Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Neco.
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
85.001
Cevap
213
Favori
2.068.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 31413142314331443145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Top 8 playoffları ,5 maç üzerinden oynanan ve sonunda her zaman Fenerbahçe'nin 3-0 kazandığı seridir. Boşuna oynanıyor. Tescil edin geçin 3-0 seriyi. Final Fourda görüşmek üzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya dingil Murathan susta tribünleri dinleyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1nvdr -- 25 Nisan 2017; 22:23:50 >
  • Final Four'a yürüyoruz. Çok mutlu ve gururluyum

Formanın hakkını veren adam gibi adam hepsi, yüreğinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

quote:

Orijinalden alıntı: Zerenito

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson Crusoe

İyi değiliz bugün, neyse ki onlar bizden de kötü. Uyuta uyuta bitiririz gibi bu maçı.

haklısın ama son periyot final four için son periyotları olabilir onlar uyanırsa bizm de uyanmamız gerek

Yavaş uyansınlar. Mental olarak bitikti onlar maç başından beri. Ama şu oyun beni F4 için kara kara düşündürüyor. Sanki Pana'nın fazla silahı olmayınca biz olduğumuzdan daha iyi göründük gibi bu 3 maçta

açıkçası bir yunan takımın pana gibi bir takımın final four için son şansına bu kadar kopuk oynaması beni şoke etti hiç böylke bir şey beklemiyorum ama şikayetci değilim final four şu an için önüzüde max 2 maç var o maçlarda ne olacağı hiç beeli olmaz açıkçası mvp datome bilke olabilir o yüzden bu maçtan final four yorumu açıkçası çok zor
  • Rahat bir galibiyet

• Bennet şu durumda dahi girmiyorsa artık..
  • Art arta 3.final..

Ve hepsi de 3-0 ...Vay arkadaş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Art arta 3.final..

gelecek sene ki playpff rakibini düşünsene rakibin en son playoffda 2014 de yenilmiş
  • Helal olsun tüm ekibe.Oyuncular gider Obra kalsın yeter.
  • Racon kesmiyoruz kafa kesiyoruz...Fenerbahçe tersten saplar

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerenito

quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Art arta 3.final..

gelecek sene ki playpff rakibini düşünsene rakibin en son playoffda 2014 de yenilmiş

Ciddi bir üstünlük psikolojik olarak .Ama CSKA falan çıkarsa başka.

Euroleague de artık 8-10 yıl önceki gibi Final Four için çok aday gösteremiyoruz..Sezon başında kafadan 3 takım yazıyorsun zaten neyse bu sezon bu format iyi oldu artık tek sıkıntı takımların arasındaki farkın kapanması.
  • Tebrikler
  • muhteşem bir maçtı şimdi final four zamanı
  • İnanılmaz mücadele ettik...Önümüzde iki tarihi maç var.Allah yardımcımız olsun.Final four'da görüşmek üzere..

• Panathinaikos'un gelmesine sevinen basketbol cahilleri burada mı?

• helal olsun size

• Üstüste 3. kez 3-0 ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 25 Nisan 2017; 22:39:53 >
  • Güzel bir galibiyet aldık. Tüm ekibi tebrik ediyorum. Seyirci bile elinden geleni yaptı. Obra gibi bir insan başımızda olduğu için çok mutluyum.
  • ulan geçen sene real'e böyle acımıştım bu senede aynı acıyı pana için yaşıyorum.Düşünsenize bütün sene çalış,çabala,terle,ilk 4'e gir, playoff'lara kal.Sonra obradoviç'in öğrencileri gelsin hem kendi sahanda hem deplasmanda tokatlasın seni, otur aşağı git evine.Baya üzücü bir durum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 25 Nisan 2017; 22:41:45 >
  • kalite koktuk yine
  • 
Sayfa: önceki 31413142314331443145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.