Şimdi Ara

⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 (3693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110.081
Cevap
96
Favori
4.061.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36913692369336943695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vedat için biraz çekinceliyim ama Nani gibi oyuncu her takıma lazım. Son 25 dakika alırsın kilidi çözer. 2018-2019 arası Valbuena gibi.

-Tempolu iki yönlü orta saha veya pasör 6

-Nani gibi tecrübeli, ucuza oynayacak çilingir

-Berisha gibi yalandan değil gerçekten kalıplı ve güçlü pivot

-2014 Caner veya GG ayarında bir bek. Bu ayarda bulamazsak iki tane.

Benim için devre arası olmazsa olmazlar. Zajc, Pelkas, Osayi satılabilir bu transferleri finanse etmek için.

Kimseyi satamazsak da transfer yapılmasın. Rossi, Berisha+Meyer, Burak hiç gelmese daha iyiydi. Takımın sabit bir 11'i vardı en azından. Pelkas'ı küstürmeyeyim, hep Zajc oynadı azıcık da Sosa oynasın, geçen hafta Berisha oynamıştı bu hafta Serdar'ı oynatayım diye diye oyuncular ne birbirine alıştı ne de form tuttu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ohhh rakipler kaybetti ya bizimki de yenilir bir güzel

• Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt

Hocam Napoli Hamsik yerine adam koyamadı yapma Allah aşkına. Futbolda özel topçular var. Genç oyuncuları bu tarz karakterlerle harmanlamak lazım. Yoksa 11 tane alt yapı topçusunu oynatıp onları satma peşine düşersen liginin marka değeri düşer, Norveç, Danimarka, Sırbistan ligleri gibi büyük liglerin seni çiftlik gibi kullandığı 3-5 milyon görünce takla attığın lige dönüşürsün.

Bak biz altyapıyı çoğu kulübe nazaran daha etkili kullanıyoruz son dönemde, hiç beğenmediğim Serkan'ın 40-50 maçı oldu. Bu çocuklar Hamsik'i görünce özel hoca falan ayarladılar kendilerine. Hüseyin ve Serkan'ın bu sezonki fiziksel gelişimini ts tayfası iyi bilir. Sen bu topçuları kaliteli oyuncularla rekabete sokmazsan, sırf yerli olduğu için oynatırsan kendilerini geliştirmek için bir şey yapmazlar. Yerli-yabancı olayındaki görüşünü kınıyorum :)

Bizim sorunumuz olmayan parayı har vurup harman savurmak. Ekonomik denetimleri sıkılaştırırsın, 10 kazanırken 20 harcanmasına müsaade etmezsin olur biter.

• Beyler Göztepe'yle daha kötü durumdayken oynadık. Üçlüye döndüğü ilk maçtı, tribünler yarı kapasitedeyken öyle baskı oluşturdu ki top oynayamadık. Takım da çok iyi hazırlanmıştı, sahada kavga ettiler resmen. Son maçlarını izlemedim ama genel kanı o günden daha iyi oldukları yönünde. Üstüne Halil Akbunar döndü. Bizim maçtakine benzer konsantrasyonla oynarlarsa işiniz çok zor. Kolay rakip derseniz büyük sıkıntı yaşarsınız.

• Muriqu Dönsün çiğ etle besleriz. Oynar. Tam Tr ligi forveti. Bakambu istiyorum ben tabi ama Muriqu da olur

Nani de fiziğine çok iyi bakan biri verimli olur mutlaka,

Orta sahalar ve bekler elzem. Alınacaklar iyi bekler durumunda Ferdiyi de ofans bölgesinde değerlendiririz.

• bidarxx kullanıcısına yanıt

Trabzon kadrosu oturmuş sakatlık, ceza sorunu çok sık yaşamazsa şampiyon olur böyle. Yakın takip Konya, Hatay ama ani puan kayıplarında Trabzon makası açıyor.

• Ts'li eleman kendi kendine konusuyor⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 

• Napoli Hamsik yerine adam bulamadı diyo ⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 

• coobain kullanıcısına yanıt

Hamsik varken her sene cl aliyorlardi simdi kumeye oynuyolar. ⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 

Fabian zielinski elif elmas ;)

⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵 

• Fenerbahçe bugün yenerse ilk 3 içine giriyor cidden Trabzon'un rakipleri çok kötü. En iyi rakipleri Hatay ve Konya idi. Bu hafta ikisi de hezimete uğradı. Bu Erol Hocalı Gaziantep gider mahalle takımlarına yenilir ama bu senenin en iyi takımlarından Konya'yı 3-2 yeneceği tuttu keşke Trabzon'u da böyle yenselerdi. Şimdi bunlar bizi de yener Erol Hoca ile.

Edit: Bu arada mahalle takımları Galatasaray, Trabzonspor vs. soran olursa diye yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 29 Kasım 2021; 8:51:46 >
  • arkadaşlar konu fenerimin konusu ama bu beinsportta sanırım genel en düşük aylık ücret 80 tl bunu daha da ucuz yollu kapatma imkanımız yok dimi?

iptv ye hiç bakmadım çünkü işim gereği bazen yolda falan oluyorum telefondan izleme ihtimallerimde var bazı maçları

• Böyle kırılgan oyunculardan fenerbahçe topçusu olmaz. Zaten bu sene sıfır katkı verdi.

Trabzona dahi olsa makul paraya kışkış..

• Bakalım vitor efendi kendini kovdurmak için bugün nasıl bir kadroyla çıkacak. Hazır noel yaklaşıyor üzerine güzel bir tazminat off.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Telefondan izleniyo hocam yasal degil ancak yeni kanundan sonra kapanirlar mi bilemiyorum

• Zeir Z kullanıcısına yanıt

teşekkürler yorumunuz için hocam sanırım duyduğum haberlere göre kapandı kapanıcak ip tv bizim için

şimdi beinconnect sitesinden girip baktım sezonluk süper lig 59 tl ye geliyo ondan alıcam evdeyken xbox tarayıcıdan dışardaykende telefondan izlerim en azından

inşallah trabzonun ayağı kayar bizde aksine lige asılırızda bu aylık verdiğim ücretlere değer:)

• bu maçı yenersek şampiyonluk yarışına dahil olucaz fakat arkadan mahşerin beş atlısı gibi gelen bi başakşehirde var.....

• Vitor dünyanın en çok kazanan 15. hocasıyken Çin'den kopup FB'den alacağı 2-3 milyon tazminatın peşine düştü aynen. Ayrılmadan önce yıllık 30 milyon dolar teklif ettiler adama. Ama o hayır ben Fener'in parasını yemek istiyorum demiş.

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    He he aynen hatta 100 milyonu reddetti. 30 milyon olayını yalanladılar 5 milyon alıyormuş. O da şampiyon olduktan sonra 5 milyona yükseltilmiş ilk anlaşması 3.5 milyon euro. O kadar iyi hoca ki avrupada devlerin elinden aldık getirdik. Daha düzgün 11 belirleyemeyen erol buluttan hallice oyun oynatan vitoru savunmaya devam edin. öyle yada böyle rezil durumda olmamızın baş mimarı başkanla beraber gidecekler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Fenerbahçe 2021 / 2022 Sezonu - [ANA KONU] 🟡🔵www.goal.com
    Klopp, Guardiola ve diğerleri: En çok kazanan teknik direktörler | Goal.com
    https://www.goal.com/tr/galeri-listesi/klopp-guardiola-ve-digerleri-en-cok-kazanan-teknik/wr4ugv9qlcsk1x32pi0fu11j4#csb8b9792c9c9927a8

• 
Sayfa: önceki 36913692369336943695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.