda,bu ikilinin atışması,beraberinde de takım içindeki anlık dengelerin bozulmasıdır.Zaten ne olduysa ondan sonra oldu.

Tabiki Karşıyaka iyi mücadele etti,ve maçı almayı haketti,ancak hakemler neden böyle davranıyor anlamak mümkün değil,özellikle deplasman maçlarında Fenerbahçe'nin sıklıkla başına bu tür şeyler geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faho -- 2 Mart 2008; 18:11:24 >
  • Maçı 2. yarından itibaren izledim.3. çeyrek boyunca sevgilerimi(!) ilettim oyunculara.3. çeyrekteki oyunla pertevniyal bile bizi yenerdi.Son çeyrekte ise iyi mücadele vardı ama hücumda çok yanlış seçimler yaptı bizimkiler.Bazılarında hücum rib. aldık öyle sayı yaptık.Savunmada da çok iyi değildik bana göre.iyi mücadele vardı ama o kötü oyundan sonra muhteşem oynamak lazımdı.Bide ben mi kaçırdım bilmiyorum Solomon'ı maçtan mı attılar.Son bölümde kenardaydı hep.Son çeyrek başında osman'ın matematiksel hesabını duyupta moralmen çöktü heralde o yüzden kenardaydı.Osman'ın maçı yalnız anlatması da daha bi eziyet çektirdi bana.

Son olarak karşıyaka tribünlerini tebrik ediyorum.çok iyilerdi bugün.

Playoff lara girebilsek bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weresth -- 2 Mart 2008; 20:15:20 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.