Şimdi Ara

Fenerbahçe 4 - G.Antep 3 (Full) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ' kuku_ ' kardeş şu maçı iyi bi izlede ondan sonra tartışalım.ezbere konuşmakla olmuyor bu işler hadi bekliyorum.
  • o zaman 60 + ya kadar niye eziyet çektirdiler yemediler golü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cK_bin9yüz7

Ya ' kuku_ ' kardeş şu maçı iyi bi izlede ondan sonra tartışalım.ezbere konuşmakla olmuyor bu işler hadi bekliyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: hetfield

eywallah hocam çok saol.o maç oynanırken ben askerdim ve seyredememiştim çok üzlmüştüm.2. yarı başlarken fener taraftarı muhteşemmiş anlatıldığına göre.çok saol

ben de askerde idim tesadüfe bak..ama ben izleme fırsatı bulmuştum.
  • o maçta skor 3-1 3-2 ve 3-3 gaziantep lehineyken bile gaziantep kaleciyle karşı kaşıya bir sürü gol kaçırdı. Rüştü o maçın 2. yarısında süperdi. Dediğiniz gibi şike olsa antep tamamen savunmaya cekilirdi. Şike var diyenlerin de maçın sadece özet görüntülerini izlediğine eminim. 3dklık görüntülerle yorum yapmayın arkadaşalr. İnsaf biraz.
  • quote:

Ya ' kuku_ ' kardeş şu maçı iyi bi izlede ondan sonra tartışalım.ezbere konuşmakla olmuyor bu işler hadi bekliyorum.

kuku ne yaww
  • quote:

8-10 yaşındaki çocuklar gelip forumun seviyesini düşürüyor bazıları da bundan mutlu oluyor..

Maça gelince maçın tamamını izledim..
    İkinci yarıda Gaziantep defansının toplara nasıl müdahale etmediğini herkes gibi gördüm..
    Rapaij'in Antep defansının içine girip elini kolunu sallaya sallaya attığı golleri gördüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koko_ -- 26 Eylül 2005, 14:31:31 >
  • yok be hocam o kadarda değil yani hem bazıları demişsinde ben sana değil kelimeye güldüm o an çok komik geldi ama alındıysan özür kardeşim
    quote:

Orjinalden alıntı: koko_

quote:

8-10 yaşındaki çocuklar gelip forumun seviyesini düşürüyor bazıları da bundan mutlu oluyor..

İkinci yarıda Gaziantep defansının toplara nasıl müdahale etmediğini herkes gibi gördüm..
    Rapaij'in Antep defansının içine girip elini kolunu sallaya sallaya attığı golleri gördüm..

• quote:

quote:

Hadi diyelim sizin dediğiniz olsun şike yapıldı bu maçta.
    Sizin Ankaragücü'ni 8-0 yenmeniz kadar olamaz heralde.
  • quote:

Rapaij'in Antep defansının içine girip elini kolunu sallaya sallaya attığı golleri gördüm
    ..

Kesinlikle katılmıyorum dediklerine ama neyse madem öyle soruma cvp verir misin? Antepin 2. yarıda kaç tane gol kacırdıgını da gördün mü?(kaleciyle karşı karşıya)
    şike yapacak takım gol atmaya mı gider cıkmayıp şike yaptıgı takımın kendisine gol atmasını mı bekler? Ne de olsa atılacak 4 gol var.
    Mucize gerçekleşti diye altında bişeyler aramak gerekmez illa.
  • Satılmış maçın videosunu kim ne yapsın benim tüm arkadaşlarım bu maçta şike yaptık galiba diyo bee.! Ama önemli değil zaten sizin bütün şampiyonlukarınız Şikeli.!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vinsanity86

Satılmış maçın videosunu kim ne yapsın benim tüm arkadaşlarım bu maçta şike yaptık galiba diyo bee.! Ama önemli değil zaten sizin bütün şampiyonlukarınız Şikeli.!

Sana ve arkadaşlarına üç şey diyecem:
    bi de o arkadaslarına söyle cinconu ya da bejekeyi tutsunlar.
  • Antepin 2. yarıda kaç tane gol kacırdıgını da gördün mü?(kaleciyle karşı karşıya)
    şike yapacak takım gol atmaya mı gider cıkmayıp şike yaptıgı takımın kendisine gol atmasını mı bekler? Ne de olsa atılacak 4 gol var.
    Mucize gerçekleşti diye altında bişeyler aramak gerekmez illa.

o dediğini ankaragücü gs'ye yaptı ama o kadar abarttılar ki şike olduğu kabak gibi anlaşıldı..antep biraz daha çaktırmadan yapmaya çalıştı ama bizden kaçar mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

o dediğini ankaragücü gs'ye yaptı ama o kadar abarttılar ki şike olduğu kabak gibi anlaşıldı..antep biraz daha çaktırmadan yapmaya çalıştı ama bizden kaçar mı

vay beee neymişsiniz siz öle yawwww
  • bizde senin nasıl fb düşmanı olduğunu biliyoruz hiç boşuna ellerini yorma yazmaburda bile çekemiyosunuz nedir kardeşim sizden çektiğimiz bide formun seviyesi düşüyomuş(!)hadi cnm ölemi
    quote:

quote:

• milletin ağzı torba değilki büzesin
    futbolda olmucak şey yok . daha geçen sene milan-liverpool maçınıdamı izlemediniz ya milandamı sattı maçı
    sizin mantıkla milanda satmış maçı demekki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raskolnikov -- 26 Eylül 2005, 17:07:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vinsanity86

Satılmış maçın videosunu kim ne yapsın benim tüm arkadaşlarım bu maçta şike yaptık galiba diyo bee.! Ama önemli değil zaten sizin bütün şampiyonlukarınız Şikeli.!

Kim o arkadaşların?Aziz Yıldırımla, Haluk Ulusoy'mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

[

beklioruz cevaplarınızı
  • o macta tribundeydim sanırım telsim tribünü
    yapılıyodu
    butun goller o tribünde oldu.kavga felanda
    oldu macta (migrostaydım)genc bir cocuk ana avrat kufur etti
    ali günes ve serhata bir iki tane tokat yedi tabii
    simdi sanırım pişmandır cocuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: crepassio

quote:

Orjinalden alıntı: pprodigyy

beklioruz cevaplarınızı

İyi hiç yoktan bir fenerli kabul etmiş şike yapıldığını..

fenerli arkadaşlar Gaziantep maçında şike olmadığını savunurken üzerinde durdukları konu fenerbahçe'nin daha önce de 3-0'dan 4-3 maç kazandığı idi..
    Yani daha önce 3-0'dan 4-3 maç aldığınız için bu maç da çok normal bir maç ve kesinlikle bir şike söz konusu değil..
    Galatasaray'ın da lig tarinde daha önce 8-0 yendiği takım var..
    Sizin mantığınıza göre Ankaragücü maçında da şike olması söz konusu değil..
    Ama daha önce de söylediğim gibi maçlar farklı zamanda oynanan birbirinden bağımsız maçlar olduğu için böyle bir mantık yürütmek yanlış olur..

Şimdi ben de sizden cevap bekliyorum..
    fenerbahçe'nin şampiyonluk yolunda çekiştiği bir rakibini ilk yarısı 3-0 biten maçta 4-3 yenmesi mi daha normaldir yoksa Galatasaray'ın ligin son maçında en ufak bir iddiası bulunmayan, ligin alt sıralarındaki bir takımı 8-0 yenmesi mi daha normal bir olaydır??

Bu arada sinirlendiğim olay ben bu forumda kimseye terbiyesizlik yapmıyorum..
    Fikirlerimiz tamamen zıt da olsa herkese saygılı davranıyorum..
    Ben Gaziantep maçında şike olduğunu savunuyorum siz şike olmadığını savunuyorsunuz bu çok normaldir..
    Ama iki kelimeyi bir araya getirip bir cümle kuramayan bazı kişiler, fake nick ile foruma girip 8-10 yaşındaki çocukların yapacağı şekilde yorumlar yapıp kendince benle dalga geçiyorlar..
    Forumu bu tip insanlardan kurtarmamız gerekirken bazı arkadaşlar da malesef bu kişilere destek oluyorlar..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.