Şimdi Ara

FENERBAHÇE AÇIKLADI. RESMEN SEVK EDİLDİK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanlamaya bakın Arkadaşlar .....Beyler burda kalkıp komplo teorisinden bahsediyosunuz demeyin eminolun bunun içinde de bir iş var . bu hafta herkes tek bir yürek olup gezi parkı direnişi için kenetlendi herkes ayaklandı bütün taraftarlar ayaklandı herkes bir bütün oldu ve yine gündemi değiştirirp bizi birbirimize kışkırttılar çok büyük bir rant var kimse kimseyle kardeş olsun istemiyorlar allahlarından bulsunlar mahvettiler memleketi.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

Ünal Aysal göbek atıyodur şimdi, helal olsun, FIBA UEFA el ele çalışın, hepinize helal olsun, yokmu Fenerbahçe'yi başkan men etmek istedğiniz yer

Yazıklar olsun...

Sen basketbolcuların parasını ödeme , futbolda şike yap. Sonra FIBA'dan transfer yasağı, UEFA'dan men gelince auuuvvvv
  • @Something diyorum başka bişiey demiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

quote:

Orijinalden alıntı: centerboys

quote:

Orijinalden alıntı: Frayze

O kupa Trabzona gelecek işte o kadar Sonuna kadar yanındayız Trabzonsporlu kardeşlerimizin.

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

Şu dünyafa gs tarafaftarı kadar renk değiştiren başka bi taraftar varmı

Fenerbahçe taraftarı var yetmez mi?

bukelamunsunuz kabul edin.

bu men işide fazla uzadı. her maç bi olay olacakta men edilcez korkusuyla izliyordum. adamların içinde kalacak Fenerbahçede Fenerbahçe men edilelimde kurtulup kına yaksınlar

• Konuyu ne hale getirmişler adamlarda ne acı varsa artık hemen damlamışlar.Pusuda bekliyolar resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A35A

quote:

Orijinalden alıntı: DHF_Viper

Beyler iyi tarafından bakın, cezayı yersek (ki yiyeceğiz) Aziz gidecek, yeni bir yönetim gelecek kafamız rahatlayacak ve Avrupa olmadan lige konsantre olacağız. Ayrıca dosya UEFA'da da kapanacak ve bir daha şike mevzusunu duymadan futbola döneceğiz.

Ha gönül isterdi şu cezayı yemeyelim ama ayan beyan bir şeyler döndüğü ortada. Nasıl bir savunma yapacak bizimkiler çok merak ediyorum

Azizin gideceğine ınanıyomusun?

UEFA'nın talebini okumadın galiba disiplin kurulundan süresiz hak mahrumiyeti isteniyor. Böyle bir cezayı yediği takdirde tüzük gereği başkanlığı düşer.

En geç 2 ay sonra yeni başkan gelecek

• YARGITAY

derim, beklerim

davanın haksız delillere dayandığını söylediği an
    burada sevinenler söyleyecek bir çift lafım olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_meric

Zamanlamaya bakın Arkadaşlar .....Beyler burda kalkıp komplo teorisinden bahsediyosunuz demeyin eminolun bunun içinde de bir iş var . bu hafta herkes tek bir yürek olup gezi parkı direnişi için kenetlendi herkes ayaklandı bütün taraftarlar ayaklandı herkes bir bütün oldu ve yine gündemi değiştirirp bizi birbirimize kışkırttılar çok büyük bir rant var kimse kimseyle kardeş olsun istemiyorlar allahlarından bulsunlar mahvettiler memleketi.....

Uefada zaten durun şu ülkeye el atalım yoksa iyice karışacak diye kaygılanıyordu. Biraz mantıklı şeyler yaz kardeşim.
  • Lan madem neyi beklediniz 2 sene boyunca varsa şüpheniz aklanana kadar men etseydiniz, ikide bir önümüze getiriyorsunuz bu mavalları.
  • İyimser düşünürsek;

Korkacak bişey yok, müfetiş 2 sene istemiş, disiplin kurulu 1 sene uygun görür, o 1 senede bizi almadıkları sene zaten.

Kötümser düşünürsek;
    2 sene oturur anamızın liginde orta sınıf yabancılarla şampiyonluk kovalarız. Türkiye kupası 2 sene daha bizim olur.
  • İyimser düşüne düşüne bu hale gelmedik mi hocam
  • yaw arkadaş küçücük klüp müki bu ya , koskoca FB ne hallere geldi , UEFA nın sitesinde bunu yazması bile bence çok büyük bir ceza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trulli

İyimser düşünürsek;

Korkacak bişey yok, müfetiş 2 sene istemiş, disiplin kurulu 1 sene uygun görür, o 1 senede bizi almadıkları sene zaten.

Kötümser düşünürsek;
    2 sene oturur anamızın liginde orta sınıf yabancılarla şampiyonluk kovalarız. Türkiye kupası 2 sene daha bizim olur.

Müfettiş istediği ceza uygulanmazsa kararı UEFA Temyiz kuruluna götürecektir, UEFA Temyiz kurulu da müfettişin istediği cezayı verir büyük ihtimalle.
    Geçen yıl Beşiktaş UEFA Disiplin K. tarafından ertelemeli bir ceza almıştı, müfettiş itiraz etti ve temyiz kurulu direkt men verdi.

Aslında bizim için olabilecek en iyi senaryo: Disiplin kurulu 2 yıl men verdi biz bunu UEFA'da temyiz ettik, temyiz kurulu bunu kaldırdı delil yetersizliğinden veya ertelemeliye çevirdi. Müfettişinde yolunu kapatmış oluruz dosya da kapanır. Bizim için iyi sonuçlandığından CAS'a da gitmeye lüzum kalmaz.

• sen cardozo bildirimi beklersin ama sana uefa bildirim yollar
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Sniper

ananızı avradını sikeyim uefa

Gorusuruz dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rahat olun.prosedür gereği birşey.hiç birşey çıkmayacak.ağzının suyu akanlar konudan dışarı çıkabilirler
  • Çok büyük cezalar beklemeyin aziz yıldırım men yer oda sizin hayrınıza olur.Şahsen üzüldüm ben bkz üst üste 3. şampiyonluk
  • Frayze ceza aldı kurtulduk sıra boomer da
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19Mohican07

quote:

Gorusuruz dostum.

Görüşürüz keke kendine iyi bak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 19Mohican07

quote:

Gorusuruz dostum.

Görüşürüz keke kendine iyi bak

Adam ya.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.