Şimdi Ara

FENERBAHCE AFYON CUP TURNUVASI (ANA KONU) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.160
Cevap
2
Favori
25.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • * Maçın tamamını izledim ikinci yarı değişiklikler nedeniyle 65 den sonra işkence gibiydi.

* Joseph = 8 milyon euro çöpe atıldı ( Şu ana kadar izlediğim tüm maçlarda bendeki görüntüsü). Mehmet Topal daha 20.dk da kaç tane top kaptı, ikili mücadeleye girdi Joseph nasıl olsa Mehmet kazanıyor topları modunda geziyor.

* Nani, çok şey bekliyorum umarım yanıltmaz ama bazen halısahada top oynar gibi laubali hareketler yapıyor. Halbuki ilk topları hemen takım arkadaşlarına aktarmaya çalıştığında çok daha etkili oluyor yaptığı işler.

* Fernandao şuana kadar Topal ile birlikte en etkili oyuncu. Açık söylemek gerekirse benim hiç beklentim yoktu transfer edildiğinde ( malum Preko vb. anadoludan gelen topçular) ama her maç yanılttı beni. Umarım böyle devam eder, Fernandao tamamdır [:'(.

* Diego, herkes yeniden doğuyor diyor ama ben hiç beğenmedim zorlama bir oyuncu yaratılmaya çalışılıyor benim gözümde. Saha içinde bakıyorum gayretli, istekli ama birşeyler eksik gibi geliyor bana. Şu ana kadar etki ettiği maç Sivas 4 eylül belediye maçı birde Guimares maçı. İşallah Fernandao gibi yanıltır beni de yararlı olur

* Hasan Ali Caner'den formayı alırsa şaşırmam. Guimares maçında Caner'in bir kırmızı kartı vardı tekmeden. İki tane sarıdan da atılabilirdi hazırlık maçı olmasa. Zaten bence V.P bunu görüp Hasan ile başladı.

* Bir sıkıntıda her maç gol yememiz artık defanstaki bireysellikten mi yoksa defansın çok önde kurulmasından mı? orta saha kaynaklımı bilmiyorum.

• Sow formda fernandao harika van persie nin adı yeter kim oynacak GS BJK FORVET ARARKEN BIZ BOLLUKTAN KIMI OYNAYACAGIMIZI BILMIYORUZ ISTE BÜYÜKLÜK BU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler siz maçı izliyorsunuz bu yüzden josefi beğenmiyorsunuz josefi izleseniz halbuki görünmez kahraman kademeleri markaji olsun kral topçu

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerist_

ba'yı çok abartıyorsunuz adam sadece 1 tane hata yaptı

yüklenilmesi gerek holmen krasic ve fabiano

Ba'nın bir sürü olumlu özelliği var ama adamın beyinsiz ve konsantrasyonu eksik bir oyuncu olması bütün olumlu özelliklerini götürüyor.İzlediğim kısımlarda(Bugünkü Oly ve Guimaraes maçı hariç yarım yamalak izledim) gayet iyi bir oyuncuydu.Sivas maçında yaptığı hata mesela konsantrasyon eksikliğinden.Zob Ahan maçında mesela adam tehlikeli bölgede çalım atmaya çalışıyordu :D beyinsiz işte.Mental özellikleri üst düzey olsa 20 milyon euroluk stoper.
  • Bizim samet aybabali sezon gibi olacaksınız. Çok gol atıyor ama çok da gol yiyorsunuz. Shaktar acimaz bak uyandirayim

• Şener ve Kjaer'e hayran kaldım bugün.Şener böyle giderse GG'yi kulübüye mahkum eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Beyler siz maçı izliyorsunuz bu yüzden josefi beğenmiyorsunuz josefi izleseniz halbuki görünmez kahraman kademeleri markaji olsun kral topçu

Hocam bahsettiginiz ozelliklerde iki tane De Souza geldi bu takima ama Josef her ikisi de degil maalesef.
    Ya da biz farkli Josef'lerden bahsediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptanfilig

* Maçın tamamını izledim ikinci yarı değişiklikler nedeniyle 65 den sonra işkence gibiydi.

* Joseph = 8 milyon euro çöpe atıldı ( Şu ana kadar izlediğim tüm maçlarda bendeki görüntüsü). Mehmet Topal daha 20.dk da kaç tane top kaptı, ikili mücadeleye girdi Joseph nasıl olsa Mehmet kazanıyor topları modunda geziyor.

* Nani, çok şey bekliyorum umarım yanıltmaz ama bazen halısahada top oynar gibi laubali hareketler yapıyor. Halbuki ilk topları hemen takım arkadaşlarına aktarmaya çalıştığında çok daha etkili oluyor yaptığı işler.

* Fernandao şuana kadar Topal ile birlikte en etkili oyuncu. Açık söylemek gerekirse benim hiç beklentim yoktu transfer edildiğinde ( malum Preko vb. anadoludan gelen topçular) ama her maç yanılttı beni. Umarım böyle devam eder, Fernandao tamamdır [:'(.

* Diego, herkes yeniden doğuyor diyor ama ben hiç beğenmedim zorlama bir oyuncu yaratılmaya çalışılıyor benim gözümde. Saha içinde bakıyorum gayretli, istekli ama birşeyler eksik gibi geliyor bana. Şu ana kadar etki ettiği maç Sivas 4 eylül belediye maçı birde Guimares maçı. İşallah Fernandao gibi yanıltır beni de yararlı olur

* Hasan Ali Caner'den formayı alırsa şaşırmam. Guimares maçında Caner'in bir kırmızı kartı vardı tekmeden. İki tane sarıdan da atılabilirdi hazırlık maçı olmasa. Zaten bence V.P bunu görüp Hasan ile başladı.

* Bir sıkıntıda her maç gol yememiz artık defanstaki bireysellikten mi yoksa defansın çok önde kurulmasından mı? orta saha kaynaklımı bilmiyorum.

Hasan Ali' nin Caner' den formayı alabilmesine ben pek ihtimal veremiyorum.
    Diego konusunda da dünkü maç hariç önceki hazırlık maçlarında stadtan canlı izledim bu adamı, takımın en iyisiydi. Emre sonrası top sürecek adam bile kalmadı takımda. Diego olmasa oyunda büyük sıkıntı çekeceğiz.

• Olympiakos son golü ofsayt gibi geldi bana.
  • Ben maçı youtubeda izliyordum, 12K kişi izliyordu ve sohbet kısmında "Tivorlu İsmail" diye biri varďı ve ana avrat küfrediyordu, o adi herif yüzünden maçı yayınlayan adam maçı kaldırdı.
    Bu sığıra ulaşabilen var mı, arayacağım telefonda. Bakalım derdi neymiş?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar naniye laf söylüyo ya la muhahahah gülmemek elde değil

bu maç aslında 3-1 di 2 gol hakem hatasıydı tamamen
  • Başlıgı Düzelt istersen dostum. Afyon kupası veya turnuvası olarak geçmiyor bu maçlar. "Afyon Futbol Festivali" olarak belirtiliyor. yani maçlar sonunda kimse kupa almayacak veya şu takım 1. oldu olmadı olayı yok.
  • Arkadaşlar kendinizi kandırmayın

dayıyla perira yanlış yapmış takımı portonun rehabiltie kampına çevirdiler

bu ba denilen adam iddaa ediyorum akhisar ve osmanlısporda dahil
    hiç bir birinci lig takımında oynamayaz
    şuan krasiç de oynayamaz

holmen belki kümede kalmama mücadelesi veren bir takımda rotasyon topçusu anca olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

maç sonucu özeti :

bu turnuva sonucu derhal holmen ve krasic gönderilmeli, yabancı kontenjanı 15ten 13e düşürülmeli,

iki yönlü oynayan bir orta saha alınmalı

Katılıyorum
  • Aslar yedekler kendini bayağı belli etti. Bu akşam kafada net bir kadro oluşur.
  • Bir Galatasaraylı olarak takımınızın afyon cuptaki başarılarının devamını dilerim umarım bu başarıyı cl'de de gösterirsiniz ve türk futbolu daha iyi noktalara ulaşır
  • Nani hazırlık maçlarındaki gibi oynarsa yedek kalır. diego çok iyi, hırslı ve formda bu sene en büyük transfer diego olur. fernandao gayet iyi fizik gücü falan çok yerinde transfer bence Türk milli takımına devşirilmeli acilen. Souza fena adam değil ama kesinlikle 8m euro falan etmez 3e falan alınsa iyi transfer diyebilirdik..
  • Insanlar naniden 4 kisi calimlayip asist yapmasini bekliyor

Nani yi daha once izlememisler heralde . Nani kanatta topu alir ileriye tasir

• Ben en çok Fernandao'yu beğendim hazırlık maçlarında.Bu kadarını beklemiyordum,çok sağlam forvetmiş.
  • Geçen haftada 2 günde 2 maç oynadı takım bugünde yine aynısı oluyor,bunların acısı elbet çıkacak er yada geç bakalım inşallah patlamayız.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.