DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: YLDRM109, Elbryan Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı
62.887
Cevap
201
Favori
1.198.503
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      380 Mesaj
      23 Nisan 2017 16:01:51
      quote:

Orijinalden alıntı: D.

Yönetim net şekilde bizim sevgimizi istismar ediyor. Koça dua etsinler. Başkada bir şey söylemiyorum.

Salon içerisinde belli bölümlere dağıtım yapılacakmış. Aslında bütün salona kulübün dağıtması lazım. Geçen sezon Galatasaray, Eurocup finalinde bütün taraftarına tişört dağıtmıştı. Bu seride Panathinaikos'da 20 bin taraftarına dağıttı. Bizim yönetim o kadar çapsız ki bu kadar basit bir işi bile taraftarının yapmasını istiyor. İnsanlar her türlü fedakarlığı yapıp o salona geliyor zaten. Yazık çok yazık...

Hocam en düşük fiyat 88lira olan bölüm Obradovic'ten evvel 20 liraya satılmıyor muydu? Adamlar resmen diyorki mecbur geleceksiniz biz de sizi soyalım fırsatı yakalamışken.Merak ediyorum 2-0 mağlup olarak gelseydik bilet fiyatlarını aynı mı yapacaklardı yoksa daha ucuza mı? Taraftarla dalga geçiyorlar.Geçen sene nesine sayesinde herkese sarı t-shirt vermişlerdi bu sene verecekler mi bakalım.O kadar paraya insanlar izlemeye geliyorsa yönetim olarak t-shirt de şapka da verilmeli.İnsanlar bu ekonomik zorlukta her türlü fedakarlığı yapıp geliyor yönetim ise taraftarı sadece "yolunacak tavuk" olarak görüyor.Yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      274 Mesaj
      23 Nisan 2017 16:07:22
      Yazık gerçekten kulüp yönetimini rezil bir şekilde yapıp tüm futbol taraftarını stattan uzaklaştırdılar, oradaki gelir kaybını da bizden çıkarmaya çalışıyorlar. Bilet fiyatları resmen soygun, ayrıca t-shirtleri de biliyorsunuzdur en kötüsü 40-50 TL ve bildiğin polyester bu ürünlerin hepsi.

• Teğmen
      127 Mesaj
      Arkadaşlar Eurohoops internet sitesi İstanbul'daki Final 4 için bir bilet kampanyası düzenliyor hem siz de katılmanız hem de bana destek olmanız için bu linkten kampanyaya katılabilirsiniz :))http://www.eurohoops.ne...BaF0l&refSource=copy

• Er
      2 Mesaj
      An itibariyle arenanın önünden bilet kuyruğundan bildiriyorum. Satış başlamasına 50 dak olmasına ragmen Takribi 400 kişi sıra var şimdiden, umarım yeteri kadar bileti satışa sunarlar

• Binbaşı
      1002 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Hannibal96

Alıntıları Göster

Hocam en düşük fiyat 88lira olan bölüm Obradovic'ten evvel 20 liraya satılmıyor muydu? Adamlar resmen diyorki mecbur geleceksiniz biz de sizi soyalım fırsatı yakalamışken.Merak ediyorum 2-0 mağlup olarak gelseydik bilet fiyatlarını aynı mı yapacaklardı yoksa daha ucuza mı? Taraftarla dalga geçiyorlar.Geçen sene nesine sayesinde herkese sarı t-shirt vermişlerdi bu sene verecekler mi bakalım.O kadar paraya insanlar izlemeye geliyorsa yönetim olarak t-shirt de şapka da verilmeli.İnsanlar bu ekonomik zorlukta her türlü fedakarlığı yapıp geliyor yönetim ise taraftarı sadece "yolunacak tavuk" olarak görüyor.Yazık

7. kata 88 lira fiyat çeken işletmenin bırak tişört ve şapkayı, teleskop bile vermesi lazım.

Bugün evrim için ne yaptın?
    • Binbaşı
      1087 Mesaj
      Oha la iddia nın euroligdeki şampiyonluk oranlarında cska ve madridi geçip 1. Olmuşuz bi ara 5.liğe kadar düşmüştük. Geçen yıl en efsane oynadığımız dönemde bile hep cska nın arkasında 2. Favoriydik nitekim sezonda öyle bitmişti. İlk defa cskayı geçip euroligin favorisi olarak gösterildik hayırlısı bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      428 Mesaj
      Hayırlısıyla yarın final four'a kalalım da..Favori olarak gösterilmemiz elbet de çok güzel fakat devamında tek maç olduğundan biraz günlük performansa bakıyor iş.Umarım şans yanımızda olur.

• Yarbay
      2380 Mesaj

Seneler önce Kirilenkolu Cska geliyor hep aklıma. Bütün sezon herkesi ezdiler. Finalde 15 sayı ile öndeyken İvkovicli Olympiakosun son saniye basketiyle yıkıldılar. Halen daha oyuncuların yüz ifadesi aklımda. Hem sizin hem bizim sonumuz hayırlısı olsun.

RequeimFatih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.