Şimdi Ara

Fenerbahçe Beko | 24.04.2024 20:00 | AS Monaco deplasmanı (3141. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
84.972
Cevap
213
Favori
2.067.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31393140314131423143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha iyi savunma yapmamız gerekiyor....Ayrıca taraftarın da bir kendine gelmesi gerekiyor.Böyle rezillik görmedim play off oynuyoruz...Baskı felan kurduğumuz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RequeimFatih -- 25 Nisan 2017; 21:7:52 >
  • ulan antıc ne kazma adamsın neyseee bu pana burdan sadece bızım takımın ımzalı formasını alır baskada bısey alamaz
  • Antic birini ataydın lan bari

• olmadı bu be antic
    açıkçası datomeyi görmek istiyorum bu maç en büyük dileğim bu
  • savunmada sıkıntılar var,pana deplasmanında çok daha efsane bir savunmamız vardı.Ayrıca oyuncular da biraz rahatlık var gibi geldi bana.Sanki maçı rahat koparabilecekmişiz gibi ama bir türlü olmuyor gibi.
  • 1/1 oynadım diye böyle başladım

• susayanlar pm gelebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

savunmada sıkıntılar var,pana deplasmanında çok daha efsane bir savunmamız vardı.Ayrıca oyuncular da biraz rahatlık var gibi geldi bana.Sanki maçı rahat koparabilecekmişiz gibi ama bir türlü olmuyor gibi.

aynen ben de senin gibi düşünüyorum açıkçası 2. veya 3. periyotta aleyhimize farkın çift hanelere çıkabileceğini düşünüyorum.
  • Çekirdekçileri toplamışlar en öne. Tiplere bak, sanki maç Yeşil Giresun ile oynanıyor.
  • Takım fazla rahat gibi.Ama sıkıntı yok düzelirler

Bu arada taraftar iyi olacak bu sefer dedim de şu ana kadar cıt yok.."Yine 2 gün önce yazdığımı yazacağım olmayacak"

Ne tepedeki grubun maç boyu şarkı türküleri doğru bir şey ne de öndeki grupların öylece durması doğru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 25 Nisan 2017; 21:12:25 >
  • Sloukas napıyo Allah Aşkına

• Hakem facia çıkartacak gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melih Mahmutoğlu oyuna girip 3-4 üçlük atmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YA sloukaaaaaaaas

• Sloukas inanılır gibi değil...Direkt göndereceksin takımdan şu pozisyondan sonra.

• Sloukas f4 öncesi korkutuyor kolejli gibi bu nasıl amatörlüktür arkadaş.Top kaybı makinaası oldu cıktı adam.
  • sloukas hala kendine gelemedi ,böyle bir özgüvenli çıktıkları maçta bile durumu böyleyse final four'da verim alamayacaklarımıza eklendi.Datome ve solukas geçen seneden çok uzak
  • Bogdan'ın oyuna dahil olması lazım artık.

• Bogiyi iyi savunuyorlar ama sadece bir basket bulsun gerisi gelecektir.

Sloukas leş.

• 
Sayfa: önceki 31393140314131423143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.