Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3520. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
85.001
Cevap
213
Favori
2.068.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 35183519352035213522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Düşününce gerçekten çok garip geliyor. Şu anda gram heyecan yok. Sene boyunca şampiyon olacağını bilerek maçlara çıkıyorsun, son maçına kazanacağını ve şampiyon olacağını bilerek başlıyorsun ve oluyorsun.

Acaba herhangi bir branşta böyle bir dönem daha görecek miyiz kalan ömrümüzde

Alıntıları Göster
    Gerçekten şu an bunlar bize çok basit geliyo ama hep bu şekilde gitmeyeceği aşikar. O yüzden kıymetini bilmek lazım bu günlerin

MVP Wanamaker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 13 Haziran 2018; 22:48:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabit Fikir

Hocam gerçekten maçın bitmesine çok zaman varken galibi ilan ediyorsun, ben kıvranırken.
    Samimiyetle, ön görünüze şapkamı çıkarıyorum
    Eyvallah. Beni geç, böyle bir koç varken işim kolay

Asıl şapka çıkarılacak kişi Obradoviç Nasıl bir takım kurdu ki bu kadar rahat maç izler, tahminler yapar olduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

Gerçekten şu an bunlar bize çok basit geliyo ama hep bu şekilde gitmeyeceği aşikar. O yüzden kıymetini bilmek lazım bu günlerin

MVP Wanamaker

Alıntıları Göster
    Adamım Wana, amansız savunucusu oldum sezon boyu, 10 binlik ödülü bana göndermesi lazım aslında
  • Neyse şunu da yazmadan gitmeyelim

2017-2018 Basketbol Süper Ligi şampiyonu FENERBAHÇE DOĞUŞ

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı
  • Şu kupa seranomisindeki Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğluna yapılanlar gerçektende büyük saygısızlık,

Tirübünlerdeki siyasetçi zihniyet yüzünden taraftarlar ikiye bölünüp kendi aralarında savaşmaya başlıyacaklar.

Bu siyasi propagandaların yapılması gereken yer tirübünler olmamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eleştiriler:

- Yayıncı kuruluş yorumcusu Murat Murathanoğlu: Fenerbaçemizin maçı garantilediğinin anlaşılması üzerine sesi düşmekle kalmadı, kısıla kısıla kayboldu. Tabi, heyecanlarınsan seneye rakip takımlar kutunuzu almaz değil mi?

- Obradoviç, maç sonundaki demecinde -gürültüden duyamadım- "Başkanımız Aziz Yıldırım'a çok teşekkür ederim, yeni başkan bay Ali Koç'a da tabi" diye çevirdi spiker.

Tercüme yanlışı olmasını diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 13 Haziran 2018; 23:57:11 >
  • kimse ses çıkarmasın burda buranın kralı benimm benimmmmmm duydunuzmu benimmmmmmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Şu kupa seranomisindeki Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğluna yapılanlar gerçektende büyük saygısızlık,

Tirübünlerdeki siyasetçi zihniyet yüzünden taraftarlar ikiye bölünüp kendi aralarında savaşmaya başlıyacaklar.

Hidayet'in o mevkide olması saygısızlık. O mevkide olmak için ceza yememiş olmak gerekiyor.
  • quote:

Şu kupa seranomisindeki Federasyon Başkanı Hidayet Türkoğluna yapılanlar gerçektende büyük saygısızlık,

çok iyi de oldu çok güzelde oldu

bu hidayet boby dixon 3'lük attıkça yüzü düşen , izmir marşı söylenirken kös kös oturan yüzü düşen bir adam. Atatürkçü takımdan güzel bir tepki oldu.Neci olduğunu bilmeyen yok zaten.
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Ne oldu, farkına varmadım, en son salona giren oyunculara mutlu şekilde armağanlarını veriyordu.

Tabi, Bursa'daki son maçta Bobby Dixon üçlüğü atınca yüzü buruşan ve NBA'de doping yaptığı nedeniyle ceza alan Hedo yine mi mağdur oldu?

Peki bu adam FB - YDÜ bayan basket final 4 maçına niye gelmedi, TFF başkanı olarak?

Fenerbahçemizin kazandığı lig şampiyonluğu kupasını neden kendisi vermedi?

Tribünlerde savaşcı zihniyet filan yok, FB tribünleri tek yürek.

Blok.
  • quote:

Hidayet, siyasetin o mevkide durması için aday seçtiği kişiydi zaten. Sporcu kişiliğiyle değil, siyasetin ittirmesiyle başkan olmuş biri. Basketboldan haltere kadar zihniyet böyle. Hidayet'i keşke daha çok protesto etselerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 13 Haziran 2018; 23:59:22 >
  • Böyle yaparak sadece Kendinizi kandırıyorsunuz maçlarda İzmir marşının söylenmesinin sebebinin Chp propogandası olduğunu herkes biliyor ama nedense kimse bunu kabullenmek istemiyor,

Fenerbahçenin sadece sol zihniyetin yada dinsizlerin takımı olmadığınıda unutmayın, stadlara gidenlerin çoğu sizin zihniyetinizde olduğu için kulübün bütün taraftarlarının kendiniz gibi olmasını beklemeyin !

İnsanlar maç izlemek istiyor Her maçta Chp propagandası izlemek zorunda değil !

Blok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend_84 -- 14 Haziran 2018; 0:39:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    İnsanlar maç izlemek istiyorsa önce siyaseti sen sokmayacaksın spora. Hidayetin başkan olması hukuk dışıdır. Bitti.

Blok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

Bu iş biter, Tofaş buradan çevirirse direk versinler zaten kupayı. Şampiyonluk hayırlı olsun.

Maçı izlerken düşündüm de, Tofaş’ta bize gelse keşke fark yaratır diyebileceğiniz oyuncu var mı? Sonra biraz daha düşündüm, Tofaş’ı geç TBL’de isteyebileceğimiz oyuncu var mı Wilbekin var biraz parlayan o da bizim sisteme uyar mı emin değilim
    sadece efes'ten dunston'ı almak isterim vesely'nin yanına. onun dışında Türkiye liginden bi oyuncuya ihtiyacımız yok tabiki. wanamaker'i kesinlikle wilbekin'e tercih ederim kalırsa. dixon ve sloukas'ta en az 1 sene daha kalır zaten umarım.

bizim bu sene tek yanlışımız şu dunston yerine thompson'ı almamız oldu onun dışında mükemmel bir sezon geçirdik eline sağlık dünyanın en güzel takımının.
  • Winner Barış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

sadece efes'ten dunston'ı almak isterim vesely'nin yanına. onun dışında Türkiye liginden bi oyuncuya ihtiyacımız yok tabiki. wanamaker'i kesinlikle wilbekin'e tercih ederim kalırsa. dixon ve sloukas'ta en az 1 sene daha kalır zaten umarım.

bizim bu sene tek yanlışımız şu dunston yerine thompson'ı almamız oldu onun dışında mükemmel bir sezon geçirdik eline sağlık dünyanın en güzel takımının.

Alıntıları Göster
    Doğru ya Dunston'u unuttum. Biz almasak da iddialı bir Euroleague takımına gitse sevinirim. Efes'te harcanıyor böyle bir potansiyel. Bize gelmesi zaten zordu diye düşünüyorum, bu Efes'ten henüz kendini kanıtlamamış Ahmet'i almak gibi değil ne olsa.
  • quote:

Böyle yaparak sadece Kendinizi kandırıyorsunuz maçlarda İzmir marşının söylenmesinin sebebinin Chp propogandası olduğunu herkes biliyor ama nedense kimse bunu kabullenmek istemiyor,

Fenerbahçenin sadece sol zihniyetin yada dinsizlerin takımı olmadığınıda unutmayın, stadlara gidenlerin çoğu sizin zihniyetinizde olduğu için kulübün bütün taraftarlarının kendiniz gibi olmasını beklemeyin !

İnsanlar maç izlemek istiyor Her maçta Chp propagandası izlemek zorunda değil !

Blok...
    İzmir marşını söylemek için CHP'li olmaya gerek yok. Her kesimden isteyen söyleyebilir. Mehter marşı da söylenebilir. Din, AK Parti'nin tekelinde olmadığı gibi, Atatürk de CHP'nin tekelinde değldir. Atatürk siyaset üstüdür. Ülkenin kurucusudur.

Yakın zamanda Buz Hokeyi Federasyonu resmi Twitter hesabında Fenerbahçe ile dalga geçtiler.

http://www.milliyet.com.tr/buz-hokeyi-federasyonu-ndan-sok-fenerbahce-2666541-skorerhaber/

Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı kim? Trabzonsporlu Halit Albayrak. Halit Albayrak kim? Hidayet Türkoğlu gibi tek aday olarak seçime giren ve başkan olan biri. "Siyasetin desteğiyle". Basketbol ve halteri geçtim buz hokeyine kadar siyaset bulaşmış. https://twitter.com/halitalbayraktr
  • Bakalım bu sene kemik kadroyu ne kadar koruyabileceğiz. Vesely, NBA yapmak istiyodu, umarım vazgeçmiştir, takıma katkısı çok büyük.
    Wanamaker'da aynı şekilde, sezon içerisinde çok eleştirildi ama bence ilk sene için iyi katkı aldık, önümüzdeki sezon da kalır umarım.
  • Öncelikle tebrikler Fenerbahçe! Ama ligde rekabet kalmaması çok iyi bir şey değil, en kötü Oly-Pana tarzı bir rekabet gerekli diye düşünüyorum.

Ben chp li değilim ak partili de değilim ama salonda izmir marşını da söylüyorum mustafa kemalin askerleriyiz diye de bağırıyorum. Bu konu evet siyaset odaklı çıktı ama farklı bir boyuta ulaştı.

Federasyon başkanı dediğin rengini bu kadar bariz belli etmez ama yine de şahsi fikrim tepkinin o sırada olmaması yönünde. Şampiyonluk kutlamalarında bu tarz şeylere takılmanın kimseye faydası olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 35183519352035213522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.