DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eyoruk, D., dwdark, C-TRanger, RequeimFatih Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz 1 Android  )
63.053
Cevap
202
Favori
1.204.615
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> Fenerbahçe Basketbol Ana Konusu
Giriş
      356 Mesaj
      21 Nisan 2017 13:59:06
      şu kadroda bide nemanja bjelica olacaktı ki

“Öfke aslında gerçek bir his değildir; onu yaratan korkudur. Öfkelenmeden önce sizi korkutan şeyin ne olduğunu düşünün.”
    • Yüzbaşı
      371 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:12:39

He ya ben de görmüştüm ama hepsi tükendi diyodu direk satışa çıktıktan 5 dk sonra, dedim başa yerde vardır ama bitmiş aynen :(

MambaVino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      8 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:32:58
      quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

ne diyon la degişikk

Yaşın kaç evladım? Ayakkabı numaran kadar zekan var burada havlama

Sabetaycıların kurduğu düzeni yok edeceğiz! Onları anavatanlarına (israil) geri postalayacağız!Defolun ülkemizden adi yaratıklar!
    • Yüzbaşı
      340 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:51:10
      quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

o değilde bu ekpe nasıl adam beeee iki senedir avrupa'nın devleriyle en çok fiziksel temasta bulunup, neredeyse güreş tutup, itişip, kakışıp, ölümüne düello ettiği halde tek bir münakaşa yaşamamış, kontrolden çıkan tek bir gerginliğe sebep olmamış, bir kez bile çirkefleşmemiş, rakiplerinin de en az bizim kadar saygı ve sempatisini kazanmış efsane pivot.

klavyene sağlık hocam...bu kadar güzel anlatılabilirdi..nadir kalan sportmenlerden birisi.. maşallah diyelimde nazarımız değmesin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaanim -- 21 Nisan 2017; 14:51:38 >

Donanımhaber Ordulular Derneği
    • Er
      2 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:59:38

yanlışınız var, biletler satışa çıkar çıkmaz satışı yönetim tarafından durduruldu. 2. maçtan sonra satışa çıkacak denildi.

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın, Turkish Airlines Euroleague Play-off turu 3. maçında 25 Nisan Salı günü 20:45'te Ülker Sports Arena'da oynayacağı Panathinaikos Superfoods karşılaşmasının bilet satışı geçici olarak durdurulmuştur.

Serinin Ülker Sports Arena'da oynanacak karşılaşma(ları)nın bilet satışlarına ait nihai satış planı ve detaylar, Yunanistan'da oynanacak ilk iki karşılaşmanın ardından, kulübümüzün iletişim kanalları tarafından yeniden duyurulacaktır.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Bahsedilenler: MambaVino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Sansa Magna

• Yüzbaşı
      371 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:00:41

Biletixte falan bakınca geçmiş etkinlik diyordu?

BerHatS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      12 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:02:51
      quote:

Orijinalden alıntı: D.

şu ukelalığa üsluba bak arkadaş rezillik.butün branşlarda uzman yorumcu mübarek futbol dan giriyor basketten voleyboldan çıkıyor.

• Çavuş
      44 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:05:09
      Türk takimlarinin Avrupa'da ki başarilari göğsumuzu kabartiyor.Hele Yunan takimi olunca keyfimiz daha yerine geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grayscale -- 21 Nisan 2017; 15:10:21 >
    • Yüzbaşı
      622 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:06:15

Evet dediğiniz doğruymuş çok enteresan bir durum ilk kez böyle birşey yapıyorlar . Maç salı günü , cumartesi veya pazar günü kesin tekrardan biletleri satışa çıkaracaklardır .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:10:08

Maşallah zeka küpü akıyor beyfentide. Hadi canım sana ekmek çıkmaz benden trollük için başka kapıya bir zahmet

piramit_zeus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      2 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:12:04

euroleague'de sadece pahalı biletler kaldı

http://marketing.eurole...-09/platinum-hospitality

ayrıca şu linkten alabilirsiniz

http://www.viagogo.com/...URLGMLE9FBF487F5-ETICKET

viagogo daha önce bilet alanların biletlerini satabildiği euroleague in resmi platformu bir sorun yaşamazsanız ben daha önce aldım

Bir başka resmi bilet satış sitesi olanhttp://www.ticket2final.com/euroleague-final-four da efes ve dçka biletleri mevcut ama ancak onlar final four a kalırsa bileti alabilirsiniz. Fener, CSKA, Oli tükenmiş

Birde Detur dan alabilirsiniz ama onlarda otelsiz olarak satmıyorlar otel+bilet satışı yapıyorlar(en azından bu seneye kadar öyleydi, bu sene için bir teyit gerekebilir)

not: euroleague'nin sitesinde salona girişte kimlik kontrolü yapılacağı ve isim tutmamaması hal,nde salona alınmayacağı yazıldı. Daha önce berlin ve madrid kimlik kontrolü yapılmadı. Lakin Ülker Areana'daki bayanlar euroleague final 4'da girişte kimlik kontrolü yapıldı. Ne olur bilemem riske girmeye bence değmez. Viagogo veya resmi siteden alırsanız böyle bir sorun olmaz.
      Ben daha önce iki yollada bilet aldım. Almak isteyen arkadaşlar varsa, bildiğim kadarıyla yardımcı olurum. İletişime geçmeniz yeterli.

tiger25ist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4746 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:17:57
      Biraz adam görelim

• Er
      2 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:24:22

Serdar Ali Çeliker'in yorumcu olduğu, Mehmet Ayan'ın genel yayın yönetmeti olduğu Lig Radyo ya aşağıdaki bunun linkini göndereceğim.

Eşlik edenleri beklerim.

Lig Radyo WhatsApp Hattı: 0530 959 79 01

link:https://twitter.com/Tay...tatus/854768560463335424

D. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      92 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:27:15
      Ulan çok fena gaza geliyorum şu 2 galibiyetin ardından

• Yarbay
      6255 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:36:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Ulan çok fena gaza geliyorum şu 2 galibiyetin ardından

Tüyler diken diken!

"I am not a god. I have never created life...but I have lived. That is enough. So I will fight to preserve that same opportunity -- to love, to dream, to soar among the stars -- for all those yet to come. Many lives will be lost in the battle ahead -- but their efforts will ensure that some remain to remember their deeds. And, like the gods, the will truly live forever...even after they are gone.

---- Silver Surfer
    • Yüzbaşı
      296 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:37:26
      Bedava f4 çekilişi varmış isteyen arkadaşlar katılabilir.http://www.eurohoops.ne...WuDCe&refSource=copy

• Yüzbaşı
      340 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:51:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Alıntıları Göster

Tüyler diken diken!

varya yemin ederim gazla çalışan milletiz ..şu an nasıl gaza geldiysem..

Donanımhaber Ordulular Derneği
    • Binbaşı
      1248 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:53:16
      quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Bogdanovic 25 atmış özette sadece 1 üçlüğü var. Euroleage de bu özetleri kim yapıyorsa beynini seveyim. NBA den biraz feyz almaları lazım.

Maç saatlerini bile ayarlayamıyorlar. 2 maçı da izlemek istiyorum ama yakın saate koyuyorlar. Cska - Baskonia maçının 2. yarısını izleyemedim.

"Toplumun genelinin neler döndüğünden haberi yoktur, hatta haberi olmadığından dahi habersizdir.” Noam Chomsky
    • Yarbay
      2934 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:57:05

Bak ya, yine sinirlerim bozuldu geçen seneki final maçını görünce 100 tane de eurolig kupası alsak o maç sonunu asla unutamayacağım. Son atakta rakibin nerdeyse kaybettiği bi top, daha sonrasında verilmeyen hatalı yürüme kararı ve ribaunt...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 21 Nisan 2017; 16:0:9 >
      Naledolası Kanal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir DH atasözü derki: "Hit gelecek yerden tavuk esirgenmez"

Eski çağlarda ejder, kaplana denk görülen tek yaratıktı.
    • Teğmen
      122 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:17:22

Teşekkür ederim sağolun hocam.

MERCEDES 2016 E200 AMG LG 55UF950V SAMSUNG NP550P5C-S04TR LOGITECH Z5500 NİNTENDO Wİİ LG G4 GİGABLUE HD 800 SE PLUS
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.