Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3550. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.970
Cevap
213
Favori
2.067.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 35483549355035513552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

sende 7/24 iştesin galiba usta

Alıntıları Göster
  • Şu detaya bakar mısınız ya ? Ulan bu adamı kaybettiğimiz gün nasıl bir çöküş yaşayacağız bilemiyorum :(

.

(
    )

• Fenerbahçe'nin A lisanslı takımlara karşı Obradovic öncesi ve sonrası dönemi maçlarındaki istatistikleri çıkardım

CSKA MOSKOVA
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 14 MAÇTA 1 GALİBİYET, %7
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 10 MAÇTA 6 GALİBİYET, %60

REAL MADRİD
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 10 MAÇTA 1 GALİBİYET, %10
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 12 MAÇTA 7 GALİBİYET, %58

PANATHINAIKOS
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 12 MAÇTA 3 GALİBİYET, %25
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 14 MAÇTA 9 GALİBİYET, %64

OLYMPIACOS
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 8 MAÇTA 3 GALİBİYET, %38
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 10 MAÇTA 5 GALİBİYET, %50

MACCABI T.A
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 10 MAÇTA 1 GALİBİYET, %10
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 8 MAÇTA 5 GALİBİYET, %63

BARCELONA
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 14 MAÇTA 2 GALİBİYET, %14
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 11 MAÇTA 7 GALİBİYET, %64

BASKONIA
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 12 MAÇTA 3 GALİBİYET, %25
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 14 MAÇTA 9 GALİBİYET, %64

ZALGIRIS KAUNAS
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 10 MAÇTA 6 GALİBİYET, %60
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 6 MAÇTA 5 GALİBİYET, %83

O. MILAN
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 2 MAÇTA 1 GALİBİYET, %50
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 10 MAÇTA 8 GALİBİYET, %80

ANADOLU EFES
    OBRADOVIC ÖNCESİ: KARŞILAŞMA YOK
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 11 MAÇTA 9 GALİBİYET, %82

A LİSANSLI TAKIMLARA KARŞI TOPLAM PERFORMANS
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 94 MAÇTA 21 GALİBİYET, %22
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 106 MAÇTA 70 GALİBİYET, %66

TÜM EUROLEAGUE MAÇLARI
    OBRADOVIC ÖNCESİ: 220 MAÇTA 96 GALİBİYET, %44
    OBRADOVIC DÖNEMİ: 164 MAÇTA 117 GALİBİYET, %71

Dipnot: Euroleague Fenerbahçe tarihindeki maçlara yer verirken Ülkerspor dönemindeki maçları da sayıyor, obradovic öncesi dönemdeki maçlarda Ülkerspor dönemi de mevcuttur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 10 Aralık 2018; 14:48:22 >
  • Ülkerspor dönemi diye birşey yok, Fenerbahçe Ülker var. Dolayısıyla Euroleague tabikide o dönemi saymak zorunda. Takım Fenerbahçe sponsor ülkerdi.
  • sanırım yanlış anlaşılma var, fenerbahçe ülker dönemi zaten listede var fakat euroleague sitesi fenerbahçe tarihine ülkerspor dönemini de katmış. Fenerbahçe Ülker birlikteliği 2006-07 sezonundan itibaren başlıyor fakat fenerbahçenin başka takımlarla oynadığı geçmiş maçlara baktığımda 2001-02 sezonundan itibaren ülkerspor maçlarına da yer vermiş..

örnek bir link

http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=98&seasoncode=E2018#!history (linkten direkt geçmiş maçlar çıkmıyorsa history bölümüne tıklamanız gerekecektir)

fenerbahçe - cska maçları 2001-02 sezonundan itibaren ülkerspor'un oynadığı maçla başlamış, tüm takımlardaki geçmiş mücadelerde durum böyle. Ayrıca takım profiline girildiğinde fenerbahçenin geçmiş sezonlarında 2001-02 den itibaren ülkerspor kadroları ve maçları da mevcut.
    örnek link
    http://www.euroleague.net/competition/teams/showteam?clubcode=ULK&seasoncode=E2001#!info

Geçmiş maçların istatistiklerini euroleague sitesinden temin ettim ve euroleague'in ülkerspor dönemini de bu maçlara dahil ettiğini belirttim.

Fakat euroleague'in yanlışı fenerbahçe ile alakası olmayan bu maçları fenerbahçe tarihinde yer vermesi, fenerbahçe'nin geçmiş kadrolarında ülkerspor dönemlerinin yer alması.. Kulüp kodunun hala ULK olması, mobil sitelerde daha sık istatistik bölümünde karşıma geliyor, fenerbahçe'nin kısaltması hala ULK... euroleague'e mesaj attım ama değişen bir şey olmadı..

edit: ekran görüntüsü eklendi
    Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scavenger Of Human Sorrow -- 11 Aralık 2018; 18:26:37 >
  • Kusura bakma yanlış anlaşılma olmuş..
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    kapısına kadar metro gelecek ,özellikle dönüşlerde minibüsler var salonun kapısından kadıköy-üsküdar-taksim ve bakırköye

Salonun özellikle lig maçlarında boş kalma sebebi kombinelilerin çok ilgi göstermemesi. Alt kattan güzel bir yerden kart sahibi arkadaşlarım var gruplarında lig maçlarına gelenlerin sayısı 10 küsur karttan 1-2 yi geçmiyor. Geçen yıl üst kattan kartım vardı bir çok maçta kartı arkadaşıma verip alta indim arkadaşların yanına. O büyüklükteki salonun her maç full çekmesini beklemek mantıklı değil zaten özellikle istanbulda yaşıyorsan hatta Fenerbahçeliysen zira taraftarın gidebileceği çok branş var hepsini kovalamaya kalksan hayatını takıma göre ayarlaman lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawbreaker

kapısına kadar metro gelecek ,özellikle dönüşlerde minibüsler var salonun kapısından kadıköy-üsküdar-taksim ve bakırköye

Salonun özellikle lig maçlarında boş kalma sebebi kombinelilerin çok ilgi göstermemesi. Alt kattan güzel bir yerden kart sahibi arkadaşlarım var gruplarında lig maçlarına gelenlerin sayısı 10 küsur karttan 1-2 yi geçmiyor. Geçen yıl üst kattan kartım vardı bir çok maçta kartı arkadaşıma verip alta indim arkadaşların yanına. O büyüklükteki salonun her maç full çekmesini beklemek mantıklı değil zaten özellikle istanbulda yaşıyorsan hatta Fenerbahçeliysen zira taraftarın gidebileceği çok branş var hepsini kovalamaya kalksan hayatını takıma göre ayarlaman lazım
    hangi metro hattı geliyor ki oraya , yeni bir tane mi yapıldı yoksa kadıköy-kartal metrosu mu uzatıldı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lawbreaker

Metronun ne zaman geleceği belli değil. Stadın ulaşım sorunu var. Ulaşım yapılmadan stadyum yapılıyor. Kocamustafapaşa'da oturuyorum ve kombinem olmasına rağmen ulaşım sıkıntısından dolayı lig maçlarına gitmiyorum. Eurolig maçları zaten hafta içi ve işyerim Eminönü tarafında olduğu için yolun bir kısmını geçmiş oluyorum. Ancak maçtan çıkıp eve dönmem saat 00:00-00:30 civarı oluyor. Bunlarda yetmezmiş gibi Milano maçı 21:30'da, kış saati uygulamasına kaldıranların kulakları her maç çınlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hangi metro hattı geliyor ki oraya , yeni bir tane mi yapıldı yoksa kadıköy-kartal metrosu mu uzatıldı ?

Alıntıları Göster
    m12 metro hattı olacak, en başta 2018 dendi. Sonra Kadir Topbaş'ın durdurulan metro projelerinden birisiydi. Daha sonra devamına ve uzatılmasına karar verildi 2019'da bitecek denilse de, 2020 lafları çıkmaya başladı. Ben 2020'ye razıyım ama Ataşehir belediyesini kimin alacağı da önemli tabi ki, bilmem anlatabildin mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 11 Aralık 2018; 22:55:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

Metronun ne zaman geleceği belli değil. Stadın ulaşım sorunu var. Ulaşım yapılmadan stadyum yapılıyor. Kocamustafapaşa'da oturuyorum ve kombinem olmasına rağmen ulaşım sıkıntısından dolayı lig maçlarına gitmiyorum. Eurolig maçları zaten hafta içi ve işyerim Eminönü tarafında olduğu için yolun bir kısmını geçmiş oluyorum. Ancak maçtan çıkıp eve dönmem saat 00:00-00:30 civarı oluyor. Bunlarda yetmezmiş gibi Milano maçı 21:30'da, kış saati uygulamasına kaldıranların kulakları her maç çınlıyor

Alıntıları Göster
    salonun önü uzun zamandır kazılmış durumda ondan dolayı söyledim elbette tam tarih veremen. Gidiş için zor gerçekten haklısın dönerken kapıdaki minibüsler sayesinde biraz kolaylaşıyor
  • lawbreaker kullanıcısına yanıt
    Minibüsler olamasa zaten yanmışuz 😁 Yalnız ya Anadolu Efes'le oynanan lig maçıydı yada Darüşşafaka eurolig maçıydı, bunlardan birisinde minibüslerde yoktu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda sponsor geldi, başkan bütün KOÇ grubunu kulübe sponsor yapacak bu gidişle

Ülkemizde basketbol adına birçok ilki hayata geçiren, elde ettiği ulusal-uluslararası başarılar ve şampiyonluklarla Avrupa’nın ve dünyanın sayılı markalarından biri olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız ile BEKO, sponsorluk anlaşması imzalıyor.

Dünyanın önde gelen beyaz eşya markası BEKO ile kulübümüz arasında yapılacak bu heyecan verici iş birliği, 16 Aralık Pazar günü Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlenecek buluşma ile kamuoyuna duyurulacak.

Başkanımız Ali Y. Koç ve yöneticilerimiz, Fenerbahçe Basketbol Takımı Baş Antrenörü Zeljko Obradovic, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu ve Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın oyuncularının katılımıyla gerçekleştireceğimiz basın toplantısı saat 11.15’te gerçekleştirilecektir.

Sponsorumuz BEKO’ya Fenerbahçe ailemize hoş geldin diyor takımımıza Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ve Euroleague’de sonsuz başarılar diliyoruz.

https://beta.fenerbahce.org/215/292/2018/9675/10065

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 13 Aralık 2018; 18:24:6 >
  • İlk yarıyı izlemeyemedim(evet yine çalışıyordum ), berabere kapattık, bakalım 2. yarı nasıl geçecek
  • Evde Guduric formam olduğunu söylemiş miydim
  • Guduric'i yere yere adama dönmeye başladı.
  • Mike James çıldırdı ya ne atsa giriyor, garip bir hal aldı maç neyse ki Gudiric'de Bogdan'a bağladı o da şahane oynuyor.
  • GOAT

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha geçen sene gitsin , bu takımın oyuncusu değil diye yerdiğimiz guduriç yavaş yavaş her maç alev almaya başladı

önümüzdeki sezon tam bir bogdan havasına girebilir hepten , aman nazar değmesin maşallah

onun dışında her maç bu salon böyle dolmalı, obra reis bile maçın sonunda bildiğin amigoluk yapar gibi alkış yaparak taraftarı ayağa kaldırmaya çalıştı ama pek reaksiyon gelmedi yine.

şu fiyat kesinlikle düşmeli , biraz daha öğrenciler için uygun fiyatlı olmalı

mike james'e ayrı bir paragraf açmak lazım. Gerçekten çok büyük oynadı ama 1vs5'de bir yere kadar sonuçta. Her şeye rağmen maçı baştan sonra kadar rahat izledim son andaki 3 sayıya düşen fark haricinde. O kadar güven veriyor ki takım , hiç kaybedeceğinizi düşünemiyorsunuz
  • Çok keyifli maçtı be, özellikte 3. çeyrek ve son çeyreğin sonu efsaneydi. James tek başına çok iyi oynadı ama yetmedi tabiki.

Guduric çok iyi reaksiyon verdi James'in erittiği farka, maşallah toparladı bu aralar daha da iyi olacak umarım. Lauvergne'de pota altında Milano savunmasının başını döndürdü. Takım her zamanki gibi, skora bakmadan izliyorum maçı
  • 
Sayfa: önceki 35483549355035513552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.