Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BlackLead Daha Az
1 Kayıtlı Üye
71.368
Cevap
218
Favori
1.505.162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2506 Mesaj
      09 Ocak 2019 13:46:06
      quote:

Orijinalden alıntı: Bizim taraftar kadar şımarık bir taraftar hiçbir yerde yok, ilk yenilgide asmaya devam edin. Bizim gibi taraftara futbol takımı müstehak. Siz bu takımın ruhunu hiç anlamamışsınız, kazandığımızda bu acımasızca eleştirenler küfür edenler yok Obranın askeriyiz, yok bu takımın köpeğiyiz falan yazmasın. (Kimseye kişisel olarak yazmadım genel Fenerbahçe taraftar profilinden bahsettim)
      Yeni nesil Fenerbahçe taraftarının çoğu leş. İnanılmaz sabırsız, her şeyi bildiğini zanneden ve ergenliklerinden çıkamamışlar. İlk yarıda takıma sövüp, ikinci yarı maçı kazandığında küfür etmemiş gibi sevinen tiplerle dolu. Eskiden bu tipler sadece Antu'da var sanıyordum ama Twitter'de de dolu.

Aliço'nun Fenerbahçe'sini merak edenler izlesinler. Şartlar nereden nereye geldi. Türk oyunculara da eleştirisi var. Fenerbahçe'nin 91 yılındaki ilk şampiyon olduğu dönemdeki topu maç sonunda alıp evine götürmüş. Anı olarak duruyormuş:D

https://www.youtube.com/watch?v=qXnFPmQcr7E

Harun Erdenay'lı bölümü izlediğimde aklıma şu geldi: https://www.youtube.com/watch?v=nhZq2NoK9dM

Harun da bahsetmiş:D https://www.youtube.com/watch?v=X5LAvsPcEtU&t=2060s
      |
      |

"Toplumun genelinin neler döndüğünden haberi yoktur, hatta haberi olmadığından dahi habersizdir.” Noam Chomsky

• Yüzbaşı
      334 Mesaj
      09 Ocak 2019 15:56:00
      çok fazla eleştirmeye gerek yok. 3lükler girmedi, biraz şanssız biraz da beceriksizdik. 1 tane daha 3 lük girse ya da o son serbest atış girse maç bizdeydi ve herkes takımın ne kadar iyi olduğundan bahsediyor olacaktı şimdi. kazanmaya çok alıştık ama sezon içinde bu durumlar olacaktır. sezonun bu ikinci yarısında daha çok mağlubiyetler olacaktır, çünkü alttaki takımlar son çırpınışlarını yapacaklar. moral bozmaya gerek yok kötü günümüzdeydik kaybettik, ama ezilmedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

''Bir insan bir şeyi yapabileceğine inanır ya da inanmaz, ama her iki durumda da haklıdır.''
    • Yüzbaşı
      334 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:45:40
      yine bobby, green ve ahmet var ilk 5 te. ben bu 3ünün beraber oynatılmasını yanlış buluyorum. izleyelim bakalım ne olacak

|
      |

''Bir insan bir şeyi yapabileceğine inanır ya da inanmaz, ama her iki durumda da haklıdır.''
    • Yarbay
      6803 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:28:36
      Khimki maçında yapılan hataların hiçbirini bugün görmedik, Obra net bir uyarı çekmiş belli ki.
      |
      |

Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa

Varlığım Türk varlığına armağan olsun, Ne mutlu Türküm diyene

Morgoth Bauglir / Fenerbahçe / PS-XBOX-PC
    • Yarbay
      3004 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:31:59
      Ufak bi tökezlemenin ardından keyifli bi galibiyetle kaldığımız yerden devam

Sloukas oyununu oynadığında herşey daha farklı oluyo. Vesely'den bahsetmiyorum artık. Melih'de %100 le oynadı bugün, 2 maçtır toparladı o da.
      Umarım Ahmet'te toparlar kendini, sakatlık sonrası geri dönemedi maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 10 Ocak 2019; 22:36:11 >
      |
      |

Bir DH atasözü derki: "Hit gelecek yerden tavuk esirgenmez"

Eski çağlarda ejder, kaplana denk görülen tek yaratıktı.
    • Yüzbaşı
      541 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:38:38
      Melih’in yavaş yavaş işin içine girmesi oldukça güzel, umarım Ahmet’ten de benzer katkıları görebiliriz. Şampiyonluk yolunda geniş rotasyon için önemli noktalar bunlar.

|
      |

• Binbaşı
      1092 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:39:31
      78-61 yendik zalgirisi iyi maç oldu. sloukas maçı kazandıran en önemli isim. oyunda olduğu bütün dakikaları müthiş oynadı bugün. sinan güler'de son çeyreğin başından ortasında çıkana kadar çok sağlam savunma yaptı rakip oyuncuları bezdirdi resmen. ama gecenin en kritik isabetlerini bulan melih'e ayrı parantez açmak lazım zalgiris ne zaman dönmeye çalışsa kapıyı kapatan hep melih oldu. sezon başından beri guduric'in üstlendiği görevi bugün melih yaptı. ama artık guduric'in de eski günlere dönmesi lazım son maçlarda ortada yok malesef hiç.
      |
      |

2016-2017 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU
    • Yarbay
      2506 Mesaj
      11 Ocak 2019 02:53:39
      Obradovic: Oyuncular antrenmandan çok maçı seviyorlar, sahada olmayı seviyorlar. Geçen seneye göre idman programımız çok değişti. Takvime adapte olmaya çalışıyoruz. Dün Moskova'dan döndükten sonra daha hızlı salona gidebilmek için tüneli seçtik ve bu yüzden otobüs yerine minibüsle geldik. 30 dakika toplantıdan sonra antrenmana geçtik. Bugün özellikle savunmada çok iyi oynadık. Seneye 4 hafta daha olacak. Kulübümüzle şunu konuşacağım, kesinlikle charter uçuşlar olması gerekiyor. Atina için değil ama Rusya, Gran Canaria gibi yerlere giderken buna ihtiyacımız var, hem dinlenmek hem de hazırlanmak adına bu gerekli.

Seneye 18 takım olacak. 34 maçlık normal sezon. Çeyrek finali 3-1 kazansan, yarı final ve finali de oynadın mı 40 maç eder
      |
      |

"Toplumun genelinin neler döndüğünden haberi yoktur, hatta haberi olmadığından dahi habersizdir.” Noam Chomsky

• Yarbay
      9490 Mesaj
      11 Ocak 2019 11:37:51
      Oha...Tek mağlubiyet sonrası yazılanlara bak ya ! Ulen beynim yandı okurken

• Yarbay
      2506 Mesaj
      11 Ocak 2019 13:57:33

Galatasaray'ın Uefa kupası sonrası oluşan taraftar kitlesinden sonra en leş taraftar kitlesi günümüzde oluşan Fenerbahçe taraftarıdır. 83 doğumluyum. 90'lı yıllarda da basketbol izledim. Mustafa Koç'un önderliğindeki 1907 derneği basketbol şubesine destek verdiğinde güzel takımlar kuruldu. Efes'i geçtiğimizde Ülker'e takıldık, her ikisini geçtiğimizde bu sefer Tofaş'a takıldık. 99 Türkiye Kupası finalinde Tofaş'a karşı 19 sayı geriden gelip öne geçtik ama kaybettik. O maçta 5 dakikada 22-0'lık seri yapmıştık https://prnt.sc/m5rbp4

Maçı izlemek isteyenler: https://www.youtube.com/watch?v=5L3QXejPPEU

Yine 99 yılı play-off yarı finalinde Tofaş'a karşı oynuyoruz. 2 sayı gerideyken Gilmore üçlük atıyor ve faul. Ama 3 serbest atışı da kaçırınca maçı kaybediyoruz.

Merak eden1er 1.19.05'e getirip izlesin: https://www.dailymotion.com/video/xsdxhu

90'lı yıılarda tek şampiyonluk kazandık, çok üzüntüler çektik ama o ben o yıllardaki taraftarı daha çok seviyorum. Şimdiki taraftar 8 günde 4 maç yapacak takıma bok atmaya çalışıyor.
      |
      |
      eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9490 Mesaj
      11 Ocak 2019 14:11:04
      O zamanlar başkaydı.Yeni yeni izlenmeye başlamıştı basketbol.Önce Eczacıbaşı sonra Efes Tofaş Ülker ile devam etti ara ara 3 büyükler bir şeyler yaptı.Fener Avrupa 'da çeyrek final yaptı 2 kere ,CINE 5 de izlemiştim hatırlıyorum hep.

Seven gerçekten seviyordu.

Şimdiki maçlara burun kıvıranlara 10 yıl önceki Tanjevic'li dönemi izletmek lazım Hatta 5 yıl öncesine Pianigiani dönemine bir baksalar yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2506 Mesaj
      11 Ocak 2019 15:40:57

Pianigiani deme:D Aklıma Barcelona maçı geliyor. İlk yarı sonucu: Fenerbahçe 19 Barcelona 50

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=183&seasoncode=E2012

https://tr.eurosport.com/basketbol/euroleague/2012-2013/euroleague-barcelona-fenerbahce-ulker-i-maglup-etti_sto3633842/story.shtml

Kendi sahamızda Barcelona'dan 39 sayı fark yerken, günümüzde Barcelona'yı deplasmanda farklı yenince kimse şaşırmıyor.
      |
      |
      eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      9490 Mesaj
      11 Ocak 2019 17:03:21
      Aslında iyi coach o zaman daha formdaydı ama olmadı.O sene bayağı iyi olacak demiştim doğru hamleydi oysa.

Daha kötü farklarda oldu ama Tanjevic döneminde .Hatta bir ara üst üste 20+ farklar ile maçlar kaybediliyordu...
      |
      |

• Yarbay
      3004 Mesaj
      11 Ocak 2019 17:49:12
      quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk Oha...Tek mağlubiyet sonrası yazılanlara bak ya ! Ulen beynim yandı okurken
      Takip etmeyen biri girip okusa konuyu heralde 6 maçtır üst üste yeniliyolar diyip, takıma sövecek
      |
      |

• Yarbay
      13238 Mesaj
      11 Ocak 2019 22:37:15
      CSKA Maccabiden 17 sayı fark yedi evinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

"I'm a stranger, a life changer, I'm a man thats not afraid of danger."
    • Binbaşı
      1958 Mesaj
      12 Ocak 2019 01:25:31
      Yoğun çalıştığım için maçların çoğunu kaçırıyorum malumunuz. Bir süre önce Galatasaray maçının tekrarını izledim. Birkaç gün önce Banvit maçını seyrettim. Dün de Khimki maçının tekrarını izledim. Yarın da basketbolarşivi kardeşim Zalgiris maçını yükler onu izlerim diye düşünüyorum

Yenildiğimiz maçın tekrarını bile izlerken keyif veriyorsa bu takım işini düzgün yapıyor demektir.

Genel Fenerbahçe taraftarı profilinden tek farkım Türk oyuncuları da parkede görmek istiyorum. Başrol olmalarına gerek yok, işleyen düzenin bir parçası olsunlar yeter. Melih'in Khimki performansı da o açıdan değerliydi benim gözümde.
      |
      |

• Binbaşı
      1958 Mesaj
      13 Ocak 2019 12:33:29
      Bu sene takımda NBA yapan olur mu dersiniz?

Vesely? Sloukas?

• Binbaşı
      1085 Mesaj
      13 Ocak 2019 12:55:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe Bu sene takımda NBA yapan olur mu dersiniz?

Vesely? Sloukas?
      Vesely gider tahminimce.

Laptop: DELL 7566 - B6300W81C: i5 6300 HQ // GTX960M (4GB) // 8 GB DDR4 2133 mhz // 1 TB 5400 rpm

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
    • Yarbay
      3004 Mesaj
      13 Ocak 2019 13:01:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe Bu sene takımda NBA yapan olur mu dersiniz?

Vesely? Sloukas?
      Vesely'e kesin teklif gelirde umarım gitmez
      |
      |

• Yarbay
      9053 Mesaj
      13 Ocak 2019 13:01:52
      quote:

Orijinalden alıntı: Fulton Vesely gider tahminimce. Alıntıları Göster
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
millenicom;internet;servis
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.